Richard Burns Rally

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Мнениеот Dandi » Чет Апр 06, 2006 15:00

http://rbrchamp.rallysimfans.hu/downloa ... d_cars.htm

тук колите са с Readme на ENG.Не е трудно,вътре ще прочетреш как става
Изображение
Dandi
 
Мнения: 722
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 11:32
Местоположение: София
Име: Daniel Popov

Мнениеот EVOsport » Пет Апр 07, 2006 10:55

Вече си изтеглих всичките скинове, модове, сървара и т.н. Само играта остава да намеря :arrow:
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Мнениеот M.Martin » Пет Апр 07, 2006 14:56

zdr kak ste rally fenove?
zna4i minimuma na igrta e 64 MB za video card taka li??????????
Аватар
M.Martin
 
Мнения: 77
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 21:14
Местоположение: gr.Plovdiv
Име: Петър Бъчваров

Мнениеот Dandi » Пет Апр 07, 2006 17:13

Да,на 1 стр. си пише.
Изображение
Dandi
 
Мнения: 722
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 11:32
Местоположение: София
Име: Daniel Popov

Мнениеот M.Martin » Пет Апр 07, 2006 17:57

mersi dandi :D :D :D
Аватар
M.Martin
 
Мнения: 77
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 21:14
Местоположение: gr.Plovdiv
Име: Петър Бъчваров

Мнениеот OVI-BG » Нед Апр 09, 2006 13:35

Кажете от каде да я сваля ? Всички от вас ли си я купихте .
Аватар
OVI-BG
 
Мнения: 85
Регистриран на: Съб Мар 04, 2006 16:23
Местоположение: Казанлък
Име: Ивелин Касев

Мнениеот 6markozavar » Съб Дек 08, 2007 23:04

опааа ,ЗДРАвейте колеги ,гледам че не замо аз и мойте приятели сме запалени по ТАзи игра ,който не знае ,това играта за ПРОфесионалисти ,Чист симулатор с най добрата физика за игра правена някога ,но се играе само с волан(с клавиатура и джойстинк не става) и то само със много качествени волани ,Лоджитек МОМО райсинг около 250лв в моммента ,или ДЖИ 25 на лоджитек който в момента е окооло 400лв .Играта е само за маняци и до някъде човек може да придобие реална представа в управлението ,демек може да придобие едвали не опит .Ако има хора с опит в тази игра може да се пробаме на нея :wink:
6markozavar
 
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Дек 07, 2007 21:38

Мнениеот 6markozavar » Съб Дек 08, 2007 23:05

OVI-BG написа:Кажете от каде да я сваля ? Всички от вас ли си я купихте .

сваляш от арена или замунда ,аз исках да си я купа оригинална ,но я няма на нашият пазар
6markozavar
 
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Дек 07, 2007 21:38

Мнениеот Astra_26 » Нед Дек 09, 2007 14:16

RBR я има и в http://torrents.rally-club.net/ , но от доста време няма никакъв "seed", затова моля всички които я имат, да я стартират по често в торент програмите. Предварително ви благодаря. Щом става за тренировка трябва да се пробва. :D
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Мнениеот Rally Fan » Пон Дек 10, 2007 00:27

OVI-BG написа:Кажете от каде да я сваля ? Всички от вас ли си я купихте .

Ето тук я има... има и някой друг сийдър, предполагам, че без проблеми ще я изтеглиш ...успех и както казва Робърд Райд: " Слушай записките и Ускорявай нежно" :roll: ...... Успех!
http://zamunda.net/details.php?id=15653
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот beta_racing » Пон Дек 10, 2007 13:03

6markozavar написа:опааа ,ЗДРАвейте колеги ,гледам че не замо аз и мойте приятели сме запалени по ТАзи игра ,който не знае ,това играта за ПРОфесионалисти ,Чист симулатор с най добрата физика за игра правена някога ,но се играе само с волан(с клавиатура и джойстинк не става) и то само със много качествени волани ,Лоджитек МОМО райсинг около 250лв в моммента ,или ДЖИ 25 на лоджитек който в момента е окооло 400лв .Играта е само за маняци и до някъде човек може да придобие реална представа в управлението ,демек може да придобие едвали не опит .Ако има хора с опит в тази игра може да се пробаме на нея :wink:


Здравей!

Аз ти предлагам да влезеш ТУК и да се регистрираш, за да се пробваме :lol:

Пиши в другата тема --> http://forum.rally-club.net/viewtopic.php?t=1314 :)
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот 6markozavar » Пон Дек 10, 2007 22:15

ехаааа чудесно ,аз незнаеш даже може и на БГ ралито да се кара ,браво
6markozavar
 
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Дек 07, 2007 21:38

Мнениеот DJ_Joko » Сря Дек 12, 2007 03:11

6markozavar написа:опааа ,ЗДРАвейте колеги ,гледам че не замо аз и мойте приятели сме запалени по ТАзи игра ,който не знае ,това играта за ПРОфесионалисти ,Чист симулатор с най добрата физика за игра правена някога ,но се играе само с волан(с клавиатура и джойстинк не става) и то само със много качествени волани ,Лоджитек МОМО райсинг около 250лв в моммента ,или ДЖИ 25 на лоджитек който в момента е окооло 400лв .Играта е само за маняци и до някъде човек може да придобие реална представа в управлението ,демек може да придобие едвали не опит .Ако има хора с опит в тази игра може да се пробаме на нея :wink:

Колега,виждам че ги разбираш воланите :) а аз тъкмо се замислям за такъв,защото просто достигнах максимума на възможностите си с клавиатура.Та искам да те попитам за още някоя марка и модел волан,освен изброените,които би ми препоръчал.
DJ_Joko
 
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Фев 08, 2006 17:42
Местоположение: Пазарджик
Име: Георги Кузев

Мнениеот (STARS) JoePro » Сря Дек 12, 2007 18:45

DJ_Joko написа:Колега,виждам че ги разбираш воланите :) а аз тъкмо се замислям за такъв,защото просто достигнах максимума на възможностите си с клавиатура.Та искам да те попитам за още някоя марка и модел волан,освен изброените,които би ми препоръчал.


:lol: ...... Joko ....... братле, не знам какво повече искаш, това са воланите, а другите са просто играчки. И само да вметна, не знам дали знаеш, но всяка игра си има изисквания към хардуера (процесор, памет, видео) ..... в случая с РБР към препоръчителните изисквания е написан и модела на волана - Logitech MOMO Racing.

Веднъж бях писал вече по темата някъде, а разликата между двата волана ( Logitech MOMO Racing & G25 ) е следната : G25 e луксозен волан с много добра изработка дизайн и направен от скъпи материали ( Кожа и алуминий ) , втората разлика е в това че G25 има 900'' срещу 240 на МОМО-то. Ако ще караш рали симулатор не ти трябват повече от 200 градуса, което автоматично изключва G25. Аз ти препоръчвам МОМО пред G25 заради две неща. Първо че няма да ползваш пълния капацитет на G25 и второ (мое мнение) не си заслужава да дадеш 200 лв повече заради външния вид, към това като прибавим и изискването на играта за модела на волана ........

Избора е твой !.... важното е да опиташ с волан, удоволствието е гарантирано 8)
Аватар
(STARS) JoePro
 
Мнения: 56
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 19:52

Мнениеот Rally Fan » Сря Дек 12, 2007 20:53

(STARS) JoePro написа:Аз ти препоръчвам МОМО пред G25 заради две неща. Първо че няма да ползваш пълния капацитет на G25 и второ (мое мнение) не си заслужава да дадеш 200 лв повече заради външния вид, към това като прибавим и изискването на играта за модела на волана ........

Избора е твой !.... важното е да опиташ с волан, удоволствието е гарантирано 8)


Съгласявам се с (STARS)JoePro, Не знам дали това което казва за Г25 и МОМО-то е вярно (Мисля,че е много логично това което каза той) определено не си струва това Г25.... от друга страна, с Г25 се доближаваш още повече до реалността... но пък на РБР нещата се случват много бързо и съответно времето за реакция се скъсява... така, че според мен.. Г25 е ...глезотийка! За резултати Момо-то си е доста добър... Самият аз си взех от София преди няколоко (2-3) седмици Момо и съм доволен, но си иска своите настройки... не е лесно и продължавам да го разучавам.
Последното заключение до което стигнах е, че (поне при мен е така) Настройката на волана за асфалт не е същата като за макадам...На мен ми допада асфалта да го карам с по...тежък, труден волан ...тъй като откривам по-голяма прецизност при поведението на автомобила, докато при макадама мисля, че самият волан трябва да не е толкова... тежък, труден.. тъй като там движенията с волана са повече и по-бързи тъй като сцеплението е доста по-малко от това на асфалта.
Някой беше казал... "Колкото по-малко работа с волана, толкова по-добро време на финала!"
Така мисля аз по отношение на воланиете :)
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

ПредишнаСледваща

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта