Форумът май заприлича на СПОРУМ - място за лични нападки

Всичко свързано с рали спорта, което не се вписва в по-горните категории

Мнениеот van4ovski » Вто Май 30, 2006 23:44

Не си казал на никой нищо на криво.Имах впредвид това че се хващаш за дреболии.Имах една даскалка,която казваше една много умна приказка
"Нека по умния да замълчи"
Ние сме на всякаде
van4ovski
 
Мнения: 139
Регистриран на: Сря Дек 28, 2005 00:54
Местоположение: София

Мнениеот K_Power » Вто Май 30, 2006 23:46

Е батка, изчаквах го, търпях, ама си викам, що па да не го натъпча! И това направих, за какво да му мълча, като имам нещо към някой обикновено обичам да му го казвам директно, не виждам нищо лошо!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот SGCasper » Сря Май 31, 2006 00:03

пауъра е малко като черната овца на форума, имам чуството че квото и да каже и някои ще има ти па ся кво се заяждаш.....................
абе някой да има микрометър, с шублера не мога да си фана чурката мамкаму.........
Аватар
SGCasper
 
Мнения: 506
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 12:38
Местоположение: plovdiv
Име: Stoyan Genov

Мнениеот K_Power » Сря Май 31, 2006 00:05

Спокойно, ше те опрайме, имам микрометър, имам и шублер, ама щот ти трябва микрометър ... :P :P :D :D , и аз незнам какво толкова им бъркам в очите, аз ли съм толко тъп и съм досаден, или някои са много тъпи и завиждат ... ама кажи са и луфтомер ако искаш да ти дам, да мернеш и някоя и друга работа колко е ... :D :D :D :wink:

Знам те аз теб каквъ си мръсник, сигурно си го захабил на делортото дет го купи, ама 36мм ...
Последна промяна K_Power на Сря Май 31, 2006 00:06, променена общо 1 път
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот SGCasper » Сря Май 31, 2006 00:06

van4ovski написа:Не си казал на никой нищо на криво.Имах впредвид това че се хващаш за дреболии.Имах една даскалка,която казваше една много умна приказка
"Нека по умния да замълчи"


да верно е, дребнав си, някой нещо не казал както е по твоему и веднага се фгарляш,ми не всеки знае това което ти знаеш пък и не то знаеш това които други знаят....... ама да не се караме и да се нападаме за тва че някои не знае нещо си там как се произнася или прочие
Аватар
SGCasper
 
Мнения: 506
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 12:38
Местоположение: plovdiv
Име: Stoyan Genov

Мнениеот SGCasper » Сря Май 31, 2006 00:11

K_Power написа:Спокойно, ше те опрайме, имам микрометър, имам и шублер, ама щот ти трябва микрометър ... :P :P :D :D , и аз незнам какво толкова им бъркам в очите, аз ли съм толко тъп и съм досаден, или някои са много тъпи и завиждат ... ама кажи са и луфтомер ако искаш да ти дам, да мернеш и някоя и друга работа колко е ... :D :D :D :wink:

Знам те аз теб каквъ си мръсник, сигурно си го захабил на делортото дет го купи, ама 36мм ...


да да луфтомер, то с лазер се мачиха да ми бракнат у задното двор ама зор и не станамного съм стиснат еиииии
Аватар
SGCasper
 
Мнения: 506
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 12:38
Местоположение: plovdiv
Име: Stoyan Genov

Мнениеот makadam » Сря Май 31, 2006 00:13

Сестра, шомпол за Каспъра :lol:
e mi tova e mai.
Аватар
makadam
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 21:30
Местоположение: Плевен
Име: Иван Бенов

Мнениеот K_Power » Сря Май 31, 2006 00:18

Хахахаха, имам в нас ако искаш да пробваме съчми от лагери и от карета съм си събрал и много дребни от по 1 и 2 стотинки, да видим за касичка дали няма да можем да го направим! :P :P :P :P
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот van4ovski » Сря Май 31, 2006 00:26

SGCasper написа:
van4ovski написа:Не си казал на никой нищо на криво.Имах впредвид това че се хващаш за дреболии.Имах една даскалка,която казваше една много умна приказка
"Нека по умния да замълчи"


да верно е, дребнав си, някой нещо не казал както е по твоему и веднага се фгарляш,ми не всеки знае това което ти знаеш пък и не то знаеш това които други знаят....... ама да не се караме и да се нападаме за тва че някои не знае нещо си там как се произнася или прочие

На пълно за това говора
Ние сме на всякаде
van4ovski
 
Мнения: 139
Регистриран на: Сря Дек 28, 2005 00:54
Местоположение: София

Мнениеот SGCasper » Сря Май 31, 2006 00:44

K_Power написа:Хахахаха, имам в нас ако искаш да пробваме съчми от лагери и от карета съм си събрал и много дребни от по 1 и 2 стотинки, да видим за касичка дали няма да можем да го направим! :P :P :P :P


ако става вапрос за мен няма шанс момчета, неставам за нищо, деибаааа
Аватар
SGCasper
 
Мнения: 506
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 12:38
Местоположение: plovdiv
Име: Stoyan Genov

Мнениеот RaPiD » Сря Май 31, 2006 01:21

eбати веселата тема!
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот EVOsport » Сря Май 31, 2006 14:12

K_Power, само баща ми не намесвай!

За другите рабори ще си замълча, това че съм питал за нещо което не знам и на тебе"умния"
ти е прозвучало тъпо ме боли ********
Просто попитах като човек!
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Мнениеот K_Power » Сря Май 31, 2006 15:25

Аз за баща ти нищо лошо не съм казал, просто изказах поздравления към него за труда и усилията, ама ти явно или си невменяем или не четеш та не си разбрал какво ти се пише! А толкова много звездички за цензура, май казваш, че те боли, една дума дет започва с пут и завършва на та?
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот EVOsport » Сря Май 31, 2006 15:36

K_Power написа:Аз за баща ти нищо лошо не съм казал, просто изказах поздравления към него за труда и усилията, ама ти явно или си невменяем или не четеш та не си разбрал какво ти се пише! А толкова много звездички за цензура, май казваш, че те боли, една дума дет започва с пут и завършва на та?

Ти най-добре се научи да пишеш и тогава да ми говориш.

Нема да те търпя още много...
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Мнениеот EVOsport » Сря Май 31, 2006 15:48

тодор_христов:

к'во А/7...


все едно съм задължен да знам или нещо от сорта, веднага скача!

Абе, най-мразя някой да ми се отваря тука, а като се видим на живо да се чуди само къде да се скрие
и да е тих като агънце.
Аз предпочитам да бъда такъв какъвто съм си по принцип!

Аре чо засега, отивам да помагам че да я сглобяваме самрата и да ви разбием най-накрая :P :lol:
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

ПредишнаСледваща

Назад към Обща дискусия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта