Първите 30 в рали шампионата/кой след кого ще стартира/

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Ясен също е с приоритет

Мнениеот Daihard » Сря Мар 08, 2006 14:16

Но да се върнем на темата.
Крайно време е да разменим местата на Танев и Попов в първоначалната подредба, предложена от Доктора. :idea:
Предполагам разбрахте, че Ясен Попов също има приоритет.
Само страха ни може да е по голям от нас самите!
Аватар
Daihard
 
Мнения: 81
Регистриран на: Сря Апр 27, 2005 19:24
Местоположение: София
Име: Сава Димитров

Първите 30 в рали шампионата...

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Сря Мар 08, 2006 15:15

Сава,информацията,която споделям лежи САМО и ЕДИНСТВЕНО на твои думи,споделени с мене миналата година.Първо ти каза,че Денев е тествал тренировъчната ти кола /Н2/ и е казал,че върви повече от саксото му.Второ преди "Стари столици" ми каза,че последното измерване е показало 126к.с.Това не езаяждане,приятелю.Аз съм се регистрирал с истинското си име и това,което пиша и ще пиша за вбъдеще почива на факти или конкретни разговори.Впрочем няма нищо лошо да ти върви колата.Желая ти успех през новия сезон,във който и клас да участваш.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: Първите 30 в рали шампионата...

Мнениеот Daihard » Сря Мар 08, 2006 15:30

MIROSLAV MARINOV написа:Сава,информацията,която споделям лежи САМО и ЕДИНСТВЕНО на твои думи,споделени с мене миналата година.Първо ти каза,че Денев е тествал тренировъчната ти кола /Н2/ и е казал,че върви повече от саксото му.Второ преди "Стари столици" ми каза,че последното измерване е показало 126к.с.Това не езаяждане,приятелю.Аз съм се регистрирал с истинското си име и това,което пиша и ще пиша за вбъдеще почива на факти или конкретни разговори.Впрочем няма нищо лошо да ти върви колата.Желая ти успех през новия сезон,във който и клас да участваш.

Първо Денев тества тренирачката ми 2004-та преди да е имал идеята да се качи на Саксо, камо ли да го познава и не може да е знаел, дали е по силна или не. :wink: Освен това аз не мисля, че неговото Саксо е най-силното Н2 в БГ :roll: :roll:
Второ 126 к.с. е колата на Камбуров, докато моята бегачка с която карахме "България" и "Хеброс" е 114 във версия А/5 :wink:
Знам, че си ти Миро и не го приемам като заяждане :)
А Дахо лети като вятъра, не защото е най-силно, а защото е добре уточнено :!: :D :D
Само страха ни може да е по голям от нас самите!
Аватар
Daihard
 
Мнения: 81
Регистриран на: Сря Апр 27, 2005 19:24
Местоположение: София
Име: Сава Димитров

Първите 30 в рали шампионата...

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Сря Мар 08, 2006 20:45

Сава,приемам отговора ти.А сега по темата:Защо нито в списъка на Доктора ,нито в bgnrc.info,нито където и да е нищо не се споменава за клас А5.Тук се състезават най-онеправданите състезатели,които дават и последните си пари зада стартират.Нали Доктора е гледал книжката с класиранията за 2005 та.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Мнениеот plm » Сря Мар 08, 2006 22:54

Ох,...
Хайде и аз след дълго изчакване да напиша нещо тук, в тази тема.
Нека припомня какво е писано.
Началото на темата
http://forum.rally-club.net/viewtopic.php?t=1136&postdays=0&postorder=asc&start=0
Развитието:
Мар 02, 2006 2:00 am Заглавие: Отговорете с цитат
Много си прав!Много ама много се разминаваме. Когато човек не разбира нещо, редно е да пита ,ако го мързи да прочете.Така ,че като не искаш да разбереш ,че не си измислям аз тези правила ,вземи и ги прочети,та после и ти да учиш другите които расъждават като теб повърхностно.Е ако искаш ти да пишеш нови закони,обърни се към ФИА,там може и да те послушат.А относно Гераджиев,на място сред първите 10 може да разчита през 2007,ако се класира в 10-ката за 2006-та,разбира се./на какъв език да го напиша за да разбереш/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ICQ Номер
ДОКТОРА



Регистриран на: 15 Апр 2005
Мнения: 36
Местожителство: Сливен(Бургас)

МнениеПуснато на: Чет Мар 02, 2006 2:46 am Заглавие: Отговорете с цитат
Мога да се обзаложа .че на първото рали,което и да е то, първите 15 ще са тези ./Ако Данчони и Ради карат все пак/А като говориш за резултатите от първите отсечки,разбрах ,че наистина въобще не си наясно,затова ще ти обясна/затова е и този разговор /И така, независимо от резултатите от скоростните етапи,подрежането на екипажите не се променя до края на първата секция на ралито/преди се казваше 1-ви етап/Понякога тази секция е даже в два дни пр.рали България.Чак на вторият етап подреждането е по класиране от първия етап т.е секция.Но все пак мисля ,че тези неща са ясни за повечето тук и се учудвам,че на теб/ plm / точно не е ясно.

Чет Мар 02, 2006 10:51 pm Заглавие: Отговорете с цитат
Пламене, защо не спреш с глупостите си? Тука сме решили ей така да направим един примерен списък с пилотите - защо Гераджиев бил зад Георги Василев. Ми щото примерно е карал две ралита в България, а Георги Василев 3. Спри да се заяждаш за всяко нещо щото почва да ми писва и си мисля, че не само на мен. И не мисля,че Гераджиев ще настигне Георги Василев на всяка отсечка. Аман вече от глупости. Evil or Very Mad
_________________
Club F1 Rally Team

Това според мен е тенденциозно.
Жалко /според мен/ за тези индивиди.
И двамата са много запознати с рали спорта у нас.
Пак казвам, жалко е, че компетентни хора у нас мислят така.
Това са хора уважавани от мен.
Единият е модератор на форума и освен това е много на ясно.
Другият е май действащ навигатор сега. Бил съм неволен свидетел на първото му участие като навигатор на Павел Жеков на Сливен.
Жалко за тези личности!
Жалко за форума!
Жалко за БГ спорта!
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот EVOsport » Чет Мар 09, 2006 19:21

Моля ти се за стотен път да спреш с глупостите, като се мислиш за толкова велик а тях за толкова "компетентни" пиши им на ЛС :arrow:
Кажи нещо хубаво бе човек, ако не поне ни излъжи а не се прави на толкова вещ в спорта. Ти някога участвал ли си в състезание за
да ги поучаваш :!: :?: :arrow:
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Мнениеот chefo » Чет Мар 09, 2006 22:38

EVOsport написа:Моля ти се за стотен път да спреш с глупостите, като се мислиш за толкова велик а тях за толкова "компетентни" пиши им на ЛС :arrow:
Кажи нещо хубаво бе човек, ако не поне ни излъжи а не се прави на толкова вещ в спорта. Ти някога участвал ли си в състезание за
да ги поучаваш :!: :?: :arrow:


Мисля че Солберг се изрази доста `рязко`-не бива така наши хора сме :wink: Колкото до ДОКТОРА-поне можеше да вземеш шампанското днес дееее :lol: :lol: :lol:
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот PAS_RALLY » Чет Мар 09, 2006 22:52

EVOSPORT момче ти изобщо нямаш право да говориш така за PLM :wink: сигурен съм че си нямаш на представа дори Пламен какъв човек е и колко допринася за форума
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот chefo » Чет Мар 09, 2006 23:01

chefo написа:
EVOsport написа:Моля ти се за стотен път да спреш с глупостите, като се мислиш за толкова велик а тях за толкова "компетентни" пиши им на ЛС :arrow:
Кажи нещо хубаво бе човек, ако не поне ни излъжи а не се прави на толкова вещ в спорта. Ти някога участвал ли си в състезание за
да ги поучаваш :!: :?: :arrow:


Мисля че Солберг се изрази доста `рязко`-не бива така наши хора сме :wink: Колкото до ДОКТОРА-поне можеше да вземеш шампанското днес дееее :lol: :lol: :lol:


Нещо бъркам...Имах в предвид не Солберг а ЕВО-то... :wink: А и си мисля че и ти не е лошо това да беше го написал на ЛС на него само(ПЛМ) а не да се правиш на ``Г-н точен``
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот P.Solberg » Чет Мар 09, 2006 23:22

Който има да ми казва нещо да го казва в ЛС. Това, че някой разбирал много и знаел много, много ми пука. Писна ми от хора, които само хленчат, кое не било добре и какво не. Като толкова им знае устата, имаха предложение от Иван Шопов да го направят председател на АСК-то, но нещо тогава млъкнаха. Изказването ми тогава не беше остро, а много на място. Защото темата е за удоволствие, а се тръгва да се спори и да се показва кой колко знае. Има си документи и това е. Много станаха оплаквачките в този форум.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот chefo » Чет Мар 09, 2006 23:28

А на теб числото 6 ти допада много добре-когато трябва да си 6 си 6,а когато триабва да си 9 си 9-дано да си ме разбрал(можех и на ЛС да го пиша,но не ща)-на руски лафа е `шестиорка` :wink:
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот P.Solberg » Чет Мар 09, 2006 23:31

Нещо не разбрах, можеш да пуснеш едно ЛС. :D
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот chefo » Чет Мар 09, 2006 23:34

Питай някой руснак :wink:
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот P.Solberg » Чет Мар 09, 2006 23:35

Не познавам такива. :D Ама за някоя водчица ще се запознаем.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот MARVI » Сря Мар 22, 2006 15:46

Пламене хайде вече да се сппрем с тия изкуствени спорове.Въобще не ми дреме,че Г.Василев е зад или пред Гераджиев,голяма работа.И мислиш ли,че на Герата му дреме,ама хич даже.Не искам да се караме с теб,ама попрестани малко.И искам да ми напишеш как според теб трябва да се подредят първите 30 пилота в БГ шампионата :?
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 98 госта

cron