Рали Твърдица-Елена 27-28 юли 2013, Нац.ш-т IV кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Твърдица-Елена 27-28 юли 2013, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот NikeC » Нед Юли 28, 2013 23:38

Абе, може би не е лесно да се кара тая R5-ца.. все пак напълно нова кола за Крум. Оставете го да диша :P
Шампиона не умира, той става Легенда!
Аватар
NikeC
 
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Май 07, 2010 20:37
Име: Николай Стамов

Re: Рали Твърдица-Елена 27-28 юли 2013, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот nikkeibg » Нед Юли 28, 2013 23:40

За някой и старо пежо 206 не беше лесно да се кара:
http://www.youtube.com/watch?v=ku1mEeghyvg&feature=youtu.be
Някои наблизо са напълнили гащите :lol:
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Рали Твърдица-Елена 27-28 юли 2013, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот driver1 » Пон Юли 29, 2013 07:25

единствено недомислено беше затварянето на пътя преди Чумерна според мен това бяха около 2 км.които се минаваха пеш,а място за спиране на колите имаше много и нямаше да се попречи на състезанието по никакъв начин
driver1
 
Мнения: 34
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 18:43
Местоположение: Пловдив
Име: Марио Костов

Re: Рали Твърдица-Елена 27-28 юли 2013, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот Ferjancz » Пон Юли 29, 2013 08:53

NikeC написа:Абе, може би не е лесно да се кара тая R5-ца.. все пак напълно нова кола за Крум. Оставете го да диша :P



Ти пък, как да го оставят, като е по-забавно да кажат "ей го е, дори и с нова, по-силна кола, пак не става" :mrgreen: :mrgreen:

Те ВРЦ пилоти им трябва време, като седнат в нов автомобил, тук обаче си мислим, че още от първото състезание, ще се лети на максимум.

Аз лично вярвам, че резултати ще има, колата все пак е доста по-напред в техническо отношение, а и е турбо :wink: , което не е за пренебрегване, както знаем :mrgreen:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Рали Твърдица-Елена 27-28 юли 2013, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот nikkeibg » Пон Юли 29, 2013 10:34

Това ако съм го разбрал правилно на СЕ Чумерна 1 и 2 са спирали колите долу на разклона и 2 км пеша в жегата :shock:
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Рали Твърдица-Елена 27-28 юли 2013, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот dod0 » Пон Юли 29, 2013 10:54

nikkeibg написа:Това ако съм го разбрал правилно на СЕ Чумерна 1 и 2 са спирали колите долу на разклона и 2 км пеша в жегата :shock:


Правилно си разбрал, дори Козлеков го спряха на разклона и ходи пеш. :mrgreen:
GLOBUL RALLY TEAM !!!
Аватар
dod0
 
Мнения: 502
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:35
Местоположение: Sliven
Име: Dobromir Ivanov

Re: Рали Твърдица-Елена 27-28 юли 2013, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот trouble » Пон Юли 29, 2013 10:56

Аз освен на останалите реших да направя и Чумерна 2. Видях, че имам време поне да видя старта. И наистина беше така. Още от разклона спираха. И късмет имах, че те там седят малко преди да им дойде времето за старт и ги погледах. Жегата беше нечовешка. Не знам обаче дали ако се дойде по-рано полицая ги пуска до паркинга преди ЧК-то.. Нали има там в дясно.

П.П. Козлека бая повървя ама се справи. Аз се учудвам приятно, че е навсякъде.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Твърдица-Елена 27-28 юли 2013, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот nikkeibg » Пон Юли 29, 2013 11:08

Нямам обяснение защо са направили такъв тъпизъм, като последните 3 години сам ходил редовно на СЕ Чумерна на старта и винаги са пускали колите до малкия разклон в дясно към храстите. Добре, че не се излъгах да ходя на полето. Аз успях да направя Девина 2 + Предела като в прехода бях само аз и състезателите. А температурите си бяха перфектни на високото :)
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Рали Твърдица-Елена 27-28 юли 2013, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот rafa90 » Пон Юли 29, 2013 11:19

Рали като Твърдица, не се отразява добре на " топ пилотите " когато участват екипажи от рода на Сурилов и номер 13 :)
Утрото е по - мъдро от вечерта !
Аватар
rafa90
 
Мнения: 164
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 23:23
Местоположение: Сливен
Име: Георги Димитров

Re: Рали Твърдица-Елена 27-28 юли 2013, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот Ferjancz » Пон Юли 29, 2013 13:01

http://bgnrc.info/rally/novinite-rally/ ... D0%B0.html


....на масата....не на трасето....
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Рали Твърдица-Елена 27-28 юли 2013, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот Xsa » Пон Юли 29, 2013 13:34

Ето и едно видео от Ден 1-ви
Аватар
Xsa
 
Мнения: 142
Регистриран на: Съб Авг 14, 2010 17:21
Местоположение: Нова Загора, Свищов
Име: Иван Иванов

Re: Рали Твърдица-Елена 27-28 юли 2013, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот Vlad777 » Пон Юли 29, 2013 19:33

След заседание на спортните комисари, което се проведе след края на ралито в неделя, е взето решение за декласирането на шестия екипаж в предварителното крайно класиране Борис Григоров/Недялко Сивов, поради установена употреба на гуми, които не съответстват на правилника.

Официалното класиране ще бъде обявено на сайта на ралито във вторник, когато е и срока за обявяване на класирането пред БФАС.

Други промени в предварителното крайно класиране, което е обявено на сайта results.bg няма.
Аватар
Vlad777
 
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Май 02, 2005 03:37
Местоположение: София
Име: Владимир Цанев

Re: Рали Твърдица-Елена 27-28 юли 2013, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот dod0 » Пон Юли 29, 2013 19:48

Тук една част карате много, ама само зад монитора... какво очаквахте Крум да победи Митко още на 1-вото рали с тази нова за него кола ли ?
GLOBUL RALLY TEAM !!!
Аватар
dod0
 
Мнения: 502
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:35
Местоположение: Sliven
Име: Dobromir Ivanov

Re: Рали Твърдица-Елена 27-28 юли 2013, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот boris » Пон Юли 29, 2013 20:27

Ей, това е истинско удоволствие да гледаш хора като Тихомир Стратиев и Добчо как направо пръскат със Ц2-ката. Ама верно на мАх :) Никой ли не забелязва как все са 3-ти..!!! ... ей на това му се вика: * да ги напляскаш със старата генерация бегачка
Направо отвявахте ей... няма турбота, няма 2000 кубика, Дс3-ки,Супери, лееелее... :D :D Много съм накефен от шуменската школа, адмираций момчета за вас. :mrgreen: само така ,
заради вас все още има хора по трасетата. Горд съгражданин съм :wink:
Мартинката направо им показа как се караше навремето с тези коли - позабравените Ево-та от първенците ни ... макар и без "кореселин" в резервоара :) ,а иначе какво ли щеше да стане... срам голям :oops:
... много ми напомня стария Ясен Попов... ама малко по-безстрашен... хехе :twisted: :twisted:
Бях забравил какво е рали усещане: Още като идва из зад завоя и от звука личи - дава се цялата газ,а усмивката ми не слиза от лицето и в края на завоя прераства в кеф и крясъци

П.С.
Пък на Крум си му трябва време, газ-спирачки, газ-спирачки - той и с Пежака беше така в началото ако си спомняте :idea: да мине този сезон и за другия ще лети и той :)
* - отнася се и за Мартин
boris
 
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Мар 11, 2010 19:33

Re: Рали Твърдица-Елена 27-28 юли 2013, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот ARES_D » Пон Юли 29, 2013 20:42

boris написа:Ей, това е истинско удоволствие да гледаш хора като Тихомир Стратиев и Добчо как направо пръскат със Ц2-ката. Ама верно на мАх :) Никой ли не забелязва как все са 3-ти..!!! ... ей на това му се вика да ги напляскаш със старата генерация бегачка (това се отнася и за Мартин)
Направо отвявахте ей... няма турбота, няма 2000 кубика, Дс3-ки,Супери, лееелее... :D :D Много съм накефен от шуменската школа, адмираций момчета за вас. :mrgreen: само така ,
заради вас все още има хора по трасетата. Горд съгражданин съм :wink:
Мартинката направо им показа как се караше навремето с тези коли - позабравените Ево-та от първенците ни ... макар и без "кореселин" в резервоара :)) а иначе какво ли щеше да стане... :lol: много ми напомня стария Ясен Попов... ама малко по-безстрашен... хехе :twisted: :twisted:
Бях забравил какво е рали усещане: Още като идва из зад завоя и от звука личи - дава се цялата газ,а усмивката ми не слиза от лицето и в края на завоя прераства в кеф и крясъци

П.С.
Пък на Крум си му трябва време, той и с Пежака беше така в началото ако си спомняте :idea: да мине този сезон и за другия ще лети и той :)


На кои да му прави впечатление като тука се коментира само р5 ци и евото ако караш друго не си човек....както и да е
СВЕТЪТ СЕ ВЪРТИ НАСТРАНИ....
Аватар
ARES_D
 
Мнения: 35
Регистриран на: Сря Ное 26, 2008 21:56
Местоположение: СОФИЯ
Име: Петър Поломски

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 24 госта