Рали Сливен 05-07 септември 2014

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Сливен 05-07 септември 2014

Мнениеот dod0 » Пет Авг 29, 2014 23:40

Изображение

28 заявени, да видим колко ще стартират... като цяло - ЗЛЕ
GLOBUL RALLY TEAM !!!
Аватар
dod0
 
Мнения: 502
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:35
Местоположение: Sliven
Име: Dobromir Ivanov

Re: Рали Сливен 05-07 септември 2014

Мнениеот iliandonchev » Пет Авг 29, 2014 23:44

С какво ралито беше по-добро преди? Без да ми вадите стартови списъци и т.н.. Нищо не е както преди, затова не е виновен организатора. Лично на мен миналогодишния вариант ми хареса най-много. Това, че броя на участниците е малък е съвсем друго нещо.
Аватар
iliandonchev
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Сеп 26, 2008 22:22
Местоположение: град Сливен
Име: Илиян Дончев

Re: Рали Сливен 05-07 септември 2014

Мнениеот dod0 » Пет Авг 29, 2014 23:48

iliandonchev написа:С какво ралито беше по-добро преди? Без да ми вадите стартови списъци и т.н.. Нищо не е както преди, затова не е виновен организатора. Лично на мен миналогодишния вариант ми хареса най-много. Това, че броя на участниците е малък е съвсем друго нещо.


Вместо ралито да е компактно, се слага някъв етап на майната си, виж колко км. са преходите и колко км. са етапите!
GLOBUL RALLY TEAM !!!
Аватар
dod0
 
Мнения: 502
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:35
Местоположение: Sliven
Име: Dobromir Ivanov

Re: Рали Сливен 05-07 септември 2014

Мнениеот iliandonchev » Съб Авг 30, 2014 00:03

За тазгодишния вариант и аз не съм съгласен, но миналата година беше 6 точки.. Не знам защо се наложи да се правят такива промени. Всъщност знам, но много хора ще го отрекат.
Аватар
iliandonchev
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Сеп 26, 2008 22:22
Местоположение: град Сливен
Име: Илиян Дончев

Re: Рали Сливен 05-07 септември 2014

Мнениеот QUATRO » Съб Авг 30, 2014 01:05

some написа:Ааа, то не е нетърпение, а принципен въпрос :P

Имайте предвид, че на мен са ми много по-важни заявките, но си чакам и не джавкам. Хората са ги изпратили на FIA, след това на webmaster'a /който работи доброволно/ - ще ги качат...


Ама никой в случая не го интересува на вас, колко са ви важни заявките, както не ни и интересува дали "джавкате", "лаете" или "мучите" ... Това за FIA, би трябвало да е съобразено с публикуването на заявките /и едва ли FIA, е причината/ . Докато просто не започнат да се спазват елементарни правила няма, как да стане ... Вижте първата издънка от страна на организатора е вече факт, а ралито не е почнало ... Да - това не е нещо фатално, но мислите ли, че това ще е единствено ?
Вижте момчетата, какъв гайд за зрители направиха - ми добре че главния виновник за това е в Чехия, той първи щеше да е недоволен от случилото се. И не на последно място вижте как реагират хората от Сливен !!!
Ако не беше се повдигнал въпроса, щяхте да почакате до септември, повярвайте ми :D
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: Рали Сливен 05-07 септември 2014

Мнениеот -Скромен- » Съб Авг 30, 2014 13:05

QUATRO написа:
some написа:Ааа, то не е нетърпение, а принципен въпрос :P

Имайте предвид, че на мен са ми много по-важни заявките, но си чакам и не джавкам. Хората са ги изпратили на FIA, след това на webmaster'a /който работи доброволно/ - ще ги качат...


Ама никой в случая не го интересува на вас, колко са ви важни заявките, както не ни и интересува дали "джавкате", "лаете" или "мучите" ... Това за FIA, би трябвало да е съобразено с публикуването на заявките /и едва ли FIA, е причината/ . Докато просто не започнат да се спазват елементарни правила няма, как да стане ... Вижте първата издънка от страна на организатора е вече факт, а ралито не е почнало ... Да - това не е нещо фатално, но мислите ли, че това ще е единствено ?
Вижте момчетата, какъв гайд за зрители направиха - ми добре че главния виновник за това е в Чехия, той първи щеше да е недоволен от случилото се. И не на последно място вижте как реагират хората от Сливен !!!
Ако не беше се повдигнал въпроса, щяхте да почакате до септември, повярвайте ми :D



Грешката е моя, за срока. Извинявам се момчета ! :) Съгласен съм с бат'Стефчо :)
Изображение Изображение
Аватар
-Скромен-
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Яну 11, 2013 19:26
Местоположение: Somewhere between the stages...
Име: Д.Димитров

Re: Рали Сливен 05-07 септември 2014

Мнениеот nikkeibg » Нед Авг 31, 2014 17:10

Какво става с хотелите в Сливен по време на ралито? Защо няма места, да няма друго събитие по това време?
А някой знаели Хотел Империа на Лечков работи ли? Никой не вдига телефоните от 2 дена.
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Рали Сливен 05-07 септември 2014

Мнениеот STESICO » Пон Сеп 01, 2014 10:31

Здравей те ! Малко яснота , хотел Империа не работи , няма други мероприятия в Сливен , няма и свободни места в хотелите ние също изпитваме затруднения . Отговорът на хотелите е че има резервации още от преди месец .
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

Re: Рали Сливен 05-07 септември 2014

Мнениеот STESICO » Пон Сеп 01, 2014 10:56

:!: :!: :!: Първо искам да благодаря на всички момчета които поискаха :!: БЕЗПЛАТНО да се включат в подготовката на трасето , с 30 000 лв. гласувани от министерството на спорта повярвайте няма как да се организира рали от ранга на рали Сливен , ( на фона на рали България 120 000 ) със същите км. . Приключихме с асфалтирането на Стара Река и Даулите , маркирането на старт , радио постовете , маршали ,линейки и пожарни , шиканите , финалите . Местата с наноси от дъжда също бяха почистени . Един възрастен човек от Раково беше много радостен , ей момче да сте живи и здрави с това вашето рали че иначе няма кой да го закърпи малко този път . :wink: Много работа има още , на мен лично не ми пречи защото знам че така ще запазя РАЛИ СПОРТА в този град , най лесно е вдигнеш раменете и да го откажеш , ами то няма пари . Пожелавам на всички много емоции по време на рали Сливен-2014 .
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

Re: Рали Сливен 05-07 септември 2014

Мнениеот VesoWRT » Сря Сеп 03, 2014 09:09

От SS1 екипажите трябва да изминат супер голямото разстояние до етапите в Твърдица и то 2 пъти, да не говорим, че много малко хора от публиката би се наела да ги гледа по тези етапи. 7 етапа разпръснати, за които ще ти трябва кола с гориво :D
Аватар
VesoWRT
 
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Яну 05, 2011 11:36
Име: Веселин Иванов

Re: Рали Сливен 05-07 септември 2014

Мнениеот nikkeibg » Сря Сеп 03, 2014 10:17

Нали един час и 30 минути преди старта ще се затваря трасето?
В Неделя на Българка 1 ще трябва до 8:04 часа да сме в трасето .... доста раничко.
А етапите ще се отварят ли между минаванията?
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Рали Сливен 05-07 септември 2014

Мнениеот trouble » Сря Сеп 03, 2014 10:47

Много хора се изказаха за "ненормалния" преход между СЕ Сливен и СЕ Твърдица и до следващия СЕ Стара Река. Донякъде ги разбирам, свикнали са сутринта в събота да ходят на СЕ Молова Гора, която сега отсъства. Дори и аз следвах такъв график много години. Всъщност прехода между СЕ Молова Гора и СЕ Котел е по-голям, но никой не го казва, може би от непознаване на трасето или от тая еднообразност на Молова Гора се пропуска тоя момент да се спомене. Няма нищо особено променено като километри в състезанието. Коеф., който е съотношение между етапи и преходи си е пак същия. Както негодуващите не са гледали Котел/Кипилово никога, така и тази година няма да гледат Твърдица. Има жители там в този град, които ще го посетят. Единственото различно, което трябва да направите тази година е да се качите след СЕ Сливен, вместо на СЕ Молова Гора на СЕ Даулите да речем (Дървото демек). То май винаги го правите така, но трябва да се "ланка". Не забравяйте да се забавлявате на състезанието, като търсите своите лични поводи за радост. Само така ще си изкарате добре и никой друг няма да ви направи хубавото освен вас. Поздрави.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Сливен 05-07 септември 2014

Мнениеот shefkata75 » Сря Сеп 03, 2014 19:29

искам да знам ще имали шекдаун на рали сливен
ВоланЪ здраВо стисКам и газТа д0 дупка натискам...*
shefkata75
 
Мнения: 23
Регистриран на: Пон Юли 23, 2007 21:41
Местоположение: Велико Търново
Име: valentina

Re: Рали Сливен 05-07 септември 2014

Мнениеот cutflash » Сря Сеп 03, 2014 19:33

В документите пише че няма да има
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Re: Рали Сливен 05-07 септември 2014

Мнениеот shefkata75 » Сря Сеп 03, 2014 19:37

благодаря и аз така си мислех с тези икономии
ВоланЪ здраВо стисКам и газТа д0 дупка натискам...*
shefkata75
 
Мнения: 23
Регистриран на: Пон Юли 23, 2007 21:41
Местоположение: Велико Търново
Име: valentina

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 58 госта