РАЛИ ХЕБРОС

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Пон Юли 10, 2006 23:41

Погледни сериозно на нещата и не издребнявай толкова само за да напишеш нещо.Както виждаш давам най необходимата информация.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Мнениеот rally86 » Чет Юли 13, 2006 15:47

е благодаря за инфото ама никои не спомена за по интересни места за гледане.някои които е ходил или някои местен може да сподели все пак.на рали хеброс не съм ходил и не знам каде да гледам.А СЪЩО да попитам каде ще им е сервизния парк
Прикачени файлове
Изображ.009.jpg
ИМАМ ОЩЕ МНОГО СНИМКОВ И ВИДЕО МАТЕРИАЛ АМА НЕЗНАМ КАДЕ ДА ГИ КАЧА
Изображ.009.jpg (141.03 KiB) Прегледано 7359 пъти
Изображ.005.jpg
Изображ.005.jpg (118.6 KiB) Прегледано 7359 пъти
Изображ.000.jpg
Изображ.000.jpg (101.9 KiB) Прегледано 7359 пъти
http://kostenetsrt.net/ -Всичко за Мазда,фойерверките и деиността на групата ни
Аватар
rally86
 
Мнения: 385
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 13:17
Местоположение: Костенец
Име: Владимир Бахчаванов

Мнениеот RaPiD » Чет Юли 13, 2006 18:29

Оффтопик: Снимките можеш да качиш тук в АЛБУМА, а видеото на http://www.data.bg
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот sastezatelia » Чет Юли 13, 2006 19:01

Сервизния парк е в центъра на Пещера на площада. Места за гледане трудно някой може да ти каже, палиш колата отсечката е около 30 километра Пещера имам предвид и виждаш къде е най-добре да се гледа. Събира се публика на разклона за Добра вода Свети Константин и Пещера, местността се казва кулата, а някои я знаят като мечето, доста е атрактивно и се гледат отсечките Пещера и Добра вода :wink:
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот sastezatelia » Чет Юли 13, 2006 19:34

http://www.rallyhebros.bg/?cont=hebrosr ... =itinerary
Интересно....Сайта е обновен е неделните етапи са дадени като нормалните пловдивски, а колегата Мирослав Маринов, даде вариант, който ми се струва по-разумен имайки предвид, че прехода между Здравец и Яворово е непроходим или поне така казват......Защо се получава това разминаване незнам...
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Чет Юли 13, 2006 22:15

Информацията която давам е точна.Взех я от организаторите на рали Хеброс в Боровец миналата неделя.Разбира се не е пълен вариант по часове но има карта със скоростните отсечки.Те са точно така както съм ги дал по-горе.Основният сервизен парк е в Пещера.Вторият ден трябва да има сервиз преди двете пловдивски отсечки но не е даден на картата.Другата промяня е че между Пловдив и Пещера колите няма да минават по прекия път ,а по пътя Пловдив-Пазарджик.За гледане наистина е най-подходящо да се отиде с кола до разклона Пещера-Св.Константин-Добра вода.Там се хващат всички преминавания.Ако не карам може би и аз ще бъда там.Приятно гледане на всички фенове.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Мнениеот RaPiD » Чет Юли 13, 2006 23:26

Дано да караш, а не да гледаш :lol:
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

...

Мнениеот RALLY-V.T. » Пет Юли 14, 2006 00:39

sastezatelia написа:http://www.rallyhebros.bg/?cont=hebrosrally&code=itinerary
Интересно....Сайта е обновен е неделните етапи са дадени като нормалните пловдивски, а колегата Мирослав Маринов, даде вариант, който ми се струва по-разумен имайки предвид, че прехода между Здравец и Яворово е непроходим или поне така казват......Защо се получава това разминаване незнам...



Зе прехода Здравец и Яворово немога да кажа,но участъка Яворово-Асенова крепост е проходим/скоро се спусках оттам/,но има постоянно циркулиране на камиони,които са насочени предимно към вилната зона над Яворово,поради засилената строителна дейност там... :roll: :wink:
Аватар
RALLY-V.T.
 
Мнения: 232
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 01:55
Местоположение: Велико Търново,Пловдив,skype:georgi-bg.1
Име: Георги Ламбев

Мнениеот rally86 » Пет Юли 14, 2006 00:55

значи 1-2 ден ще има етапи през разклона на ПЕЩЕРА-СВЕТИ КОНСТАНТИН И ЕЛЕНА.а има ли каде да се спи хотел, кампинг или нещо от сорта ???
http://kostenetsrt.net/ -Всичко за Мазда,фойерверките и деиността на групата ни
Аватар
rally86
 
Мнения: 385
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 13:17
Местоположение: Костенец
Име: Владимир Бахчаванов

Мнениеот beta_racing » Пет Юли 14, 2006 10:29

Участъкът път, който не е проходим и пътят към село Добралък. В този път влизаш след разклон след края на СЕ "Здравец". Това е макадамов път и преди се караше като отсечка.
Миналата година след дъждовете стана непроходим, а също така пътят за Храбрино, който се използва за достигане не отсечките "Бойково" и "Дедево" също стана непроходим, защото сметището на Храбрино се стовари на пътя и затова практически около Пловдив не останаха отсечки.
Според мен хубав вариант е да се кара от Марково нагоре и вместо да се продължава нагоре да се мине през село Гълъбово и надолу да се кара отсечката към Белащица, но това ми дойде ей така :D , разбира се трябва да се смятат километри и т.н., и т.н. :D
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Пет Юли 14, 2006 12:00

Вече е късно да се правят нови промени защото ралито е с коефициент за източно европейската купа и регламента и пътната книга трябва вече да са във ФИА.Така че ако възникнат непреодолими обстоятелства трасето може да се съкрати но не и да се добавят нови отсечки.Ще се опитам с помощта на моя приятел ROCKBOY да вкарам картата с промените.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Мнениеот beta_racing » Пет Юли 14, 2006 12:08

MIROSLAV MARINOV написа:Вече е късно да се правят нови промени защото ралито е с коефициент за източно европейската купа и регламента и пътната книга трябва вече да са във ФИА.Така че ако възникнат непреодолими обстоятелства трасето може да се съкрати но не и да се добавят нови отсечки.Ще се опитам с помощта на моя приятел ROCKBOY да вкарам картата с промените.


Именно, точно затова казах, че просто ей така ми дойде и може да послужи за идея за следващи години, защото не виждам кой ще оправи пътя за Добралък само заради ралито, което ще доведе до отпадането на две от най-хубавите отсечки в България..."Здравец" и спускането към Асенова крепост... :(, просто не искам и да си го представям :cry:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот rally86 » Пет Юли 14, 2006 19:02

наи накрая да попадна в един добър форум.питам нешто и всеки се опитва да помогне по един или друг начин,а не да се правят на интересни и да за дават глупави вапроси.ЕВАЛАТА.това е начина за развиването на рали състезанията у нас.повече публика ,по добра организация,международен интерес,силни спонсори и т.н.
http://kostenetsrt.net/ -Всичко за Мазда,фойерверките и деиността на групата ни
Аватар
rally86
 
Мнения: 385
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 13:17
Местоположение: Костенец
Име: Владимир Бахчаванов

Мнениеот sastezatelia » Пет Юли 14, 2006 19:29

За спане, в Пещера има 3 хотела, които не са на кой знае какво ниво, за цени немога да ви кажа. На Свети Константин има доста хубав хотел, другия вариант е в местността Добра вода, в комплекс Ливадите, много добър ресторант с басейн и там доста екстрички има АТВ-та ала бала, готино е, в Брацигово също мисля, че имаше малки хотели, но за там не съм сигурен. В общи линии е това, ако ви интересува нещо, най-добре отворете телефонния указател и вижте телефоните на хотелите, там ще ви дадат най-точна информация, а и в последствие ще може да резервирате стая евентуално.
Друг вариант е спането в Пловдив и пътуване всяка сутрин до Пещера, което не е никак малко, тъй като прекия път Пещера Пловдив е затворен за ремонт и се минава през Пазарджик, с което малко се удължава пътя, но поне Пазарджик-Пловдив и хубав пътя, вярно натоварен е, но поне няма дупки.
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот M.Martin » Пет Юли 14, 2006 22:21

Еми извинете ама аз неразбирам защо тези наши "организатори"така гадно развалиха ралито?Една отсечка няма в пловдив ,да не говорим че дори и сервизен парк няма?Най-яката отсечка Коматевски възел я махнаха а дайе трябва да се кара по няколко пъти защото е много атрактивна?Немога да разбера на къде отиват нещата?
Аватар
M.Martin
 
Мнения: 77
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 21:14
Местоположение: gr.Plovdiv
Име: Петър Бъчваров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 100 госта