Рали "Троянови врата" се мести във Видин?!

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот Revell » Сря Ное 15, 2006 11:39

Ставаааа....."Бе ти си чети там нещо, пък аз ще карам к'от си знам..." :lol:
Anyting Is Possible
Аватар
Revell
 
Мнения: 93
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 22:08
Местоположение: Varna

Мнениеот BradurS » Чет Ное 16, 2006 21:30

Вече имаме и официална информация
:arrow:
Код: Избери целия код
Какви са промените, които предстоят да бъдат направени за догодина? На първо място към осемте старта от рали първенството ще се прибави и едно открито рали, ако опитът да бъде възстановено Вида се окаже успешен.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот plm » Вто Ное 21, 2006 21:20

И аз получих неофициална информация, че през 2007 ще има отново рали Вида. И ще бъде 2 седмици след България. Старата класическа отсечка Орешец ще е решаваща.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот P.Solberg » Вто Ное 21, 2006 21:37

Ще бъде ли част от шампионата или открито?
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот plm » Вто Ное 21, 2006 21:52

Сега не мога да ти кажа със сигурност. Като ми каза Емо кога ще е, как ще е ... и се разговорихме за миналото на Вида.
Скоро ще се разбере.
То май ще има скоро някакви мероприятия около БФАС- избори... или как му се казва в тази структура...
И сега май му е времето активните състезатели да са по-активни и да не ме репликират, че не са си избирали ръководство.
Сега да си го изберат.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re:

Мнениеот Христоскова » Чет Авг 21, 2008 12:03

Rally Fan написа:
bat_jori написа:за мен по-голяма глупост от това няма ,да премахнат рали траянова врата .ама луди си има за всеки влак .
жалко че се затрива нещо хубаво .......................


Какво му е хубавото на ралито.....нито трасе, нито организация....Трасето на което беше досега рали Траянови Врата се кара почти цялото в три ралита ... (Рали София, Траянови Врата и България)... е те пилотите като Планинско си ги знаят отсечките, и като сметнеш и факта, че повечето пилоти ходят там да тренират (и през зимата) и да тестват автомобили.. какво става .... !?


Прочетох достатъчно. Видях даже мнения, че рали Траянови врата, щяло да се мести във Видин-пиша го за минал период вече, защото не съм видяла до сега, че има такава тема. Да попитам само- искате ли Рали България да се премести в Сърбия?! Кой се оплаква от еднообразието?! Карало се по едни и същи отсечки и то на няколко ралита. Да, така е, но кой задължава даден пилот да участва?! Що се отнася до някои феновете-ако ви е омръзнало да гледате ралита на тези места около Костенец, утре можете да кажете...понеже България не е много голяма, като територия, че всичко е до болка познато и вече е станало безинтересно. Аз бих се оплаквала, ако ги нямаше тези ралита, а не бих критикувала еднообразието в отсечките.
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: Рали "Троянови врата" се мести във Видин?!

Мнениеот BradurS » Чет Авг 21, 2008 13:36

Ти ЛУУУУУУУУУДА ЛИ СИ ?
Темата я започнах аз преди 2 години и кусур защото имаше такива слухове които се оказаха на половина верни.
За кво ся я чепкаш пак? Търсиш спор ?
КАТИНАР НА ТЕМАТА ! :!: :!: :!: :evil:
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Re:

Мнениеот trouble » Чет Авг 21, 2008 14:38

Христоскова написа:
Rally Fan написа:
bat_jori написа:за мен по-голяма глупост от това няма ,да премахнат рали траянова врата .ама луди си има за всеки влак .
жалко че се затрива нещо хубаво .......................


Какво му е хубавото на ралито.....нито трасе, нито организация....Трасето на което беше досега рали Траянови Врата се кара почти цялото в три ралита ... (Рали София, Траянови Врата и България)... е те пилотите като Планинско си ги знаят отсечките, и като сметнеш и факта, че повечето пилоти ходят там да тренират (и през зимата) и да тестват автомобили.. какво става .... !?


Прочетох достатъчно. Видях даже мнения, че рали Траянови врата, щяло да се мести във Видин-пиша го за минал период вече, защото не съм видяла до сега, че има такава тема. Да попитам само- искате ли Рали България да се премести в Сърбия?! Кой се оплаква от еднообразието?! Карало се по едни и същи отсечки и то на няколко ралита. Да, така е, но кой задължава даден пилот да участва?! Що се отнася до някои феновете-ако ви е омръзнало да гледате ралита на тези места около Костенец, утре можете да кажете...понеже България не е много голяма, като територия, че всичко е до болка познато и вече е станало безинтересно. Аз бих се оплаквала, ако ги нямаше тези ралита, а не бих критикувала еднообразието в отсечките.


Г-жо или г-це, аз посещавам този форум доста одавна , имам малко мнениея, защото аз съм от четящите, не от пишещите и забелязох вашите постове. Имам чувството, че имате нужда от разправии и търсите конфликти умишлено. От къде изровихте тази 2г. тема......На всяка манджа мерудия ли сте. Ако сте достатъчно голяма, защото не е културно да ви питам на колко години сте, правете по често секс и всичко ще се нареди...Моите уважения....
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали "Троянови врата" се мести във Видин?!

Мнениеот RaPiD » Чет Авг 21, 2008 14:56

Ти пък, Христоскова ако не се намеси, кой тогава? :lol:
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта

cron