ЗАВОДСКО РЕНО КЛИО СУПЕР 1600 И НОВ ОТБОР ЗА РУМЕН ДУНЕВ

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот nikif1 » Сря Фев 21, 2007 21:33

И аз не вярвам да бие "Н" 4-те,но ще видим като почне сезона.... :wink:
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Мнениеот damon » Сря Фев 21, 2007 21:45

nikif1 написа:И аз не вярвам да бие "Н" 4-те,но ще видим като почне сезона.... :wink:


По-скоро не вярваш да бие Митко Илиев, Крум Дончев..., а не Н4-ките! Ако аз карам Лансъра на Митко сигурно Румен ще ме бие! :roll: Много добре знаеш, че не зависи всичко от колата.
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот nikif1 » Сря Фев 21, 2007 21:47

Абсолютно съм съгласен с теб.... :wink:
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Мнениеот Marin » Чет Фев 22, 2007 19:42

Апак аз сам сигорен че клиото е по добро от N4 но на сухо нали помните С.Жан-Жозеф на рали БГ2005 или пак Басо така че.......
А пак и Клиото е заводско аз не се и самнявам да бие N4 а 6то се однадя до Румен тази година ша и свиква а догудина ако е доволен от колата за6то да не мисли и затитлата в общото класиране.
_________________________
ASK "BAMS"
Аватар
Marin
 
Мнения: 181
Регистриран на: Чет Мар 09, 2006 17:06
Местоположение: Шумен
Име: M.Ivanov

Мнениеот P.Solberg » Чет Фев 22, 2007 20:31

Eстествено, че Клио Супер 1600 е по-добър автомобил от група Н. Въпросът е, че този тип автомобил трябва да се кара правилно, за да показва резултати. Да не забравяме и това, че автомобилът е много скъп и това е още повече затормозява пилота. Според мен, първите две позиции са ясни - Митко и Крум. Борбата ще е за третото място - Румен, Георги Танев, Тодор Славов и другите наши добри пилоти.и
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот K_Power » Пет Фев 23, 2007 00:57

Какво ще рече това правилно каране!? Има силно каране и предпазливо! Според мен Румен няма да има какво толкова да й свиква! Супер е карал, габаритите на Реното не са по-различни от тези на Пумата, въпроса е педал то дъ метъл или не! Видяхме в Барум испанците какво направиха с 206 С1600, дето уж е кенеф, караха от едното ръбче в другото! Друг е въпроса, че при нас колите се пазят! А и една година свикване и догодина тая кола вече не е актуална! Има достатъчно стаж в рали-състезанията, достатъчно стаж със супери, не виждам причина поради която да не показва резултати и вярвам, вс еми се струва, че Румен ще показва резултати, щото да се гони тая смешна титла в А6 .. :? Ясно е, че Митко ще е шампион, показа се,ч е е израснал много като пилот, има здрава психика! Крум е много смел пилот, но прави някой грешки, които го дърпат назад!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот RaPiD » Пет Фев 23, 2007 01:15

Аз мисля, че Румен ще го подкара здраво и в А6 няма да има конкуренция, също така си мисля че ще бие някои Н4-ки и има шанс за тройката.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Marin » Пет Фев 23, 2007 13:23

Аз също сам сагласен за това че ще е Шампион в А6 но не изключваите и Кънчев тои също ще кара мн. здраво.
Аватар
Marin
 
Мнения: 181
Регистриран на: Чет Мар 09, 2006 17:06
Местоположение: Шумен
Име: M.Ivanov

Мнениеот rally_girl » Пет Фев 23, 2007 13:38

Гвоздейков също не е за подценяване в А6. Аз лично симпатизирам много, много на Дунев, но честно казано не го виждам генералната тройка....дано не съм права!
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Мнениеот fokus » Пет Фев 23, 2007 13:46

RaPiD написа:Аз мисля, че Румен ще го подкара здраво и в А6 няма да има конкуренция, също така си мисля че ще бие някои Н4-ки и има шанс за тройката.


Като предварително очакване лично аз не мисля, че още от началото ще подкара здраво, ако му пасне колата обаче може и да видим интересни резултати. Няма да се учудя ако победи някоя Н4 а защо не и всичките :)
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

Мнениеот RaPiD » Пет Фев 23, 2007 15:19

Убеден съм че ще го подкара яко, мисля че ще бие доста Н4-ки, като изключвам Крум и Митко. Но нищо не се знае. А за Кънчев, не мисля че вече е заплаха, като беше с Пумата Румен разликите идваха от неравенството в колите, сега вече дори е обратното.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот OgyWRC » Пет Фев 23, 2007 17:10

Чудя са, как така нещата според някои хора изглеждат ясни?
Само преди година щяхме всички да обявим Ясен за безспорен фаворит, а сега всички залагат на Митко и Крум!
Митко наистина направи страхотно представяне и всички се надяваме да запази формата си за по-дълго време! Автомобилът му е основно ревизирани и с някои подобрения, ще бъде много конкурентен. Но нека не подреждаме от сега стълбичката ... това е рали спорт и на отсечките се решава всичко, а колкото по-оспорвана е борбата, толкова по-добри стават пилотите! Чудесен пример са Крум и Митко , които тази година постигнаха невероятен успех в ЕШ.
Да подкараш супер никак не е лесно, както се вижда от опита на нашите пилоти, но със сериозната подкрепа на Рено и опита си, Румен Дунев може много бързо да се намеси в борбата за тройката ... желая му успех!
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Мнениеот Marin » Нед Апр 15, 2007 22:48

Някои нямали някоя снимка на това прословуто клио Румен каз че го е тествал вече ама не сам виждал снимки или ще го видим чак на русе. Апак ако някои има да качи 1 2 снимки ще съм му мн.благодарен.
lancer EVO VII
Изображение
Аватар
Marin
 
Мнения: 181
Регистриран на: Чет Мар 09, 2006 17:06
Местоположение: Шумен
Име: M.Ivanov

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта