С каране ли извоюва победата си Митко?!

Дискусия за Българския Рали Шампионат

С каране ли извоюваха победата си на рали "България" Митко и Янаки?

Анкетата свършва на Чет Авг 16, 2007 19:36

ДА
107
75%
НЕ
23
16%
Колебая се!
13
9%
 
Общо гласове : 143

Мнениеот bul441 » Пет Юли 13, 2007 14:33

ОТКТИЙТЕ РАЗЛИКИТЕ

http://www.youtube.com/watch?v=zoBlK4ZxoA0

едно много познато клипче на неутрален терен

сами си направете изводите

и няколко вапроса към форума

1. Кой бяха реалните конкуренти на митко това рали
2. Има ли български пилот спечелил отсечка на митко тази година в ЕС
3. Ако приемем хипотетично ,че митко е фълшив е ли са другите мицубишита ЕВО 9 напълно 100 % изрядни .
4.Защто Царски не подаде контестация ,та при него разликите бяхя оште по фрапиращи
bul441
 
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 18:08

Мнениеот ICE__MAN » Пет Юли 13, 2007 14:53

Хахахахаха.Искрено се зарадвах на мнението на Ice_man.Особено за това,че всеки втори е технически комисар.Браво,пич-ти си човека.


black_frost, не разбрах особено дали ме подкрепяш или влагаш ирония в думите си. Извинявай, че не съм те разбрал, но и за другите да поясня, че казах ``едва ли не всеки втори от форума е технически комисар``л наблегнах на ``едва ли не``, защото тук се изказаха какви ли не мнения относно техническата част по автомобилите, незнам си по колко тръби излизали от турбината, пък после незнам си колко били, датчици, сензори, MP3 :lol: , климатици и кво ли не. Много запалянковщина има в голяма част от мненията, докога българина ще е веш във всичко, защо не се научим да разбираме от едно, ама да го правим като хората. Успех на всички български пилоти в нашите и ралитата зад граница. :D
ICE__MAN
 
Мнения: 144
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Десислав Христов

Мнениеот Lubo » Пет Юли 13, 2007 15:20

Абсолютно съм съгласен с теб-всеки разбира от кво ли не.Има и едно тънко моментче,че някои хора наистина разбират........и то от "действащите" лица :wink: .Не случайно се наблегна на турбина,траби,отхвърлена контестация,сменена турбина в събота .......след две етапни победи....ей така за идеята-да нощува колата на Боровец с новичко.
Както и да е.Идеята ми беше,че 90% от хората тук четат през редовете или поне това което има харесва.А реално на доста места може да се прочетат двете становища........само за идеята-според Илиев контестациите са били 11(Коритаров лайв),а според декларацията във Фокус са били 5 от които едната не е приета.
Направете си сами сметката колко са много гледните точки............абе лудница.Но така е навсякъде по света-просто ни е за пръв път и за това ни държи още :wink:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот Lubo » Пет Юли 13, 2007 15:48

Някак си в горния пост май клоня към някоя страна.....неволно,може би се заглеждам в "дребните" работи.
С оглед настроенията на пилотите...............как да го кажа...........помните ли сагата Гераджиев преди време?И тогава имаше разделение във форума дали така или иначе.Нямаше анкета от тоя род,но нещата бяха: е ли е фалшификатор или не?(ставаше дума за едни гуми,но при нас нещата се изкривиха)
Та тогава във форума Герата имаше доста солидна фенска подкрепа,а след събирането на пилотите и тяхната декларация феновете на Герата се доста снишиха,толкова,че дори само трима-четирама миналата година(Герата кара може би,най-бързо и най-атрактивно) твърдяха,че Жорето е върхът........не знам,но баба ми разпряваше,че вола рине върху гърба си........та ни най-малко няма да се учудя,ако сценария се повтори(каквото и да дойде от ФИА) и тогава ще ми е много интересно дали таблицата в началото на темата ще си запази съотношението :wink: .
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот black_frost » Пет Юли 13, 2007 16:32

Напълно те подкрепям,Ice_man
black_frost
 
Мнения: 31
Регистриран на: Чет Апр 05, 2007 22:49
Местоположение: София

Мнениеот ICE__MAN » Пет Юли 13, 2007 17:21

Благодаря ти за което, black_frost :P
ICE__MAN
 
Мнения: 144
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Десислав Христов

Мнениеот bobi_racing » Пет Юли 13, 2007 19:39

Митко си спе4ели 4естно ралито,В момента е най-добрия БГ пилот.Що Ясен не подаде контестация? а
Аватар
bobi_racing
 
Мнения: 223
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 21:55
Местоположение: ЯМБОЛ skype: bobi_wrc
Име: Боян Христов

Мнениеот rallista » Пет Юли 13, 2007 22:14

Абе ХОРА като чета какво пишете имам чувството, че не сте били край трасето, а вкъщи край мониторите. За разлика от Вас, нашата група е край трасето с три хронометъра. Засичаме общо време, време като се появи колата до излизане от завоя. На 8 места гледахме и Вашия Митко нямаше нито едно време в шестицата за самите завои. То и без хронометър се вижда, че човека минава бавно. Каде ли печели тогава..??? Ааа дааа сетих се-на правите.
ИЛИ ГО МОЖЕШ ИЛИ СЕ ОПРАВДАВАШ !!!
Аватар
rallista
 
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 20:53
Местоположение: sofia

Мнениеот michev68 » Пет Юли 13, 2007 23:57

Абе защо в тази държажа щом някой направи нещо значимо, винаги някой му сере отгоре.Защо Митко да не може да кара и защо да не допуснем че победата му е честна и реална, защто винаги се търси интрига и там, където я няма, защо и чужденците ни се чудят на дивотийте и простотията.Ще си умрете ли от кеф ако дискфалифицират Митко и Жозеф спечели, още 36 години ли ви се чака, и накрая бсе пак - вие БЪЛГАРИ ли сте :evil: :evil: :evil:
only rear wheel drive
michev68
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 22:54
Местоположение: Търговище
Име: Николай Мичев

Мнениеот BOXER » Съб Юли 14, 2007 02:28

rallista написа:Абе ХОРА като чета какво пишете имам чувството, че не сте били край трасето, а вкъщи край мониторите. За разлика от Вас, нашата група е край трасето с три хронометъра. Засичаме общо време, време като се появи колата до излизане от завоя. На 8 места гледахме и Вашия Митко нямаше нито едно време в шестицата за самите завои. То и без хронометър се вижда, че човека минава бавно. Каде ли печели тогава..??? Ааа дааа сетих се-на правите.


какво засичате вие ве?Засичали за колко време ще вземе завоя хахахаххха!!!
Защо не засечете като мине 1-вия и след това да видите дали над 2рата мин. или под нея ще мине 2рия,3тия,4тия и тн.Така се засича времето а не за колко време ще влезе и излезе от завоя!
Мога да ти кажа че на всички дето гледахме Митко или беше с много по-добро време от другите с изключение на СЕ Белмекен!Много е просто да се засекът времената на пилотите и дали изостават или водят,ама някои хора не се сещат!
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Мнениеот OgyWRC » Съб Юли 14, 2007 08:30

rallista написа:... То и без хронометър се вижда, че човека минава бавно...


:D "Групата", да не би да сте се объркали и да сте гледали преходите, вместо отсечките :D :D

Щото нашите Митко, Крум, Ради и Ясен си караха здраво на това рали ...

p.s. Не се заяждам, само закачка, всеки си има право на мнение ... явно предишния ми опит да обясня нещата се е провалил 8)
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Мнениеот rallista » Съб Юли 14, 2007 09:56

BOXER трябва да четеш много бавно това което хората пишат, за да не ставаш смешен. Това което се опитваш да обясниш, всеки го засича. Написал съм ти :Засичаме общо време:-това е същото.А с другите хронометри засичаме други неща, но те са сложни за разбиране от теб.
ИЛИ ГО МОЖЕШ ИЛИ СЕ ОПРАВДАВАШ !!!
Аватар
rallista
 
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 20:53
Местоположение: sofia

Мнениеот Kiverson » Съб Юли 14, 2007 12:09

Миналата година Басо в личен разговор след рали България е казал че Димитър е единствения пилот у нас който знае за какво става въпрос.Чао
Аватар
Kiverson
 
Мнения: 164
Регистриран на: Съб Ное 18, 2006 19:20
Местоположение: Varna
Име: Kostadin Slanev

Мнениеот Kiverson » Съб Юли 14, 2007 12:19

Забравих да ви разкажа историята която знам за Валери Великов .В силните години на Валери е имало случай които на някакво рали са карали 1 отсечка 6 пъти.3 отиване и 3 връщане.Вечерта преди ралито Валери и екипа му си прокарват път през гората с щилки и на другия ден използват тоя път 6 пъти...Фаворита на ралито (мисля че е бил Грък) е останал като треснат как с 3 пъти по слаба кола г-н Великов е бил пред него в класирането.Незнам колко е вярна тая история но няма да се учудя ако е истина. Е това е а тогава е нямало датчици а шилки :D
Аватар
Kiverson
 
Мнения: 164
Регистриран на: Съб Ное 18, 2006 19:20
Местоположение: Varna
Име: Kostadin Slanev

Мнениеот BOXER » Съб Юли 14, 2007 12:57

rallista написа:BOXER трябва да четеш много бавно това което хората пишат, за да не ставаш смешен. Това което се опитваш да обясниш, всеки го засича. Написал съм ти :Засичаме общо време:-това е същото.А с другите хронометри засичаме други неща, но те са сложни за разбиране от теб.


Аз ли ставам смешен,Митко давал времена извън 6-цата хахаххахаха!Как пък според другите хронометри Митко даваше все от първите времена,а при вас след 6-то.Много пристрастно гледаш нещата май а?Виждам че си фен на Ясен-а думите на Яската са че Митко просто с тази кола,екип и в тази форма е най-добрия!
Мисля че на неговите думи може да повярваш щом си му такъв фен!Но не излизаи с тия тъпотии че го нямало и в шестицата!
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 57 госта

cron