РАЛИ "ТВЪРДИЦА" - 13-14 октомври 2007

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот ScuderiaFerrari » Пон Окт 15, 2007 22:48

Репортажа по Евроком беше Супер Тъп ...
Най-Лудия...
Изображение
Аватар
ScuderiaFerrari
 
Мнения: 32
Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 02:07
Местоположение: Сливен

Мнениеот golqmcho_rs » Вто Окт 16, 2007 00:36

ScuderiaFerrari написа:Пичове,надявам се довечера някой да запише репортажа от Евроком и да го качи в торентите ...


а ама ти на това репоетаж ли му викаш

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: бахти смешката тея от евроком уж организатори пак показаха едно няма нищо дадаха 10-15 коли все едно само толкова е имало другите остават скрити в нищото показват класиране до 6-то място сигурно наи мн 6 коли е имало предаването 15 минути що да е повече,може да се дава тенис може и голф ама рали що да се показва и после защо спорта не бил много популярен
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Мнениеот madGRaF » Вто Окт 16, 2007 15:47

Добре, че не го гледах само щях да се ядосвам. Ами те тяхните репортажи са много зле. Но довечера ще гледам репортажа на GTV те поне се справят добре ;)
Изображение
Аватар
madGRaF
 
Мнения: 288
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 14:52
Местоположение: Велико Търново
Име: Пламен Илиев

Мнениеот lancia_hf » Вто Окт 16, 2007 16:02

Аз имах "честта" да го гледам :lol: Какво да кажа? Досега в репортажите им нямаше музика ,сега пък бяха сложили някаква дето имах чуството че гледам модно ревю. По принцип е похвално,че все пак се мъчат да отразяват по някакъв начин спорта, но бих ги помолил за в бъдеще за доста по-голям професионализъм при отразяването, тъй като спорта е супер атрактивен и зрелищен и трябва да се покаже подобаващо. Разбирам,че искат да са преди GTV, но не и с цената на тези пошли и вяли репортажи. Работил съм в Евроком и знам че там има доста кадърни хора,особено в спортната редакция, които могат да зарадват хората с далеч по-интересни и добре монтирани репортажи.
Не знам... като че ли по-скоро се излагат с тези репортажи ,отколкото да покажат,че са по-добри от GTV :(
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Мнениеот rafa900 » Вто Окт 16, 2007 16:03

Пичове гледайте тази вечер Вторник от 20:30 по телевизия Джи Ти Ви репортажа от Рали Твърдица 2007 надявам се да е значително по-добър от този на Еврком който беше ужасен.Моя лиубителски филм е много по-добър но не знам как да го кача в Торентите.Ако на някой му се занимава моля да помогне имам и 2ри проблем хахах.Пуска ме тук с регистрацията когато си иска 1 път не ме пуска 1път ме пуска нз какво става ако някой е имал подобен проблем и го е разрешил моля да пише!! :) БЛАГОДАРЯ ВИ
rafa900
 
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Окт 14, 2007 16:57

Мнениеот Rally Fan » Вто Окт 16, 2007 19:48

rafa900 написа:Пичове гледайте тази вечер Вторник от 20:30 по телевизия Джи Ти Ви репортажа от Рали Твърдица 2007 надявам се да е значително по-добър от този на Еврком който беше ужасен.Моя лиубителски филм е много по-добър но не знам как да го кача в Торентите.Ако на някой му се занимава моля да помогне имам и 2ри проблем хахах.Пуска ме тук с регистрацията когато си иска 1 път не ме пуска 1път ме пуска нз какво става ако някой е имал подобен проблем и го е разрешил моля да пише!! :) БЛАГОДАРЯ ВИ


http://forum.rally-club.net/viewtopic.php?t=2397
Мисля, че това ще ти помогне доста... тук е казано как се действа в торент тракера!
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот rafa90 » Вто Окт 16, 2007 21:02

Страхотен репортаж по Джи Ти Ви - то както винаги са най-добрите.Има доста Он Борд има и кадри от отсечката където вече има сняг... Излезе ли ТЕГЛЕТЕ :) :) :)
Аватар
rafa90
 
Мнения: 164
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 23:23
Местоположение: Сливен
Име: Георги Димитров

Мнениеот isaev_fan » Вто Окт 16, 2007 21:06

rafa90 написа:Страхотен репортаж по Джи Ти Ви - то както винаги са най-добрите.Има доста Он Борд има и кадри от отсечката където вече има сняг... Излезе ли ТЕГЛЕТЕ :) :) :)


Много интересни кадри от Ладата на Цецо Русев. 8)
Изображение
Team: INTERLEASE Racing
Driver: Ignat Isaev
Co-Driver: Stefan Kordev
Аватар
isaev_fan
 
Мнения: 334
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 00:42
Местоположение: София
Име: Теодоси Димитров

Мнениеот damon » Вто Окт 16, 2007 21:15

http://torrents.rally-club.net/details. ... ab8650f6af

Наистина тоя път репортажа беше страхотен! Много добри кадри он и офборд! Браво на екипа на ГТВ! :D
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот bobi_racing » Вто Окт 16, 2007 21:21

Браво на GTV :D Супер репортаж,а тия от Евроком големи смешници бе.Вчера като го гледах едвам се сдържах да не го изключа ТВ,никакъв професионализъм от тяхна страна,още веднъж браво на GTV :D
Аватар
bobi_racing
 
Мнения: 223
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 21:55
Местоположение: ЯМБОЛ skype: bobi_wrc
Име: Боян Христов

Мнениеот isaev_fan » Вто Окт 16, 2007 21:45

damon написа:http://torrents.rally-club.net/details.php?id=1a2d4c88fa69e4dfb448db9a97dd9bab8650f6af

Наистина тоя път репортажа беше страхотен! Много добри кадри он и офборд! Браво на екипа на ГТВ! :D


damon-e, ще те накажем за фал старт за пускане на торента. :lol:
Изображение
Team: INTERLEASE Racing
Driver: Ignat Isaev
Co-Driver: Stefan Kordev
Аватар
isaev_fan
 
Мнения: 334
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 00:42
Местоположение: София
Име: Теодоси Димитров

Мнениеот ScuderiaFerrari » Вто Окт 16, 2007 22:17

и аз съм много доволен от репортажа GTV си знаят работата
имаше on board Славов и Дунев
Най-Лудия...
Изображение
Аватар
ScuderiaFerrari
 
Мнения: 32
Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 02:07
Местоположение: Сливен

Мнениеот Deji » Сря Окт 17, 2007 01:16

damon написа:
Deji написа:Не допуска регистрация на нови потребители..
Нищо, здраве да е :wink:


Вече можеш да се регистрираш.

Благодаря ти, damon-е!

.. За съжаление не успях да присъствам, но като цяло оставам с впечатление, че организацията на Рали Твърдица не е била такава, каквато е можела да бъде.
Но пък за в бъдеще нещата би трябвало да се изгладят. :wink:


Радвам се за Ясен Попов.
Крум Дончев може и много повече, но както разбирам са му се събрали доста състезания накуп
... Яд ме е много за Дунев!..
Живота не се измерва с броя вдишвания, а с това колко пъти ти е спирал дъха...
Аватар
Deji
 
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 00:28
Местоположение: София

Мнениеот rafa900 » Сря Окт 17, 2007 11:58

Мерси РАЛЛИ ФЕН :) до колкото си спомням ти трябва да си Чадвар нали ? :) :?
rafa900
 
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Окт 14, 2007 16:57

Мнениеот Totogada » Сря Окт 17, 2007 12:46

Наистина репортажа на Евроком изобщо не беше добър.(жалко все пак те са организатори).Музиката беше най големия шит.Добре,че са GTV много добър материал са направили те.

П.П. Някой от форума беше ли на последния етап,където бяха полицаите на обратния завой където имаше много хубава гледка към една пропаст и имаше паркирани 5 6 коли?
Colin MacRae - World Rally Champion 1995.Почивай в МИР ШАМПИОНЕ.Никога няма да те ЗАБРАВИМ!!! Изображение Изображение Изображение
Аватар
Totogada
 
Мнения: 240
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 16:42
Местоположение: Сливен
Име: Тодор Кирчев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта