Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот ZXD_11 » Пон Май 24, 2010 01:14

С пълно съзнание че въпросат ми не е по темата, но все пак.... Кога са махали шиканите при минаване на Данчони, за какъв точно провинциален манталитет говорм ?!?!?!?!?!
ZXD_11
 
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Яну 12, 2008 02:31

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот topa_gr » Пон Май 24, 2010 08:47

Другия добър пилот със Супер нещо не ме изкефи този път.Крум Дончев нямаше ден.

според мен грешен избор на скоростна кутия за Крум миналата година колата прекъсваше преди финала орешец тази година обаче колата си варвеше но пък бяха сложили шикан за да убива скороста да го няма това прекъсване
според мен точно на това място Крум губеше време
Аватар
topa_gr
 
Мнения: 105
Регистриран на: Сря Апр 16, 2008 22:53
Местоположение: София
Име: Цветан Иванов

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот Л. Мечков » Пон Май 24, 2010 09:38

и голяма награда за първия КОЧ направо съм възхитен. Сигурно в швейцарския шампионат за пирвия има по една крава МИЛКА



Аз бях на стоп финала на СЕ 6 на ралито. Събрахме се съдиите и хвърляхме чоп, кой да спечели етапа... Митко излезе късметлия и му писахме 3 секунди по-малко от на Крум...



На финала няма да ти дадът 1во място за това колко завоя си изпарзалял, и колко колко кибици са те уважили за това



като искаш шоу пусни си Кен Блок в youtube.com и гледай цирк, хората се състезават с времето няма как да се правят на палачовци



:D ХХХХХХХаххахахахаахах, страшна тема, тия бисери ме накараха да не ме е яд да, че съм прочел цялата тема, пълна с откровен боклук.... :D

Абе радвайте се, че има за кого въобще да пишете, всички заслужават признание и уважение- от маршалите, през организаторите, до пилотите и техните механици. Всички-до един, Палма се била обърнала атрактивно, тоя бил татин, оня му местели шикана, даже и трасето, друг нямал пари, трети нямал гащи, е страшни фенове на спорта има, добре, че има няколко човека, които са обективни, че нещата са плачевни. От 10 000 зрители на състезание да има 100 човека с обективно виждане си е направо показател за махленското ниво....
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот richard_hoff » Пон Май 24, 2010 09:45

:D Кико,ти дали си наясно,че на Стайков турбото се чупи километър преди финала на ss4 :?: И твоя човек го бие там няма и две секунди.
Само дето Стайков не е седнал да обяснява как на Твърдица не е сложил подходящите гуми??кат твоя пилот :!:
Предлагам на модераторите да забранят нови регистрации ,за да е всичко мирно и тихо :|
richard_hoff
 
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 08:31

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Май 24, 2010 10:10

ianely написа:
varna_2088 написа:за кави сполуки ми говори за каква злоба 14 коли састезание ти добрелиси топ пилоти каде са топ наван неги знаят воб6те 4е ди6ат разгледаи и ми посо4и 6ампионап от 14 коли .номера с 6иканите не е само с дан4они тои си е от много отдавна

Абе пич-ти точно какво направи за някое рали та било то и с 14 коли,та правиш такива изказвания тука???? В нашите условия е добре че въобще имаше рали Вида!!!!!! А относно Стайков-би ли ми припомнил колко победи и колко отпадания има??? Ралито го печели този които го ЗАВЪРШИ с наи добро време :idea:

Аз си мечтая само в една ево 9-ка да го качат момчето,за супер няма кво да се лъжим....Да видите като не губи и секунди на качванията как ще му се оправят още времената и дори няма да е толкова рисков според вас(с една дума няма да атакува толкова на спусканията,че да избива изоставането си на качването)...Щом в Благоевград на планинското Искрен би Стайков,а на ралита разлита им е в минути в полза на Пламен,значи си направете сметката човека с какво умряло куче им скача,на топ пилотите.....И неслучайно човека се претрепа няколко пъти,но се бори до последно за калзата,да изпоти топ пилотчетат ви с 5,а някой с 15 пъти по силни бюджети....Имаше едно рено клио с1600 по ралитата за много пари,направено от рено спорт,какво му се случи?????? От големия срам,трябваше да спират фиата който е 4 пъти по евтин,за някви си дросели...То от там си пролича топ пилотите ви,как се понасраха....Стайков си остава в сърцата на всички истински фенове,само това мога да кажа..А ония с многото тестове там и техника за милиони,да се сработват с колата си още 2 години и нека бъдат топ.... 8)
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот dani79 » Пон Май 24, 2010 11:55

dani79
 
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Юли 13, 2007 11:34
Местоположение: СОФИЯ
Име: ЙОРДАН ГОРАНОВ

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот PROSPEED motorsport » Пон Май 24, 2010 12:58

Темата отново стана "феноменална"....

Какви са тези коментари- кой бил слаб пилот, кой бил силен пилот, кой имал повече пари, кой имал по- малко пари, на кого му махали шикани, кой не е свикнал с колата...

Митко много пъти е доказвал, че е карач- на местно и международно ниво. Колко пъти през годините се е борил с топ пилоти (пример- рали "Албена" 1999- борбата с Бертоне). Коментари от сорта на "той побеждава заради баща си, заради колата, заради бюджета" са неуместни! А когато спечели рали "България" с ЕВО- то??

Аз съм фен на абсолютно всеки автомобилен състезател!! Така трябва да е и при вас! Все пак това е любимият ни спорт и пилотите са хората, които ни радват и заради които ходим да гледаме автомобилните състезания.

Предлагам да спрем с всички безсмислени коментари и да не разваляме темата повече!
Prestige Rally Team
Аватар
PROSPEED motorsport
 
Мнения: 442
Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 19:30
Местоположение: Варна
Име: Борис Иванов

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот BOXER » Пон Май 24, 2010 13:46

Откакто Митко взе Шкодата много започнахте да го плюете.На някой може да не му изнася,че на третото съзтезание вече натупа всички включително и Пежото,което е по трасетата ни от две години.Стайков има гащи,нещата може и да се получат,но не сега и не е само колата проблема.Ако някой си мисли че ЕВО 9-ката ще си седи като по релси на пътя и с него няма да излиза от трасето,много се бъркате.Трябва малко да промени стила си на каране,после да смени колата и тогава може би нещата ще се получат.
И спрете да плюете кой с каква кола е.До преди 2 години всички караха с ЕВО и Субару и тогава точно Митко ги наказваше пак и чат пат Яската.
П.С. Сега да очаквам ли да се включат тези дето смятат,че 9-ката на Ночетини беше цялата фалшива и два пъти по-бърза от другите?
Според мен пилотити който ще израстнат много са Пепи и Тодор.Дано имат пари да карат навън и да трупат опит.
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот Danchoni » Пон Май 24, 2010 14:26

BOXER написа:П.С. Сега да очаквам ли да се включат тези дето смятат,че 9-ката на Ночетини беше цялата фалшива и два пъти по-бърза от другите?



Там е работата BOXER, че сега като почна да ги мачка с Шкодата, няма как пак да го набедят че Шкодата е фалшива, каквато измислица изплюха с 9ката на Ночентини преди време.За това много хора взеха да се насират от страх и да ги е яд, че български екипажи се докопаха до истински автомобили, и се учат с всеки изминал ден и се развиват...... Това не се отнася само за Митака, но напоследък много помия се изля върхо този пилот и за това примера е с него.
Аватар
Danchoni
 
Мнения: 175
Регистриран на: Пет Мар 09, 2007 23:46
Име: Йордан Ковачев

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот niboi » Пон Май 24, 2010 14:43

оф мислех да не пиша повече ама работа нее кой по от другия разбира се че илиев и дончев са големи всеки който застава на старт заслужава адмирации пак казвам какво лашо има други да се борят за победата :?: и да побеждават така става по интересно за нас а и за спорта като цяло колкото по голяма интрига толкова по интересни състезания
niboi
 
Мнения: 84
Регистриран на: Вто Дек 08, 2009 22:10
Местоположение: пазарджик
Име: николай йорданов

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот d1976 » Пон Май 24, 2010 16:00

Браво на Митко Илиев и целият екип! Честита победа!
Браво на всеки участник в това рали! :D
Всеки злобен коментар няма място тук!!! Браво на тези, които организираха ралито и вместо да се радвате, че рали спорта го има все още...тук се намират мрънкалца, които знаят само това...мрън-мрън-мрън :evil:
Изображение
d1976
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 17:18
Име: Hristoskova

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот Y_Marhov » Пон Май 24, 2010 17:16

Поздравления за победата на Митко Илиев и Янаки Янакиев! Нещата започват да си идват по местата. Смятам, че всички взели участие в това рали заслужават адмирации. Да формираш бюджет за участие в рали си е направо подвиг в днешната икономическа реалност.
Y_Marhov
 
Мнения: 113
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 16:11
Местоположение: Пловдив
Име: Янко Мърхов

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот 5 GTT » Пон Май 24, 2010 18:58

Гетов написа:"Е имаше и малко сеир с Ива Палма - рядко се среща такъв финал "


Колега , дай малко повече информация какво точно се сличи с Ива????


Сигурно има в предвид момента в който пропусна един ляв и се наложи да обърне за да продължи.
Аватар
5 GTT
 
Мнения: 48
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 14:38
Име: Георги Дочев Дочев

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот kiko » Пон Май 24, 2010 19:12

richard_hoff написа::D Кико,ти дали си наясно,че на Стайков турбото се чупи километър преди финала на ss4 :?: И твоя човек го бие там няма и две секунди.
Само дето Стайков не е седнал да обяснява как на Твърдица не е сложил подходящите гуми??кат твоя пилот :!:
Предлагам на модераторите да забранят нови регистрации ,за да е всичко мирно и тихо :|


Ей и на бутане ли стигна до финала :shock: :?: Сигурно и на 3-тия е било на бутане ...... та затова не дава първо време.Горкия Слав ........ колко ли бутане е било :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ако счупиш турбото - спираш.Просто спираш :wink:Поне така пише у книгите,а Пацо си каза,че турбото е пълна фитка :mrgreen:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Рали Вида 22-23 Май 2010, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот kiko » Пон Май 24, 2010 19:16

Темата стана много весела от както новото поколенние антисофиянци влезнаха във форума :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Вива Пацо Стайков!Чакаме Себ да му сърба попарата,както му сърбат попарата всички в Бг. :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron