Да спасим рали" Хеброс"

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот kiko » Пон Юли 26, 2010 08:07

Не е да умре по този начин.Тъпо е да се направи едно рали от 5 отсечки,от които 2 да са на Дракона.Тъпо е да се направи "нещо" само и само да се кажи,че има рали и да се раздадат така желаните точки.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот todor hristov » Пон Юли 26, 2010 17:15

Преди години,когато имаше много местни ралипрояви ,отсечки като тези бяха ползвани.Ако ще и две да са-едната в Шекер махала,а другата в Столипиново да е,ралито ще стане.Радвайте се,че все още има хора,които се заемат с подобни организационни предизвикателства.Ставам за пореден път защитник на Христо Стоилов-Дракона,като казвам да е жив и здрав и да поддържа пистата,че без нея ще сме най-големите нещастници.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот maximrally » Пон Юли 26, 2010 23:35

А ,бе хора Вие нямате ли си друга работа.....!?Писна ми от Вашите детски работи-дай си ми куклите-на си ти парцалките или пък госпожо не бях аз беше Гошко....Я се стегнете и ако ще правите рали или ще помагате правете нещо или си трайте и си гледайте кефа.Пък после като се види крайния резултат критикувайте,обаче градивно или хвалете ако Ви е харесало.Много майсторски и с финес повечето пишещи в тази тема се опитвате да прогоните не само мен,а и други като мен от това подобие на рали-форум.Недейте ако обичате да си разчиствате лични сметки тук и за наша сметка.Айде и със здраве,че ме заболя каската от Вас.Сега чакам да бъда оплют и охрачен от някои от Вас,но както винаги съм подготвен и ВИ очаквам.Бъдете сигурни,че ще Ви отговоря лично и подробно на всеки,но преди това си вижте държанието,пардон писанията.
maximrally
 
Мнения: 128
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 14:22
Местоположение: София
Име: Даниел Мечикян

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот maximrally » Пон Юли 26, 2010 23:37

Междудругото Ралито и две отсечки ,аз ще съм там независимо кой го организира,без значение дали като участник или като зрител!
maximrally
 
Мнения: 128
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 14:22
Местоположение: София
Име: Даниел Мечикян

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот Victor » Вто Юли 27, 2010 15:48

ИНФОРМАЦИЯ ЗА РАЛИ "ХЕБРОС"

Организационният комитет на Рали „ХЕБРОС” след съгласуване с БФАС, взе решение състезанието да се проведе на 23-24.10.2010г.Всички документи касаещи участниците в него ще бъдат предоставени в сроковете заложени в годишната наредба за 2010г.

http://bfas-bg.org/shownews_83.html
Аватар
Victor
 
Мнения: 242
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 18:45
Местоположение: София
Име: Виктор Георгиев

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот maximrally » Вто Юли 27, 2010 19:22

А,сега критикарите да говорят.......
maximrally
 
Мнения: 128
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 14:22
Местоположение: София
Име: Даниел Мечикян

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот kiko » Вто Юли 27, 2010 19:32

Господ бог да пази спорта у нас.
Дано да стане поне хубаво зрелище и обикновенния фен да се порадва на зрелището.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот plm » Вто Юли 27, 2010 22:00

maximrally написа:Междудругото Ралито и две отсечки ,аз ще съм там независимо кой го организира,без значение дали като участник или като зрител!

Ти пак нещо си пропуснал.
Всеки фен и състезател иска да има рали Хеброс. И това е написано в предишни страници.
На мен не ми хареса, че организирането му противоречи на всякакви правилници.
Сега нещата си идват на място. Даже май аз написах да се организира октомври.
А когато едно състезание в зародиш не е по правилата се очаква до финала да е такова.
Аз искам да гледам състезания, на които знам регламента.
Сега, има /по тв/ футболен мач и знам, че ще е 90 минути и победител ще е отбора с повече голове.
Не искам да гледам състезания без правила. Искам като отида да гледам да знам как протича цялото състезание, а не само кой как е минал на даден завой. Даже обратно-предпочитам да седя в сервизния парк и да следя резултатите.
Това не е селска кушия. Там зрителите гледат как участниците показват колко са добри, и без регламенти.
Тук говорим за РАЛИ.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот maximrally » Вто Юли 27, 2010 22:03

Ок но от нито един твой пост не става ясно това за което говориш.Едва сега реши да се поясниш.
maximrally
 
Мнения: 128
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 14:22
Местоположение: София
Име: Даниел Мечикян

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот plm » Вто Юли 27, 2010 22:10

maximrally написа:Ок но от нито един твой пост не става ясно това за което говориш.Едва сега реши да се поясниш.

Пак бъркаш. Казах ти да прочетеш предишните страници.
Например:
viewtopic.php?f=22&t=8353&start=60
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот xborox » Сря Юли 28, 2010 14:40

Вчера си поговорихме с Пепи Гьошев, а днес се чухме и с Дракона, та сътворихме набързо тази историйка http://ams.bg/?act=content&rec=8983
Склонни сме да вярваме повече на Пепи, но достатъчно уважаваме и Христо Стоилов. Да видим в крайна сметка какви ще ги надробят!
xborox
 
Мнения: 56
Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 14:43
Местоположение: София
Име: Борислав Петров

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот kiko » Сря Юли 28, 2010 15:01

Никой не го е страх от Хеброс.Дори е супер,че ще го има.Ама ходи докажи,че нямаш сестра при положение,че Ицо Стоилов е подпомогнат и като организация и като финанси от Владо Илиев.
Аз лично се кефя,че ще има Хеброс.Е вярно,че няма да има нищо общо с Хеброс въобще като история,но факта,че ще има старт мен лично ме радва.По-ще се радвам,ако Митко и Крум се "попрепънат" на трибунала.Тогава ще падне каране :lol: .Може да има СЕ Дракон 3,СЕ ДРАКОН 4...........СЕ ДРАКОН 99 ......... :mrgreen: И за всяко СЕ бонус точки :mrgreen:
Малко по-сериозно.Въпреки всички основателни критики,все пак браво на организаторите,че ще продължат историята на ралито.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот trouble » Сря Юли 28, 2010 17:09

kiko написа:... Стоилов е подпомогнат и като организация и като финанси от Владо Илиев...


http://ams.bg/?act=content&rec=8983


или сега ще забъркате и Ицо...На всички мразещи Митко и Крум ви е крив целия свят...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот Lubo » Сря Юли 28, 2010 17:48

Лично аз съм свидетел как Владо откачи като разбра,че Хеброс няма да го има.Спомена тогава,че ще направи всичко възможно да го има.Става дума за време доста преди рали България 2010 и последвалите събития.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот kiko » Сря Юли 28, 2010 17:56

И аз съм чувал негодуване от негова страна заради отказа на организаторите преди време.Да наистина каза,че ще се постарае да не отпада това рали,заради самата му история.Месец преди България :wink: .
Но странно беше затишието после.Не е за пренебрегване,че предстоеше най-важния старт за отбора :wink: .Все пак трябва да сме коректни.
А това писание е малко ........... на самия въпрос - участва ли Владо Илиев с нещо при организацията на това рали?

Все пак малко по-горе написах - оди докажи,че нямаш сестра :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 58 госта

cron