Да спасим рали" Хеброс"

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот VAZ sport » Сря Юли 28, 2010 19:40

maximrally написа:А,сега критикарите да говорят.......

Аз като гледам съм нарочен за такъв обаче грам не ми пука. Гледайки първоначалните новини за провеждането на ралито ми прави впечатление следното - Накрая ралито ще завърши със супер специален етап. Всички говорят, че състезанията се правят за публиката, е аз като един такъв човек ще ми е интересно да видя всички състезатели в началато, а не малцината уморени оцелели след тежкия ден пилоти. Така или иначе пак ще остана не разбран,за това че с това мнения търся разумна дискусия и обяснение за тази идея и ако не съм прав да ме убедите в противното.
:idea:
Знания и опит се трупат с количество натрупани щети. Когато унищожиш всичко ставаш експерт.
http://www.facebook.com/pages/Hillclimb ... 4282809751
http://www.facebook.com/#!/SbirsteinRacingTeam
VAZ sport
 
Мнения: 297
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2007 23:45
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Радко Ботов

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот trouble » Сря Юли 28, 2010 19:49

Ами може ССЕ да е и в началото и в края. Не знам как е съставен графика. По цял свят тези етапи са в края, на малко са в началото. Това е бял кахър. Каквото и да говорим в момента най-доброто е че рали ще има. Предлагам да спираме вече кой защо какво и поради чия лична изгода.....Тези които искат да гледат своите хора да идат. Тези които не искат да гледат панаир да не ходят. Лесно е. Иначе тая тема и 200 страници да я направим все едно и също ще пише.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот plm » Сря Юли 28, 2010 20:05

Пак съм аз, но ми е чудно какво е това "свободен кръг"?
„Целта ми е да го организирам като свободен кръг

http://ams.bg/?act=content&rec=8983
Все пак Христо Стоилов е член на УС и би трябвало да е наясно. Явно аз нещо неразбирам.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот trouble » Сря Юли 28, 2010 20:13

plm написа:Пак съм аз, но ми е чудно какво е това "свободен кръг"?
„Целта ми е да го организирам като свободен кръг

http://ams.bg/?act=content&rec=8983
Все пак Христо Стоилов е член на УС и би трябвало да е наясно. Явно аз нещо неразбирам.


Иска да каже, че няма да има забрана за Х
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот swrt » Сря Юли 28, 2010 20:23

Отново ти ли Пламене?Една седмица преди България написа къде ще са проблемите,ама никой от "капацитетите" не ти обърна внимание.Сега месеци преди ралито пак наблегна на "свободен кръг" :wink: .
Браво!
За по-незапознатите - не става дума за Хобикар :wink: .Става дума за нов тип рали - свободно.Ако има добро класиране става редовен кръг,ако няма става открито рали :wink:
За пореден път ........ ужас.Нещата стават брутални.Това на България май ще е невинна игричка.
ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - ИСТИНСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА 2010 ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот trouble » Сря Юли 28, 2010 20:28

Като гледам ви се иска да сринете ралито. Ако продължавате, ще стане. Аз искам да отида. Ако не мога, ще да е заради вас. Аз ви казах. Като не ви се гледат панаири не ходете де....Какво лошо има.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот kiko » Сря Юли 28, 2010 20:38

След системата ОБРАТЕН ЧасовниК на Сърбия,след новата система ХИПЕР РАЛИ на България,сега вкарваме нов модел СВОБОДНО РАЛИ.
Ей хора у нас се пише ИСТОРИЯ!Цял свят ни гледа нововъведенията!Тея от маФИА направо могат да се гръмнат с тяхните смешки :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот Loeb » Сря Юли 28, 2010 21:22

И аз мисля да пусна заявка, нали е свободен кръг. Само се чудя в кой клас да се пусна мисля в OFF Road, че имам две Лади Ниви, ако се счупи едната да продължа с другата, като едно време.
Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот vangata » Сря Юли 28, 2010 21:25

Шампион със сигорност ще стане най добрия.Не може половината календар да е орязан Гьошев-моите уважения да поведе в шампионата и хоп всичко да се замрази ако той е по добрия и още 10 старта да има пак ше стане шампион което му го пожелавам.Но темата май беше друга и както се разбра с успешен край какво по хубаво от това :D колкото повече толкова по добре.
Аватар
vangata
 
Мнения: 44
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 22:50
Местоположение: Пловдив
Име: Иван Георгиев

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот maximrally » Сря Юли 28, 2010 21:27

Това ще бъде Хеброс.Има много примери по Белия свят,където дадено рали си сменя коренно трасетата ,но името на ралито се запазва.Междудругото има примери и в България.Суперспециален етап нека да бъде там където реши организатора,както е на рали Вида например,но за там никой нищо не каза-Нали го организира Владо Илиев,а не Дракона.Това кой как нарекъл нещо и кой как го е разбрал са щуротии.Нека бъдем коректни да се появи регламента пък ако там не пише нищо за статута на ралито,за супер-рали или за бонуси ще питаме,но има кого-Дракона,на България нямаше кого да питаш и затова стана олеле.На който не му е симпатичен Ицо или не му харесва как организира състезания,да не ходи на ралито.Сроковете е нормално да се изпуснат след като отказа е направен през април.Да знаете,че никак не е лесно без пари да организираш каквото и да е състезание за толкова кратко време,естесвено ако искаш да е както трябва.Пламене ти си........
maximrally
 
Мнения: 128
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 14:22
Местоположение: София
Име: Даниел Мечикян

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот plm » Сря Юли 28, 2010 21:28

trouble написа:Като гледам ви се иска да сринете ралито. Ако продължавате, ще стане. ...

Пак нещо не схващам.
Такава сила ли има форума?
Последна промяна plm на Чет Юли 29, 2010 16:50, променена общо 1 път
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот plm » Сря Юли 28, 2010 21:33

maximrally написа:...Пламене ти си........

Нали ти казах, че за мен си 0 ,"нула".
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Сря Юли 28, 2010 22:46

Ей ,не си начешахте езиците.Каквото и да се промени все недоволни.Е няма как заради представянето на един пилот,дори и да е най добрия да закрием шампионата за да стане първи.А сега да видим след като Хеброс е последно и нещата ще са ясни какво ще стане с класирането.Сега трябва да отменим и Сливен.Щото и там Митко може да бие.
Рали Хеброс никога не е отменяно,а само е променяна датата,както на повечето състезания този сезон и по различни причини.Това е последната му дата.Така че бройката на състезанията в календара не е променяна и не виждам причина за недоволство.Напротив логично е всички да са доволни че ще се карат всички състезания.На никой от състезателите и феновете не му пука кой го организира.Важното да стане състезанието.
Състезанието ще бъде редовен кръг от националното първенство,както Твърдица,Вида и Стари столици.Провеждането му не е свързано с временното класиране на пилотите.С изтеглената късна дата няма да се попречи и на участия на някои екипажи навън.Бонус точки няма да има.Системата суперрали няма да важи,а няма и как ,тъй като ралито е в един ден.Точкуването ще е както е определено в наредбата за 2010 година.
В ралито няма да могат да участват ОФФ роуд коли така че колега с нивите не става.Много се хващате за всяка сричка от думите и без да вникнете в тях ,търсите некомпетентност.Под свободно състезание Христо иска да каже че свободно ще могат да участват екипажи от групите Х и Е,което не бе допуснато от организатора миналата година ,въпреки че наредбата го позволяваше ,а и на предхождащите ралита,дори и на България бяха допуснати.
Владо Илиев НЕ организира ралито и НЕ осигурява средства за него.Той е член на комисията по трасетата и е изпратен от БФАС да даде оценка.В общи линии това са основните неща.
Сега очаквам новите критики и недоволства.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот plm » Сря Юли 28, 2010 23:48

Изморих се да пиша. И вече нямам сили да питам.
Ок, Миро, сигурно е така.
Последна промяна plm на Чет Юли 29, 2010 20:05, променена общо 1 път
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Да спасим рали" Хеброс"

Мнениеот kiko » Чет Юли 29, 2010 13:20

vangata написа:Шампион със сигорност ще стане най добрия.Не може половината календар да е орязан Гьошев-моите уважения да поведе в шампионата и хоп всичко да се замрази ако той е по добрия и още 10 старта да има пак ше стане шампион което му го пожелавам.Но темата май беше друга и както се разбра с успешен край какво по хубаво от това :D колкото повече толкова по добре.

Къде видя половината календар орязан?До сега всички кръгове са на лице - няма отказ за Твърдица,Сливен е бетон,а Шумен ще го има,но в края на септември(нещо,което се знае от два месеца).Не разбирам истерията на феновете на това рали,около неговото правене.Защо замесваш Гьошев в цялата история?И най-вече това,че иска да няма повече ралита?Не е ли малко несериозно?Колкото и до точки да говорим има едно Сливен в два дена и с бонусите ще се разпределят доста точки там.
Аз лично говорих с Живко за пистата в седмицата на рали България.Нямаше индикация за промяна на графиците,нямаше никакво инфо,че ще има нещо на Дракона.Претиснително е,че след България се засилиха нещата.Дори и така да е,аз недоумявам какво ще е това рали.Първоначалните замисли са доста смешни за рали и едва ли феновете от Пловдив ще останат доволни на нещото.Особенно след миналогодишното фиаско.А това си остава в историята на самото рали.
Най-интересното за мен.Оригиналните отсечки са страхотни,дори от световния останаха очаровани.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 45 госта

cron