Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот beta_racing » Нед Апр 22, 2012 23:23

P.Solberg написа:Eто и онборд на победителя в Х3 Боян Безус - http://www.youtube.com/watch?v=Jag3bCoKcv4
Браво, вижда се, че публиката по трасето е изключително много, а и чета хубави отзиви за организацията. Жалко, че нямах възможност да присъствам :|
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот Loeb » Нед Апр 22, 2012 23:35

Бета, видеото е от тренировките, по време на състезанието публиката беше в пъти повече.
Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот beta_racing » Пон Апр 23, 2012 00:16

Loeb написа:Бета, видеото е от тренировките, по време на състезанието публиката беше в пъти повече.
Опа, объркал съм видеата :oops: :mrgreen: Исках да цитирам (и говорех за) това на Тошко :wink:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот Loeb » Пон Апр 23, 2012 11:58

http://news.varna24.bg/346617.html

другата страна на нещата
Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот emoangeliyn » Пон Апр 23, 2012 12:50

Loeb написа:http://news.varna24.bg/346617.html

другата страна на нещата


Баси, ми да вървят да си гледат "страхотния" футбол, те "спортистите" там не правят задръстване....освен по дискотеките :evil:
Аватар
emoangeliyn
 
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Дек 20, 2008 12:00
Местоположение: Белоградчик
Име: Емо Ангелийн

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот TURBO » Пон Апр 23, 2012 14:17

Беше страхотно изживяване ,отново се върнахме на конусите !Едно голямо благодаря на състезателите участвали в това състезание ,за хъса ,за желанието им,за усмивките по лицата когато ги аплодирахме на слизане!Едно гооолямо браво и на публиката ,невероятни!Младите момчета в това планинско-не им личеше ,че това им е дебют ,при тази скорост и на това хлъзгаво трасе не се уплашиха и даваха газ и всяко минаване им беше по добро от предното.Жълтото жигули от Провадия с №000 -евала момче ,върна ме в романтичните години ,дано намери средства да се развива,жалко че колата не издържа за последните две минавания.
Аватар
TURBO
 
Мнения: 151
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 12:02
Местоположение: Варна
Име: Иван Христов

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот beta_racing » Пон Апр 23, 2012 14:24

Loeb написа:http://news.varna24.bg/346617.html

другата страна на нещата
Не се "притеснявайте", и в Пловдив неведнъж е било така заради Коматевския възел. Най-пресен спомен е, когато през 2008-ма кметът дори се извиняваше в съботния или понеделнишкия брой на голям местен вестник за затварянето на пътния възел в петък следобед. Не, че тогава (петък следобед) "обикновените" хора нямаха по-сериозна причина да негодуват (отколкото, както е обикновено, в събота сутрин да се затвори), но все пак става въпрос само за един ден в годината, мама му стара :roll:...и то за няколко часа, били те и точно в час пик, както се случи през 2008-ма :x А и това е все пак спортно събитие от ако не европейски, какъвто беше Хеброс, то поне от национален мащаб, както е планинското в случая. Хората го приемат едва ли не, че някой си го е затворил за собствен кеф :| :x

Ама иначе по принцип и полицията си е за *бане :evil: Не стига, че изискванията им са до небето и не стига, че организаторът им плаща една торба пари без да има думата дори, а после и поставените дори не могат да опътят "обикновените" хора по обходен маршрут. Ами може ли подобно нещо?! Организаторът да не е и АПИ?!
После как хората да не "донамразят" автомобилния спорт и от без това грешно вмененото им мнение за него от тъпите медии :| :|
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот trouble » Пон Апр 23, 2012 15:15

za smetka na tova turskite turisti s usmivka prieha che tuk se organizira "neshto". :) Iavno samo nie sme nedovolni, a ot koi, mai ot sebe si :d
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот atanasfena » Пон Апр 23, 2012 16:12

Аз съм един от организаторите на проявата /отговарях за сигурността/.Много ми се искаше да стане и по-добре но нейсе. НО ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО ПОМОГНАХА В ОРГАНИЗАЦИЯТА И ПРОВЕЖДАНЕТО НА СЪСТЕЗАНИЕТО.КАКТО И НА НЕВЕРОЯТНАТА ПУБЛИКА ЗА ДА СЕ ПОЛУЧИ ТОЗИ ПРАЗНИК НА НАШИЯ СПОРТ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
atanasfena
 
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Яну 23, 2011 18:59
Име: atanas simeonov

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот R5T » Пон Апр 23, 2012 17:05

Loeb написа:http://news.varna24.bg/346617.html

другата страна на нещата


То все ще се намери, някой да недоволства за нещо, ама това е ......... Престъпници били хващали ........... Въобще не трябва да им се обръща внимание на такива, да ходят да съдят баба си, има обходи поне 2 кво искат!
Много се радвам, че е станал такъв празник, браво на оранизаторите, браво и на пилотите. Публиката тя е ясна, по стара традиция си е на ниво! Дано догодина пак го има, а защо не и някак разширено ......
Аватар
R5T
 
Мнения: 138
Регистриран на: Вто Юни 29, 2010 01:29
Местоположение: Варна
Име: Владимир Илиев

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот STESICO » Пон Апр 23, 2012 18:43

atanasfena написа:Аз съм един от организаторите на проявата /отговарях за сигурността/.Много ми се искаше да стане и по-добре но нейсе. НО ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО ПОМОГНАХА В ОРГАНИЗАЦИЯТА И ПРОВЕЖДАНЕТО НА СЪСТЕЗАНИЕТО.КАКТО И НА НЕВЕРОЯТНАТА ПУБЛИКА ЗА ДА СЕ ПОЛУЧИ ТОЗИ ПРАЗНИК НА НАШИЯ СПОРТ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

:lol: Насе , брат ,вие сте супер . Тук в Сливен сме много горди че има хора като вас . Знаеш че и ние сме запознати с организацията и трудностите за провеждането на един такъв празник на АВТОМОБИЛИЗМА . Само да ти кажа отзивите......БЕЗ ЗАБЕЛЕЖКА , ВСИЧКО БЕШЕ НА НИВО, тези хора си разбират от работата . :!: :!: :!: Сега обсъждаме по какъв начин да ви обезщетим за един от вашите ПЕРФЕКТНИ ......конуси , :lol: :lol: :lol: .Бъдете живи и здрави момчета .
Последна промяна STESICO на Пон Апр 23, 2012 19:37, променена общо 1 път
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот valio » Пон Апр 23, 2012 19:15

То и с писта Варна беше същото- бабите от кв."Чайка" протестираха че било много шумно и не можели да спят след обяд, даже заплашваха кмета на Варна че няма да гласуват за него и така ......,докато провеждането на писта "Варна" беше забранено от кмета.
valio
 
Мнения: 271
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 21:25
Местоположение: sliven
Име: Валентин Иванов

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот ivozet » Пон Апр 23, 2012 19:33

То и един друг спорт го оплюха на преминаване през Варна. :lol:
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот trouble » Пон Апр 23, 2012 19:40

Да споделя и аз впечатление. След 8 часа път ( в двете посоки ), 3 часа сън, 4 часа разходки из забележителности, 4 часа планинско и на мен ми остана време да понапиша нещо. Тръгнахме в 4,30 сутринта към Варна без да бързаме със страхотна компания, за да се срещнем в 7 часа на Шумен с останалите фенове и 8,30 да сме на трасето. Първата среща със легендарния завой беше емоционална за нас и навя спомени на едни Тойоти, Ланчии и Фордове :D Къде се върнахме питах аз след 11 години. Отговора не беше труден. Беше напълно ясен. В един момент ми се прииска да си взема един конус, ама къде късмет :mrgreen: Състезанието премина страхотно и двамата младежи Попов и Григоров се раздадоха максимално като за дебют. Пристрастен съм и към Владимиров с 000, защото се познаваме :).... Браво Станчо, луд си. А Жигито е красавица. На 3-ия манш Царски дойде с такава сила, че помислих че ще коли и беси. Жалко не му достига това за победата, но пък тя е заслужена за Ики. Това е начина. Трябва да има стимул. Въпреки изцепките на Царя за гуми за не знам си какво, че накрая и с номер 1 да стратира, което е неетично, няма проблем, там съм за да го гледам. Любовта към автомобилите понякога надделява над самия пилот и такива случки минават и заминават и бързо се забравят. Неидването на Злоатков, а участието му на Калояново беше загуба на един хубав автомобил, но какво пък. Дано другия път дойде. Надявам се, че не се дължи на лични отношения. Един ден той дойде при мен (не се познаваме). Просто седяхме на една чешма дни преди планинско Българка. Наля си вода и каза...момчета, колата я направих за Вас. Това е достойно за поклонение. А Даниел ще бъде новия мистър обратен завой :D . Браво Дани, нямах време да те поздравя лично. Ще го направя следващия път. Ти вече имаш хиляди фенове :). Организацията беше страхотна, потвърждавам, публиката многобройна. Имам само една забележка. Варненци....забравили сте какво е рали във вашия град. Тихи сте...Повече тромби и свирки следващия път :D ....Екскурзията ни до Варна завърши с разходка по плажа и Чудните скали край Провадия. Вечерта към 22.30 вече си бяхме вкъщи, заредени с положителна емоция. Тази заради която живеем и обичаме спорта. Браво Варна...номер едно сте. Успех и за напред!
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Варна 21-22 април 2012, Нац.ш-т I кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Апр 23, 2012 20:19

Андрей Стефанов написа:Колега тук маже да видиш резултатите !!! http://www.results-bg.com/Planinsko/

Като се загледам в времената виждам,че Боян Безус ако на първото минаване беше с времената от 2-рото и 3-тото,щеше да е направо невярващо с стокова Астра,евала на човека,лошото в че няма кой да те оцени в тая пуста държава.... :?
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron