Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот RaPiD » Пет Авг 10, 2012 11:37

Ееех Пламене ако повече хора осъзнаваха какви коли имаме в България.... дето и в чужбина ги няма.... те и по Ники така плюеха, а сега си кара в чужбина на истински състезания и там хората го боготворят. Затова накрая тука ще карат 5-6 Корсички и Сакса....
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот Андрей Стефанов » Пет Авг 10, 2012 12:03

Мартинчо ето заради това ли се отказа да караш в неделя,ми то по -добре да вземеш да се катериш по-скалите.Като видях тия снимки,и направо си омрях от смях вече разбирам,эащо все недоволстваше !!! :D http://postimage.org/image/gl9xasl5d/
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот cutflash » Пет Авг 10, 2012 12:23

Андрей Стефанов написа:Мартинчо ето заради това ли се отказа да караш в неделя,ми то по -добре да вземеш да се катериш по-скалите.Като видях тия снимки,и направо си омрях от смях вече разбирам,эащо все недоволстваше !!! :D http://postimage.org/image/gl9xasl5d/

Според мен въпроса не е в това кой как сече завоите. То е ясно че с рали кола можеш да сечеш повече. За мен глупавото беше че това е направено (ако наистина е направено) в неделя сутрин , след като са минали тренировките и то без знанието на организаторите. Ако е имал нещо против Царски защо не се обърна към тях преди състезанието или след тренировките ? Аз ако е имало такава постъпка , няма как да бъда фен на този човек !!! Аз лично видях как метяха между двата манша по завоите. Условия са еднакви за всички , даже преминаването на Царски е било по най-чисто трасе. Това не е писа все пак, няма ограничения от организаторите , защо да не минават ? Ако е имал против да си подаде жалбата и да се промени това за другия път ? От къде на къде ще застрашава моя живот или живота на други като си прави какво му е изгодно на него. В събота тренират на едно трасе , в неделя друго ?!
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот RaPiD » Пет Авг 10, 2012 12:57

Моето мнение е, че трасето след всеки манш ставаше на "Златни пясъци" и мноооого малко хора метяха. На завоя, на който гледах в неделя извадиха толкова пясък, че с лопата да го ринеш и идва Румен Манолов и го спирам да му покажа фракцията, че трябва да се изчисти - а той ме попита дали АЗ имам метла.... освен някой клон да бях откършил.... то имаше и такива хора дето с клони метяха. Други пък с метли нищо не правеха. Даже се смееха, като някой мете. Хората не разбират, че многото фракция е по-опасна от камък на пътя, щото в единия случай губиш контрол, а във втория пукаш гума. Определено по отношение на чистотата на трасето беше много зле положението. И тия колчета, за които говориха на брифинга аз май не ги видях почти никъде.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот Golfa » Пет Авг 10, 2012 13:06

все пак трасето е 10 километра със 100 завоя. да сложиш на всеки по един човек с метла или колчета, какъв бюджет и съответно такси за участие ще трябват? и в крайна сметка фракцията е част от играта, на който не му харесва може да се откаже поради "лични проблеми" или "непристигнали части" и да ходи на писта.
Golfa
 
Мнения: 51
Регистриран на: Пет Юли 13, 2012 11:16
Име: Stavri Sotirov

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот ALSP » Пет Авг 10, 2012 13:17

Golfa написа:все пак трасето е 10 километра със 100 завоя. да сложиш на всеки по един човек с метла или колчета, какъв бюджет и съответно такси за участие ще трябват? и в крайна сметка фракцията е част от играта, на който не му харесва може да се откаже поради "лични проблеми" или "непристигнали части" и да ходи на писта.

Когато нямаш достатъчно спонсори, за да го организираш състезанието най малко безопасно, то тогава по добре да не се прави състезание на всяка цена и стискане на палци да не стане сакътлък.
golf_1 написа: трябва да си сромен като Стайков,Славов,Сурилов затова тези момчета имат най много фенове.....
ALSP
 
Мнения: 147
Регистриран на: Пет Юни 15, 2012 17:58
Име: Ивайло Иванов

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот Golfa » Пет Авг 10, 2012 13:50

те сакатлъците стават дори във формула 1 дето е най-сигурния спорт и са инвестирани милиарди в системи за безопасност. освен това съм сигурен че тая твоя максима "или перфектно или нищо" я потъпкваш ежедневно в личния си живот.
Golfa
 
Мнения: 51
Регистриран на: Пет Юли 13, 2012 11:16
Име: Stavri Sotirov

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот Андрей Стефанов » Пет Авг 10, 2012 14:44

Само изкам да припомня,че това състезание не беше Рали Пещерски пясъци,а беше Планинско Пещера.Досега ви чаках да видя още колко простотия ще се изпишe за Илия,как не ви е срам да плюете човек като него който е посветил живота си на спорта,и ни радва по-трасетата цели 20 години та дори и повече !!! Що се отнася до феновете Илия има достатъчно фенове той не иска вие да сте му фенове,и без това тия които го плюете се броите на пръсти в този форум,и сте жалки отрепки.Като по-компетентен от вас изкам да кажа,че Рали дисциплината няма нищо общо със Планинското самият правилник е различен,и на планинско трасето трябва да е иделно чисто,защото се кара и със сликове !!!Пожелавам ви да продължавате да ни плюете това може само да ни радва,и не се крийте като мишки зад екрана,а ще се радвам на някое състезание да дойде някой от ваз,и да ни ги каже всички тия неща в очите.Аз спирам дотук,че взех май много внимание да ви обръщам !!! :wink:
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот ALSP » Пет Авг 10, 2012 15:25

Golfa написа:те сакатлъците стават дори във формула 1 дето е най-сигурния спорт и са инвестирани милиарди в системи за безопасност. освен това съм сигурен че тая твоя максима "или перфектно или нищо" я потъпкваш ежедневно в личния си живот.

По твоята логика няма нужда и от линейка и без това хората си гинат по улиците. Дай де не говорим глупости начини винаги има да се направят нещата просто трябва освен желание и да се свали гарда малко. При подходящ стимул "НЕ ФИНАНСОВ" от семкаджийте наоколо ще се намерят повече от 100 човека да помогнат в провеждането, а не да четем абсурди че един пилот взел нещата в свой ръце и се опитал да извърши престъпление, втори го видял и оревал света но не го чули, трети съгласен с него ама не му изнася.
golf_1 написа: трябва да си сромен като Стайков,Славов,Сурилов затова тези момчета имат най много фенове.....
ALSP
 
Мнения: 147
Регистриран на: Пет Юни 15, 2012 17:58
Име: Ивайло Иванов

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот Иван Шопов » Пет Авг 10, 2012 15:28

Извън правописните ти грешки и липсата на пълномощно от Илия бих казал, че отдавна надхвърли добрия тон.
Нямам желание да влизам в повече полемики, но ще те освободя от контакта с "отрепките". Имаш възможност един месец да (пре)осмислиш поведението си и ако го направиш - заповядай отново.
И между другото - реакцията и епитетите, които използваш могат само да накарат някой да НЕ бъде фен на Илия, най-малкото заради езика на обкръжението му. Замисли се, че по този начин правиш лоша услуга на човек, на когото се възхищаваш.

Асене,
Не подлагай на съмнение случката - ако искаш ще те препратя към 3 (трима) реални свидетели.
Спрете спекулациите и стига тъпчене на едно и също място. Ако Ви е толкова скучно, защо не изградите някоя съзидателна тема?
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот BAREZI_racing » Пет Авг 10, 2012 16:15

Шопов Шопов незнам какъв го играеш в тоя форум но показа,че и ти си един от отрепките,заболя те,че написах някои истини ли нормално е да защитаваш твоите интереси,ти си един лизач,една мишка.Преди време се чудих,защо те плюят в този форум но вече разбрах що за палячо си !!! Вместо да стоиш по-цял ден пред компа вземи да свършиш нещо полезно,а не да се радваш като малко бебе на майка си на цицата,че са ти дали правомощия да раздаваш некви тъпи банчета.Ако се погледнеш от страни колко си смешен ще се гръмнеш.
Аватар
BAREZI_racing
 
Мнения: 17
Регистриран на: Вто Сеп 04, 2007 16:31
Местоположение: Ловеч
Име: Андрей Стефанов

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот Мартин Сурилов » Пет Авг 10, 2012 16:30

Андрей Стефанов написа:Мартинчо ето заради това ли се отказа да караш в неделя,ми то по -добре да вземеш да се катериш по-скалите.Като видях тия снимки,и направо си омрях от смях вече разбирам,эащо все недоволстваше !!! :D http://postimage.org/image/gl9xasl5d/

Знаеш ли кое щеше да е наистина смешно - ако преди състезанието бях прекопал банкета и махнал някоя и друга мантинелка на местата, където нямаше условия да се сече. Вярно, че би било и доста нагло от моя страна, както и неколегиално, но поне щеше да е равносилно на вашата постъпка.
Между другото, като стана въпрос за смях - и като гледах, на моменти си беше доста смешно...
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот Мартин Сурилов » Пет Авг 10, 2012 16:39

Андрей Стефанов написа:Мартинчо ето заради това ли се отказа да караш в неделя,ми то по -добре да вземеш да се катериш по-скалите.Като видях тия снимки,и направо си омрях от смях вече разбирам,эащо все недоволстваше !!! :D http://postimage.org/image/gl9xasl5d/

Между другото хубаво колажче! Можеш ли да ми кажеш как да изрежа вашата кола от него, за да си имам снимка само с колегите си?
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот trouble » Пет Авг 10, 2012 16:41

BAREZI_racing написа:Шопов Шопов незнам какъв го играеш в тоя форум но показа,че и ти си един от отрепките,заболя те,че написах някои истини ли нормално е да защитаваш твоите интереси,ти си един лизач,една мишка.Преди време се чудих,защо те плюят в този форум но вече разбрах що за палячо си !!! Вместо да стоиш по-цял ден пред компа вземи да свършиш нещо полезно,а не да се радваш като малко бебе на майка си на цицата,че са ти дали правомощия да раздаваш некви тъпи банчета.Ако се погледнеш от страни колко си смешен ще се гръмнеш.

Много ми е весел момента в който бива баниран някой потребител, който примерно отдавна познавам (по форум). Реакцията вместо да се засрами е да избълва още по голяма помия че и с втори акаунт. Така поне излизат наяве истинските лица на хората :mrgreen:
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот Иван Шопов » Пет Авг 10, 2012 16:48

Андрейчо,
Кои истини написа моето момче? Аз ще ти кажа какво доказа:

1. Липсата при теб на елементарно възпитание ( а и правилен правопис).
2. Явно в твоите "фенски среди" победата трябва да е на всяка цена - дори и нечий чужд живот. Иначе казано - грешна ценностна система.
3. Забелязвам, че вярваш в призраци. "Моите интереси" са нормални състезания, сериозна обезопасеност и празнична атмосфера. О, Боже как смея да защитавам това, което е полезно за всички ни?

И извън тези неща - защо не вземеш да си повториш думите в очите ми? Не за друго, а защото ако взема да се гръмна ще те лиша от това удоволствие.
Тъй като няма да можеш да го направиш тук - помоли Илия за телефона ми, освен ако не искаш аз да го помоля за твоя, макар че честно казано се съмнявам дори да те познава лично.
Можеш лично да ми се извиниш или пък да се превърнеш в Супермен, говорейки за майки, отрепки и прочее.

Жалка история... Спорта все повече се превръща в кълбо от омраза заради нечии болни амбиции и "фенска любов".
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron