Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот Golfa » Пет Авг 10, 2012 16:55

Мартин Сурилов написа:
Андрей Стефанов написа:Мартинчо ето заради това ли се отказа да караш в неделя,ми то по -добре да вземеш да се катериш по-скалите.Като видях тия снимки,и направо си омрях от смях вече разбирам,эащо все недоволстваше !!! :D http://postimage.org/image/gl9xasl5d/

Между другото хубаво колажче! Можеш ли да ми кажеш как да изрежа вашата кола от него, за да си имам снимка само с колегите си?

Изображение
Golfa
 
Мнения: 51
Регистриран на: Пет Юли 13, 2012 11:16
Име: Stavri Sotirov

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот dod0 » Пет Авг 10, 2012 17:22

Мартин Сурилов написа:
Андрей Стефанов написа:Мартинчо ето заради това ли се отказа да караш в неделя,ми то по -добре да вземеш да се катериш по-скалите.Като видях тия снимки,и направо си омрях от смях вече разбирам,эащо все недоволстваше !!! :D http://postimage.org/image/gl9xasl5d/

Между другото хубаво колажче! Можеш ли да ми кажеш как да изрежа вашата кола от него, за да си имам снимка само с колегите си?



Заповядай ! :)

http://store.picbg.net/pubpic/26/63/38b ... 672663.JPG
GLOBUL RALLY TEAM !!!
Аватар
dod0
 
Мнения: 502
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:35
Местоположение: Sliven
Име: Dobromir Ivanov

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот golf_1 » Пет Авг 10, 2012 22:51

Андрей Стефанов написа:Само изкам да припомня,че това състезание не беше Рали Пещерски пясъци,а беше Планинско Пещера.Досега ви чаках да видя още колко простотия ще се изпишe за Илия,как не ви е срам да плюете човек като него който е посветил живота си на спорта,и ни радва по-трасетата цели 20 години та дори и повече !!! Що се отнася до феновете Илия има достатъчно фенове той не иска вие да сте му фенове,и без това тия които го плюете се броите на пръсти в този форум,и сте жалки отрепки.Като по-компетентен от вас изкам да кажа,че Рали дисциплината няма нищо общо със Планинското самият правилник е различен,и на планинско трасето трябва да е иделно чисто,защото се кара и със сликове !!!Пожелавам ви да продължавате да ни плюете това може само да ни радва,и не се крийте като мишки зад екрана,а ще се радвам на някое състезание да дойде някой от ваз,и да ни ги каже всички тия неща в очите.Аз спирам дотук,че взех май много внимание да ви обръщам !!! :wink:

Защо сме отрепки бе, защото искаме да се играе по правилата ли бе господин Н1, а както каза Шопов с цената на живота на другия,но трябва да сме първи, и когато не сме никога не можем да го приемем и почват оправданията с колата, после с здравето...Кой избяга от отваряне на Дракон,коя кола избяга от пистата,кой причини най големите проблеми в кралския клас,катастрофи,ританки на чужди коли,мен ли ме целиха с камъни на дракон,ей човек дръж се малко...И така както се подиграваш на Мартин се надявам за видео от Параклиса да видиш какво е минаване в завой на пълна гас,и какво е да си го минеш на върната гас и да си н1.To ако не си толкова пристрастен сам ще се усетиш,че Пламен едвали ви бие по правите,и след като не ви бие по правите сам се сети каде ви бие,и после продължавай с полета из небесата..Пак ти казвам,отблъсквате хората още повече от вас с грандоманията си, а ние си знаем че сме отрепки.... :lol:
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот i.georgiev » Съб Авг 11, 2012 00:58

Здравейте,

Планинското приключи преди седмица. Предлагам вместо наливане на масло в огъня и писане на толкова много страници, да използваме форума по предназначение.
Поствайте снимки и клипове за тези, които не са били на състезанието. Мисля, че цялата тази безумна сцена стана супер досадна на всички.

За тези, които не спазват правилата се полага наказание(надявам се). За Царски като цяло не желая да пиша, по простата причина, че може би ще се изразя с думи, които не се толерират тук, а и възпитанието ми някак си не го позволява ;-) Отбелязах го и в друг мой пост.
Силно се надявам да си получи заслуженото, както и да не дразни с присъствието си за известно време в шампионата.

Колкото до адвоката му - някак си тъпо е да ме хранят хора, които не ме познават.(Все пак съм един от потребителите на този форум ;-) ). Така, че ако все още чете написаното тук по един, или друг начин, нека се свърже с мен на ЛС и да се аргументира за казаното по-горе.

Поздрави и приятен уикенд.
Аватар
i.georgiev
 
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Сеп 04, 2011 23:45
Местоположение: София
Име: Иван Георгиев

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот Jari-Matti Latvala » Съб Авг 11, 2012 01:43

Не се обаждай като не знаеш за какво става въпрос.Гледай си там клиповете и като не си в час с нещата изобщо не се прави на загрижен.Турист... :x
Jari-Matti Latvala
 
Мнения: 259
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 20:39
Име: Владимир Василев

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот QUATRO » Съб Авг 11, 2012 10:18

QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот vladokr1 » Нед Авг 12, 2012 18:43

Иван Шопов написа:Владо - редактирай си поста и конкретно подигравката с името на Илия. Без значение каква е дискусията, подобни подигравки с имената на състезателите са недопустими.

Ванко,нищо няма да редактирам.Можe да си стиснеме ръцете на един едногодишен БАН.И без тоvа много мнения натрупах.
vladokr1
 
Мнения: 10
Регистриран на: Пет Юли 24, 2009 20:34
Име: vladislav vasilev

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот svilen75 » Вто Авг 14, 2012 01:19

Има ли някой, който смята за нормално да се наредят камъни по завоите преди самото състезание без да са предупредени другите състезатели??? Не знам за вас, но според мен това е крайно опасно! Както за пилотите, така и за публиката.
svilen75
 
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Юли 23, 2012 16:05
Име: Свилен Стойчев

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот Mr.X » Вто Авг 14, 2012 18:45

RaPiD написа:Не е секвенционална кутията, това е шифтър който вкарва предавките на местата им вместо теб, и така буташ само напред и назад вместо да ги целиш. Ето такова нещо е:
http://www.ikeya-f.co.jp/en/product_not ... ifter.html


....включвам се само за едно уточнение. Мои приятел ми каза за някакви спорове тук ( които дори и не съм чел детайлно) относно това планинско ( или каквото е било там) и за кутията на Царски.
Единственото което мога да кажа след гледането на онборда ( освен, че наистина очевидно му буксува съединителя на господина)и ако някои въобще го интересува е, че това НЕ Е шифтъра на икея. Или поне според мен неможе да е.
Аз съм имал два такива - първата и втората им версия. Втората съм я ползвал на кола 560 коня ( само задно) и категорично искам да заявя ОТ ОПИТ -> ИКЕЯ НЕМОЖЕ ДА СМЕНЯ ТОЛКОВА БЪРЗО ПРЕДАВКИТЕ. Освен ако не е някаква мега нова и/или специална версия. Стандартен техен кит - АБСУРД!!!
Аватар
Mr.X
 
Мнения: 157
Регистриран на: Съб Май 07, 2011 18:46
Местоположение: Desenzano del Garda, Brescia
Име: Георги Георгиев

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот RaPiD » Вто Авг 14, 2012 19:26

Не е Икея, не я знам марката каква беше, дадох Икеята за пример.
А другото което е - кутията е правозъба и затова предавките се сменят бързо.
Той и без шифтъра пак горе долу с такава скорост ги сменяше.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот Mr.X » Вто Авг 14, 2012 19:44

Тогава значи този кит се справя учудващо добре. Би ми било наистина интересно ако имаш информация да я споделиш ( може и на лични), за модела шифтър. Понеже разликата е много голяма :wink: .
А иначе ми е интересно, защо са избрали такъв вариант - правозъба, но с Н тип включване и след това шифтър?! Повече от странно е. Или е някакъв компромис от нещо друго или е евтина като цяло ( и определено не нова) или ....незнам. Специално за Ево има над 15 ( дори някъде бях чел, че са 20+) доказано добри варианта за кутии......и да избереш правозъба, но с Н тип включване.....малко странно.....
Аватар
Mr.X
 
Мнения: 157
Регистриран на: Съб Май 07, 2011 18:46
Местоположение: Desenzano del Garda, Brescia
Име: Георги Георгиев

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот QUATRO » Вто Авг 14, 2012 20:07

На мен пък ми прилича на SQS кутия и секвенциален шифтър .......
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот panchugov_fen » Вто Авг 14, 2012 23:59

Това е първото Митсубиши със секвенционална кутия в България!
За да си добър пилот, първо трябва да бъдеш добър механик!
Аватар
panchugov_fen
 
Мнения: 364
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 03:07
Местоположение: казанлък skype: panchugovfan
Име: Валентин Георгиев

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот emo_s_klasa » Сря Авг 15, 2012 00:09

Стига сте писали глупости-шифтъри, мифтъри и т.н. , до преди това Царски караше със H-образна DOG BOX кутия която беше 5-степенна, тази кутия е нова и си е сенквенциална 6-степенна скоростна кутия за която хората дадоха една камара пари. :wink:
Аватар
emo_s_klasa
 
Мнения: 95
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 22:58
Местоположение: Pleven
Име: Emil Ivanov

Re: Планинско Пещера 04-05 август 2012, Нац.ш-т VI кръг

Мнениеот Jari-Matti Latvala » Сря Авг 15, 2012 00:12

emo_s_klasa написа:Стига сте писали глупости-шифтъри, мифтъри и т.н. , до преди това Царски караше със H-образна DOG BOX кутия която беше 5-степенна, тази кутия е нова и си е сенквенциална 6-степенна скоростна кутия за която хората дадоха една камара пари. :wink:


И файда пак,никаква!
Jari-Matti Latvala
 
Мнения: 259
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 20:39
Име: Владимир Василев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron