Узана - резултати

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Узана - резултати

Мнениеот Nil SaTiS » Съб Юли 16, 2005 21:12

На старт - само 35 коли (срамота!!!)
Неизвинени отсъствия за:
Илия Царски, Крум Дончев, Турал Метков, Стоян Апостолов, Тодор Славов, Олга Стоянова и др.

N4 - И сам войнът е войн: Кольо Паунов сам се надбягва и сам си се бие
X4 - Крамер срещу Крамер - Белчев (Сиера) срещу Горчо (Ескорт): развръзката предстои

N3 - Ако можеш, догони ме - Цецо Мезинов и неговата Хонда отново над всички
Х3 - Където и да си оставя шапката - Мичкин отново като у дома си

N2 - Прокурорска заповед - Емил Денев и кордебалет
Х2 - Беглецът - Стефко Георгиев и глутница кучета, Цветомир Цанков на мекица
А6 - Костадин І Палиолог - много му разбира на Палиото

Х1 - Салтомортале - Екатерина Стратиева с оценка десет... за акробатика; наш Добчо - бягство към победа
А5 - Шарада за наивници - 1.3 ама май без ДДС; и още един наш в кервана :D
Nil SaTiS... nisi optimum!
Nil SaTiS
 
Мнения: 117
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 15:48
Местоположение: вече Варна
Име: Ивайло Цонев

Мнениеот Markko » Съб Юли 16, 2005 21:37

Много си на ти с нещата бе! Как само ги оправи всичките. Това твоето не е начин да разкажеш състезание, а да се направиш на интересен.
There are loosers and winners!
Just like you and me!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот borkata3000 » Нед Юли 17, 2005 00:59

Този коментар нарочно, за да не го разберем, ли е написан така? :roll:
Надявам се да е интересен ден, че такова оборудане съм взел, че ще е грехота да не се оползотвори. Трима човека с 2 видео камери и 2 фотоапарата (Olimpus 4 MP и Canon Pro 1 8 MP (с доста добър фотограф)). :lol: Очаквайте много и интересни снимки.
Аватар
borkata3000
 
Мнения: 38
Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 01:03
Местоположение: Пловдив, Пазарджик

Мнениеот damon » Нед Юли 17, 2005 20:07

Ето и крайните резултати от Узана:
http://forum.rally-club.net/album_page.php?pic_id=1711

Снимки от състезанието тук: http://forum.rally-club.net/album_cat.php?cat_id=13

Други хора, ще дадат повече подробности около състезанието тъй като ние малко пропуснахме втория манш. :) Лошото е че Росен Симеонов с плевенската Лада на shishko не успя да завърши втория манш - доколкото разбрах излизане от пътя. Иначе се движеше първа Лада!
Също ако се вгледате внимателно ще видите едно име което дебютира в Габрово - Огнян Герджиков с Лада Самара А5, който завърши със супер време за човек качващ се за първи път на тази кола. Огнян е по-известен като OgyWRC. :wink: :!:
Много неприятно преживяване е имало за Добрин Борисов - Добчо с ВАЗ 2105 клас Х1, който не е бил пуснат да стартира втория манш, въпреки, че цяла нощ е сменял двигател само и само да успее да кара в неделя. Доколкото разбрах не са го пуснали заради някакво объркване между съдиите и типичните при такива състезания еднолични необосновани решения. Голямо разчарование за младия шуменски пилот!...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот borkata3000 » Нед Юли 17, 2005 20:59

Какво стана с червеният на С. Станчев, та се натресе на 2 пъти! :shock: Прасна се в завоя преди този, на който стоях аз и след това се прасна вече окончателно в дървета на може би километър след старта. Пусна се слух, че е пил. Някой има ли информация. Тази вечер ще пусна повече снимки на потрошения Ескорт.
Аватар
borkata3000
 
Мнения: 38
Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 01:03
Местоположение: Пловдив, Пазарджик

Мнениеот littleredaudi » Нед Юли 17, 2005 21:07

След като Лада-та на Shishko е отпаднала явно никой не е оказал сериозна съпротива на Мичкин или не е така ! Дайте повечко инфо за Ладите моля!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот Markko » Нед Юли 17, 2005 21:35

Доста слабичко състезание е било!
There are loosers and winners!
Just like you and me!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот Гост » Нед Юли 17, 2005 23:36

Моят любимец и приятел Стефан Георгиев направи много добро състезание.Ако се беше постарал малко повече можеше и първи да стане.Хибрид-чето му бяга много.
Гост
 

Мнениеот borkata3000 » Нед Юли 17, 2005 23:48

Markko написа:Доста слабичко състезание е било!

Незнам за общото представяне на участниците, но емоция имаше! То се вижда от снимките. http://forum.rally-club.net/album_cat.p ... SC&start=0 Пък поне за мен емоцията на състезанието е по-важна от класиране и резултати. :wink:
Аватар
borkata3000
 
Мнения: 38
Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 01:03
Местоположение: Пловдив, Пазарджик

Мнениеот endo88 » Нед Юли 17, 2005 23:50

Аз даже имам парче от бронята на оня с ескорта.беше супер састезанието голяма лудница.
endo88
 

Мнениеот borkata3000 » Пон Юли 18, 2005 00:00

Много беше дразнеш тоя с Ескорта (Станчев) - хората му издърпаха колата от кереча, а оня гледаше така, все едно са му я вкарали те там. Баси и неблагодарника. Този или е абсолютен аматьор или толкова е ядосан на хората и на колата си, че иска да ги погуби 2 in 1 или верно е бил пил.
Аватар
borkata3000
 
Мнения: 38
Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 01:03
Местоположение: Пловдив, Пазарджик

Мнениеот endo88 » Пон Юли 18, 2005 00:40

ogy го познавам може да се пуска за пурви път със самарата но иначе я кара от около година.тои ми е комшия и постоянно брамчи по моя квартал.
endo88
 
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Юли 18, 2005 00:10
Местоположение: Габрово "Узана"

Мнениеот endo88 » Пон Юли 18, 2005 00:43

по скоро беше стресиран от първия удар и затова той ваобще не мислеше не се опита даже и да завие явно беше шокиран от удара.
endo88
 
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Юли 18, 2005 00:10
Местоположение: Габрово "Узана"

Специално за Марккккко

Мнениеот Nil SaTiS » Пон Юли 18, 2005 11:14

Виж, младеж, вместо да ми благодариш, че вместо да седна в 9 ч. вечерта след тренировката да си пия ракията аз все пак съм ви написал няколко думи от мястото на събитието, ти тръгваш да зееш както обикновено... Съжалявам че не си носих лаптопа по баирите и калищата за да ти давам информация в реално време. Па белким си затвориш чутурата недоволна!!!

За всички останали. Станчев ми каза, че грешката е била негова, след първия удар е бил малко объркан и не е съобразил правилно рисунъка на трасето по-нагоре. А за Борката3000, сигурно сме се сблъскали край полегналия форд на Станчев без да се разпознаем, понеже и аз в първия манш бях там.

Пост скриптум: След състезанието имаше недоволни състезатели заради отказа на техническата комисия да се измерят със спринцовка с масло кубатурите на първите три автомобила във всеки клас, както го пише по наредба 2005.
И нещо друго, което ми направи впечатление на техническия преглед: почти никой от състезателите не ебава да си впише в заявката данните от регистрационния талон или номера на конкретно монтирания в автомобила двигател. А всички знаем, че дори само по номера на един двигател може да се разбере редовен ли е той за участие на автомобила в хомологиран клас или е директно за дивизия "Хобикар". Мисля си, че тези, които нарочно не го правят си имат причини - явно крият нещо под капака.
А пък графите в заявката за участие не са измислени чрез изсмукване от пръстите.
Материал за размисъл за всички, най-вече за официалните лица, които приемат така недописани заявките.

И нещо от рубриката "Хит-лаф на кръга" -
"Мъж без шкембе е като Мерцедес без емблема!"
/Юл.Серафимов - Горчо, категория супертежка/
Nil SaTiS... nisi optimum!
Nil SaTiS
 
Мнения: 117
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 15:48
Местоположение: вече Варна
Име: Ивайло Цонев

Re: Специално за Марккккко

Мнениеот borkata3000 » Пон Юли 18, 2005 13:33

Nil SaTiS написа:За всички останали. Станчев ми каза, че грешката е била негова, след първия удар е бил малко объркан и не е съобразил правилно рисунъка на трасето по-нагоре. А за Борката3000, сигурно сме се сблъскали край полегналия форд на Станчев без да се разпознаем, понеже и аз в първия манш бях там.


Като гледам, имаме еднакви снимки, така че сигурно. :wink: Но аз не познавам никой от форума, така че няма как да разпозная който и да било. :)
Аватар
borkata3000
 
Мнения: 38
Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 01:03
Местоположение: Пловдив, Пазарджик

Следваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron