Узана - резултати

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Мнениеот dreamtech » Пон Юли 18, 2005 16:10

:cry: Много ме е яд за Стефан Стоев. Повреда малко преди финала
на втория манш го раздели с третото място в Х2.
Съжалявам и за Росен Симеонов, shishko трябва да му
благодари, че в събота получи една 2-литрова "Болярка" за моя
сметка :D . Борбата между него и Мичкина беше много жестока и се
получи инетерсна надпревара.
Поздравления за Стефан Панчугов и Костадин Щерев!
dreamtech
 
Мнения: 230
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:54
Местоположение: Габрово
Име: Илко Ангелов

РЕЗУЛТАТИ ОТ ТРЕНИРОВКИТЕ И СЪТЕЗАНИЕТО

Мнениеот JoroJoro » Пон Юли 18, 2005 20:53

Резултати от тренировките с междинни времена
http://free.data.bg/jorojororally/T-1M.pdf

Обобщени резултати от тренировките - стартов лист за състезанието
http://free.data.bg/jorojororally/TREN-OF.pdf

Резултати от състезанието
http://free.data.bg/jorojororally/C-GEN.pdf
Последна промяна JoroJoro на Пон Юли 18, 2005 21:50, променена общо 2 пъти
JoroJoro
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Юли 18, 2005 00:01
Местоположение: Sofia

Мнениеот Markko » Пон Юли 18, 2005 21:06

Мерси мерси,, Жоро Жоро!!
There are loosers and winners!
Just like you and me!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Re: Специално за Марккккко

Мнениеот Иван Шопов » Пон Юли 18, 2005 21:15

Nil SaTiS написа:Виж, младеж, вместо да ми благодариш, че вместо да седна в 9 ч. вечерта след тренировката да си пия ракията аз все пак съм ви написал няколко думи от мястото на събитието, ти тръгваш да зееш както обикновено... Съжалявам че не си носих лаптопа по баирите и калищата за да ти давам информация в реално време. Па белким си затвориш чутурата недоволна!!!

За всички останали. Станчев ми каза, че грешката е била негова, след първия удар е бил малко объркан и не е съобразил правилно рисунъка на трасето по-нагоре. А за Борката3000, сигурно сме се сблъскали край полегналия форд на Станчев без да се разпознаем, понеже и аз в първия манш бях там.

Пост скриптум: След състезанието имаше недоволни състезатели заради отказа на техническата комисия да се измерят със спринцовка с масло кубатурите на първите три автомобила във всеки клас, както го пише по наредба 2005.
И нещо друго, което ми направи впечатление на техническия преглед: почти никой от състезателите не ебава да си впише в заявката данните от регистрационния талон или номера на конкретно монтирания в автомобила двигател. А всички знаем, че дори само по номера на един двигател може да се разбере редовен ли е той за участие на автомобила в хомологиран клас или е директно за дивизия "Хобикар". Мисля си, че тези, които нарочно не го правят си имат причини - явно крият нещо под капака.
А пък графите в заявката за участие не са измислени чрез изсмукване от пръстите.
Материал за размисъл за всички, най-вече за официалните лица, които приемат така недописани заявките.

И нещо от рубриката "Хит-лаф на кръга" -
"Мъж без шкембе е като Мерцедес без емблема!"
/Юл.Серафимов - Горчо, категория супертежка/

Мисля си,че аз лично не вписвам номера на двигателят си в заявката,защото започва с C13,а колата е 2000 куб.см.Естествено на блока отдавна няма номер и никой да не казва на полицаите.:-)
Та в този смисъл приемам,че и аз съм от измамниците и вместо да се пиша в редовния Х1,аз като балък карам в Х3-)
Това като дружеска закачка...
Позволявам си да отговоря и на един пост по-нагоре....Стоян (червеният Форд) е супер свестен човек...не отдавайте първите му емоции след катастрофата на лош нрав.Поставете се на негово място и ще се сетите,че и Дева Мария да слезе в този момент ще я гледа по същият начин и не защото му е крива,а защото той не знае на кой свят е и как ще оправя Форда.
Не успях да видя Самарата на Росен,но при всички положения не е било приятна гледка.-(
Колкото до битката,мисля че забравихте Стефан Георгиев,който на тренировката имаше времена с точност до хилядна еднакви с Мичкин.Разбира се,че сега са в различни класове,но все пак борбата за генералното остава.:-)
Иначе-приятно състезание,технично трасе и отделни борби в различните класове.:-)
И победителите да почерпят с буца сирене.:-)
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

shishko

Мнениеот shishko » Пон Юли 18, 2005 21:58

a s teb kakvo stana 4e edvam se ka4i vtoria mansh ?
Аватар
shishko
 
Мнения: 137
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 22:49
Име: Крум Георгиев

Re: shishko

Мнениеот damon » Пон Юли 18, 2005 22:22

shishko написа:a s teb kakvo stana 4e edvam se ka4i vtoria mansh ?


Круме какво стана с Роско? Така и не можахме да разберем, тъй като попропуснахме малко втория манш... :cry:
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Иване, за Хобикарските двигатели не е толкоз важно...

Мнениеот Nil SaTiS » Пон Юли 18, 2005 22:28

... думата ми е за тези, които се барат че колите им са редовни по хомологация и карат в група А или N.

Макар че и в Хобикар не всички изглеждат да са си на мястото в стартовия списък... :roll:
Nil SaTiS... nisi optimum!
Nil SaTiS
 
Мнения: 117
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 15:48
Местоположение: вече Варна
Име: Ивайло Цонев

Re: shishko

Мнениеот Иван Шопов » Вто Юли 19, 2005 11:15

shishko написа:a s teb kakvo stana 4e edvam se ka4i vtoria mansh ?


В първия манш имаше някакъв проблем с колата.При четвърт оборот надясно на волана тя реши,че и се върви наляво.:-)
Общо взето в първата част на трасето върнах газта и едвам си дадох най-доброто време от тренировките.
В сервиза се оказа,че надлъжната щанга отдясно (от носача и макферсона до гредата отпред,която не позволява колелото да шава напред-назад) е откъснала почти цялата греда и дясната гума ходи накъдето си иска.По този повод благодарности на Митьо Полицая,който е намерил десният ми спойлер някъде по трасето и лично ми го донесе на финала.Честно казано въобще не бях разбрал,че гумата го е ударила и откъснала.:-)
Нямаше много време и възможности за спешни ремонти и благодарение на Щереви вързахме щангата за гредата със свински опашки.:-)))
От 4 броя 3 се откъснаха преди да стартирам,но имах късмета да се довлека до горе.:-)
Накратко-за втори път тази година вадя късмета да не се откъсне цялото колело в движение и искрено се надявам,че няма да има трето изпитание.:-)))


P.S. Ако някой има снимка на свинските опашки ще се радвам да ми я прати.За съжаление нямах време да ги щракна за спомен-)
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: shishko

Мнениеот Деница » Вто Юли 19, 2005 13:51

Иван Шопов написа:P.S. Ако някой има снимка на свинските опашки ще се радвам да ми я прати.За съжаление нямах време да ги щракна за спомен-)


До няколко дни ще я имаш
Деница
Модератор
 
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 12:42
Местоположение: София
Име: Деница Богоева

Мнениеот Иван Шопов » Вто Юли 19, 2005 14:20

Благодаря.Не знаех,че сте снимали.И много благодаря за водата.:-)
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот Деница » Вто Юли 19, 2005 15:23

Иван Шопов написа:Благодаря.Не знаех,че сте снимали.И много благодаря за водата.:-)


Е, някой си имат нов апарат и мноооого , ама много им се снима :wink: Пък и дизайнерското решение беше уникално!

Няма за какво , ти пък!
Деница
Модератор
 
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 12:42
Местоположение: София
Име: Деница Богоева

Мнениеот RaPiD » Вто Юли 19, 2005 15:32

дайте ги тез снимки де
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот littleredaudi » Вто Юли 19, 2005 20:18

И аз искам да ги видя!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот Иван Шопов » Сря Юли 20, 2005 20:39

Снимка от старта можете да видите ТУК,а на захващането на щангата ТУК.
Благодаря на Деница за снимките.:-)
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Предишна

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта