SAS rally team

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Мнениеот Markko » Пон Юли 11, 2005 23:44

kiko написа:А къв си ти бе КАПУТ миризлив?
На кво се правиш тук?
На най-голямия разбирач ли бе нещастник?
Като си такъв отворко,що не дойдеш да ми го кажеш в лицето на Хеброс?
За разлика от всички вас тук дето плюете,аз единсвен отидох до пилот и му казах,че самочувствието му не отговаря на качествата му-като остави Данчони в събота колата на ливадата пред Рила.Има го на КАМЕРА как му избиха тиковете веднага :lol: .
Аре стига-то от отворен пилот се получават отворени фенове.
Така,че като има някой да си казва нещо да си го кажи в лицето,а не така.
И миналата година след едно интервю казах на Крум(с Герата),че не е прав и,че ще помогна да се върне помията тъпкано.Днес седя и нищо не говори по въпроса за разни гуми,сервизни зони и тн.


Така,че всеки зад монитора е сила голяма,ама като стане дума за среща очи в очи кой ходи:Ники,Любо,Асен,Тошко и....(не ги познавам лично)
Аз бях през цялото време в сервиза и видях само ралифан да се мота с фотоапарата насам натам.

На кого си говорил в лицето бе, пикльо? Тебе сигурно те е срам сам да се погледнеш в огледалото. Много далеко отиде бе, лигльо!
There are loosers and winners!
Just like you and me!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот Co_pilot » Пон Юли 11, 2005 23:54

Е тука стана като махленски скандал!!!! Що не вземета да си направите едно спарингче, А?
Искам да питам PAS_RALLY кво се случи с Марти и Здравко? Много съжалявам, че отпаднаха две отсечки преди финала. Кофти :( А се движеха в 20-та.
Co_pilot
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:36
Местоположение: София
Име: Румяа Руменова

Мнениеот txl » Вто Юли 12, 2005 00:07

Anonymous написа:
txl написа:
Anonymous написа:zapochni s
aMbicii
saZdavane


А ти ползвай кирилицата, защото иначе ни учиш да пишем сАздаване.


kupil sum si chisto nov accer4152lmi koito niama kirilica na klavishite.
s legalen windows

ti tvoia zakolko go plati?


Нямам windows :lol:

Виж, ако имаш проблеми с кирилицата те разбирам, но все пак направи каквото можеш по въпсроса. За всички е по-удобно. Ако нямаш кирилските букви върху клавишите, ползвай фонетеичната кирилица.

P.S. Отклоняваме се от темата.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот damon » Вто Юли 12, 2005 00:18

Co_pilot написа:Искам да питам PAS_RALLY кво се случи с Марти и Здравко? Много съжалявам, че отпаднаха две отсечки преди финала. Кофти :( А се движеха в 20-та.


Да и аз искам да попитам за тях някой от Шумен тъй като от едно място разбрах, че катастрофирали от друго, че счупили мотор. Иначе докато караха бяха както винаги отлични - газ до тенекията и супер атрактивно. :lol:
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот PAS_RALLY » Вто Юли 12, 2005 00:18

ами както знете всички на мрати не е повредата в двигателя а се е ударил в мантинелата подхлазнал се е но те са добре днес видях колата на кво прилича а за тоя KIKO защо администраторите не му трият мненията а ги оставят да ги четем който редовно следи какво се пише тук ще разбере че откакто KIKO почна да пише стават караници по 5 6 страници това на нищо не прелича само заради един простак цял форум да старда който не е съгласен нека каже мнението си но не в тази тема защото това си е темата за едни от най-добрите пилоти в България 8)
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Предишна

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron