Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот petarnikolov » Вто Апр 19, 2011 23:22

pacosnik написа:
trouble написа:На тази дълга права тези хора как не ги достраша да седят на външната дъга на завоя. Шишев подпали спирачките.


Потресен съм от тоталната липса на чувство за самосъхранение в зрителите. Като гледам и организаторите не са направили абсолютно нищо за това да бъдат пренасочени хората към по-безопасни места за наблюдение.
За полицая влачещ кучето и за реакцията на хората в колата за сигурност ... направо са си за съд!
Съжалявам, но това състезание ли беше или руска ролетка?!?!?


Аз съм потресен от пълната липса на човечност и състрадание у хората?? Блъскаш живо същество със 200 км в час - ок , нещастен случай, но всичките зяпачи и онова ченге, което хвана нещастното животно по този начин и го изхвърли??? Къде ни остана човечността??? Отгоре на всичкото , кучето е било бременно! Добре че има прекрасни хора,които са се вдихнали от майната си, за да помогнат на животното! Ще кажете - абе тва е едно куче...Не е така! Нали затова сме хора, за да помагаме на по-слабите от нас.
Дано не ми се наложи да получа помощ някога от някой от тези зрители, камо ли полицайчето...сигурно и мен ще ме метне в канафката...
petarnikolov
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Апр 19, 2011 23:14
Име: Petar Nikolov

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот Гетов » Вто Апр 19, 2011 23:33

petarnikolov написа:
pacosnik написа:
trouble написа:На тази дълга права тези хора как не ги достраша да седят на външната дъга на завоя. Шишев подпали спирачките.


Потресен съм от тоталната липса на чувство за самосъхранение в зрителите. Като гледам и организаторите не са направили абсолютно нищо за това да бъдат пренасочени хората към по-безопасни места за наблюдение.
За полицая влачещ кучето и за реакцията на хората в колата за сигурност ... направо са си за съд!
Съжалявам, но това състезание ли беше или руска ролетка?!?!?


Аз съм потресен от пълната липса на човечност и състрадание у хората?? Блъскаш живо същество със 200 км в час - ок , нещастен случай, но всичките зяпачи и онова ченге, което хвана нещастното животно по този начин и го изхвърли??? Къде ни остана човечността??? Отгоре на всичкото , кучето е било бременно! Добре че има прекрасни хора,които са се вдихнали от майната си, за да помогнат на животното! Ще кажете - абе тва е едно куче...Не е така! Нали затова сме хора, за да помагаме на по-слабите от нас.
Дано не ми се наложи да получа помощ някога от някой от тези зрители, камо ли полицайчето...сигурно и мен ще ме метне в канафката...

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, хайде сега, какво да направи полицая, да не го изтегли така , ами какво да го остави на трасето ли, че хем да го доубият следващите или да се доубит следващите..... се замислете малко бре хора...какво да направи тоя човек.....освен да го махне от трасето
после верно че го ръчкаше с едно желязо, ма все пак за да не стане по-страшно
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот Гетов » Вто Апр 19, 2011 23:37

и трябваше да викнат ветеринар да го прибере, че да го лекуват, да и аз имам куче домашно.....да знам как му треперим всичките, но да слезем на земята, колко точно време щеше да отнеме , ако трябваше организатора да викне такава служба, на коя минута щеше да дойде тя да прибере животното, че да продължи състезанието......хайде стига с американските сериали, само там стават нещата за 1 час
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот kiler_4o » Вто Апр 19, 2011 23:41

На мен пък много ми хареса. Организацията поне отстрани изглеждаше добре, с изключение на това, че позволяваха на самоубийците да стоят на уникални места, точно от външните страни на завоите... Там чух изказвания от рода на "хайде да отидем от външната страна на завоя, защото там тръпката е по-голяма" ... просто останах потресен...
Иначе много ми хареса... и стартовете и карането... Аудито на старта с тоя launch control извади уникалния звук просто, а турбинката и blow-off-a на интегралето, като я натискаше между завоите... просто непрекъснато си пускам отново и отново клипа със звука от тях...
Направи ми впечатление полото как уникално стоеше в завоите :roll: Останах наистина доста учуден...
не ми хареса примерно 1 нещо, което Царски направи, но може би си е имал причина, като на слизането си загряваше гумите точно, където публиката (вкл. и аз) се катереше за втория манш по-нагоре... Вярно, че е Царски, а не просто някой, който се е качил да си кара, ама си беше стряскащо да се пързаля срещу теб и да я обръща наляво-надясно, на метри от хората...

В общи линии - поздрави за всички организатори и участници и чакаме следващото събитие :)
Аватар
kiler_4o
 
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Окт 16, 2006 01:08
Местоположение: Sofia,Burgas
Име: Крум Димитров

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот ibar » Сря Апр 20, 2011 05:55

kiler_4o написа:не ми хареса примерно 1 нещо, което Царски направи, но може би си е имал причина, като на слизането си загряваше гумите точно, където публиката (вкл. и аз) се катереше за втория манш по-нагоре... Вярно, че е Царски, а не просто някой, който се е качил да си кара, ама си беше стряскащо да се пързаля срещу теб и да я обръща наляво-надясно, на метри от хората...


Не, че защитавам Илия, но мястото на публиката, включително и твоето е извън трасето докато не слязат колите!!!
Разхждайте се след тях и преди колата на организатора!
а и едва ли е загрявал гуми......
Аватар
ibar
 
Мнения: 105
Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:32
Местоположение: София
Име: Илиян Бързев

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот corsaGT » Сря Апр 20, 2011 09:37

Организацията от моя гледна точка бе повече от добра, никакво бавене между маншове, имаше листове с времена на всякаде, маршалите на мястото си по всяко време с флаг в ръка, трасето бе почистено от пясъка до колкото може, изрязани храсти да не споменавам, какво трасе карах през миналата година в Своге, както си бе хвърлян пясъка през зимния сезон ,така си бе и оставен.
Някой от компетентната публика, ако мисли, че може да направи идеално състезани да направи, но никога никой няма да му каже "БРАВО" , винаги ще има недоволни и критици.
Blagoevgrad racing team
Аватар
corsaGT
 
Мнения: 98
Регистриран на: Чет Мар 08, 2007 19:21
Местоположение: Blagoevgrad
Име: Vencislav Ridarski

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот kiler_4o » Сря Апр 20, 2011 20:06

ibar написа:
kiler_4o написа:не ми хареса примерно 1 нещо, което Царски направи, но може би си е имал причина, като на слизането си загряваше гумите точно, където публиката (вкл. и аз) се катереше за втория манш по-нагоре... Вярно, че е Царски, а не просто някой, който се е качил да си кара, ама си беше стряскащо да се пързаля срещу теб и да я обръща наляво-надясно, на метри от хората...


Не, че защитавам Илия, но мястото на публиката, включително и твоето е извън трасето докато не слязат колите!!!
Разхждайте се след тях и преди колата на организатора!
а и едва ли е загрявал гуми......


Колега, не че защитавам мен, или някой друг, но бях в тревата извън трасето на права отсечка и пак се постреснах... Дори точно тогава си закачих дънките на някакви тръни и ги скъсах... Както и да е, дадох го просто като пример ;) Важното е, че стана готино и наистина ми хареса ;)
Аватар
kiler_4o
 
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Окт 16, 2006 01:08
Местоположение: Sofia,Burgas
Име: Крум Димитров

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот Ferjancz » Сря Апр 20, 2011 22:16

Брееей, много недоволни имало бре, тц тц тц :mrgreen: Ама ядохте кифтета и кибапчита, от на Дианчето сестрата, нали и семки чоплихе, айде де :mrgreen: На мен пък ми хареса състезанието, доста стегнато се случи всичко, предвид паузите, на които съм се нагледал други години по други състезания. Нямало охрана - аз бях на място където имаше 4 полицая и пак некви другари си пресичаха най-спокойно. Не са виновни полицаите, а гълфоните и краварите, които ходят по състезания два пъти в годината. Пък на мен ми харесват всички състезания, на които ходя, защото там се виждам с много хора и си говорим за спорта и ми адски приятно, като добавим и колите, кефа е пълен. А и той Любо го каза - на който не му се гледат 20 коли - кинце, театро, паркче, туй ти онуй ти, нали - ааа така?! :mrgreen: :mrgreen:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот vassil.oreshkov » Сря Апр 20, 2011 22:47

ibar написа:
kiler_4o написа:не ми хареса примерно 1 нещо, което Царски направи, но може би си е имал причина, като на слизането си загряваше гумите точно, където публиката (вкл. и аз) се катереше за втория манш по-нагоре... Вярно, че е Царски, а не просто някой, който се е качил да си кара, ама си беше стряскащо да се пързаля срещу теб и да я обръща наляво-надясно, на метри от хората...


Не, че защитавам Илия, но мястото на публиката, включително и твоето е извън трасето докато не слязат колите!!!
Разхждайте се след тях и преди колата на организатора!
а и едва ли е загрявал гуми......


тцъ...не е загрявал на връщане...грееше си ги в бокса с чохли, преди да стартира...макар да знае че е абсолютно забранено от правилника :wink:
vassil.oreshkov
 
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Апр 14, 2008 23:53
Име: Васил Орешков

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот Андрей Стефанов » Сря Апр 20, 2011 23:57

vassil.oreshkov написа:
ibar написа:
kiler_4o написа:не ми хареса примерно 1 нещо, което Царски направи, но може би си е имал причина, като на слизането си загряваше гумите точно, където публиката (вкл. и аз) се катереше за втория манш по-нагоре... Вярно, че е Царски, а не просто някой, който се е качил да си кара, ама си беше стряскащо да се пързаля срещу теб и да я обръща наляво-надясно, на метри от хората...


Не, че защитавам Илия, но мястото на публиката, включително и твоето е извън трасето докато не слязат колите!!!
Разхждайте се след тях и преди колата на организатора!
а и едва ли е загрявал гуми......


тцъ...не е загрявал на връщане...грееше си ги в бокса с чохли, преди да стартира...макар да знае че е абсолютно забранено от правилника :wink:

А можеш ли да го докажеш?
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот Гетов » Чет Апр 21, 2011 00:08

тука става спор за мен, ........и тъй като днес ми се обадиха по телефона да ми кажат ,че л.каменов карал без ханс....казах, абре ХОРА< В ДНЕШНО ВРЕМЕ ИМАЙКИ ВСЕКИ КАМЕРА В ТЕЛЕФОНА СИ, щО НЕ СНИМАТЕ БРЕ, МИ САМО ИНТРИГИ????? Вярно е , че миналата година не беше допуснат Боян след като си е забравил Ханса,.... но сега дали е било така или не?????кой да каже....
Та в тая връзка да призова всички фенове и колеги , които, ако имат кадри в подкрепа на изложените тука тези, нека ги споделят....па ако ще да се окаже че са фалшифицирани..., хахахха, СРС-тата са за друго място и за друго време, но не и за автомобилния спорт
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот Aatra_Gsi_Fen » Съб Апр 23, 2011 19:13

Гетов написа:тука става спор за мен, ........и тъй като днес ми се обадиха по телефона да ми кажат ,че л.каменов карал без ханс....казах, абре ХОРА< В ДНЕШНО ВРЕМЕ ИМАЙКИ ВСЕКИ КАМЕРА В ТЕЛЕФОНА СИ, щО НЕ СНИМАТЕ БРЕ, МИ САМО ИНТРИГИ????? Вярно е , че миналата година не беше допуснат Боян след като си е забравил Ханса,.... но сега дали е било така или не?????кой да каже....
Та в тая връзка да призова всички фенове и колеги , които, ако имат кадри в подкрепа на изложените тука тези, нека ги споделят....па ако ще да се окаже че са фалшифицирани..., хахахха, СРС-тата са за друго място и за друго време, но не и за автомобилния спорт


Aз гледах състезанието в неделя и съм 100 % сигорен че беше с Ханс и в 3-те манша! :!:
Aatra_Gsi_Fen
 
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 00:36
Име: Bakoveca

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот golf_1 » Съб Апр 23, 2011 20:57

Aatra_Gsi_Fen написа:
Гетов написа:тука става спор за мен, ........и тъй като днес ми се обадиха по телефона да ми кажат ,че л.каменов карал без ханс....казах, абре ХОРА< В ДНЕШНО ВРЕМЕ ИМАЙКИ ВСЕКИ КАМЕРА В ТЕЛЕФОНА СИ, щО НЕ СНИМАТЕ БРЕ, МИ САМО ИНТРИГИ????? Вярно е , че миналата година не беше допуснат Боян след като си е забравил Ханса,.... но сега дали е било така или не?????кой да каже....
Та в тая връзка да призова всички фенове и колеги , които, ако имат кадри в подкрепа на изложените тука тези, нека ги споделят....па ако ще да се окаже че са фалшифицирани..., хахахха, СРС-тата са за друго място и за друго време, но не и за автомобилния спорт


Aз гледах състезанието в неделя и съм 100 % сигорен че беше с Ханс и в 3-те манша! :!:

Аз пък съм сигурен че показа как се кара "улична превъзходна"....... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот Katz » Съб Апр 23, 2011 21:39

Крсте Трајковски (Фиат ритмо, Македонија) - онборд, 3 манш
http://www.youtube.com/watch?v=MRD2VayT9YU
Аватар
Katz
 
Мнения: 97
Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 20:49
Местоположение: Skopje, Macedonia
Име: Владимир Карчицки

Re: Планинско Благоевград 16-17 април 2011, Нац. ш-т I кръг

Мнениеот rally_m » Нед Апр 24, 2011 19:15

Katz написа:Крсте Трајковски (Фиат ритмо, Македонија) - онборд, 3 манш
http://www.youtube.com/watch?v=MRD2VayT9YU

Много добро каране и колата върви чудесно!
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Предишна

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта

cron