Планинско Своге 18-19 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Планинско Своге 18-19 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот trouble » Пон Яну 10, 2011 16:34

Планинско Своге 2011
18-19 юни
Национален шампионат III кръг
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Своге 18-19 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот julios » Вто Фев 22, 2011 22:06

много жалко че съвпада с Акрополис!!!
Дилемата е домашното рали или екскурзия във Византия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
julios
 
Мнения: 88
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 19:54
Местоположение: Своге
Име: Юлиан Велков

Re: Планинско Своге 18-19 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Вто Фев 22, 2011 23:54

Последното РАЛИ в Своге беше преди четвърт век.Сега там се прави ПЛАНИНСКО .
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: Планинско Своге 18-19 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот рали ентусиаст » Чет Май 19, 2011 10:18

Случайно някой да има карта с маршрута?Съответно и часове на провеждане.Щото пътят е екстра за каране
но събота и неделя става ад от виладжии и местни.
рали ентусиаст
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Фев 07, 2011 20:18
Име: Петър Иванов Илиев

Re: Планинско Своге 18-19 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот ivan_tupan » Пон Юни 06, 2011 23:30

Няма ли кой да даде малко инфо тук :)
ivan_tupan
 
Мнения: 14
Регистриран на: Съб Мар 11, 2006 20:07
Име: Иван Христов

Re: Планинско Своге 18-19 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот kiko » Вто Юни 07, 2011 09:01

Малко е раничко.Очакванията при големите са Ники Златков,Царски и Гьошев.Много вероятно е Парашкевов да не дойде,но пък най-вероятно Калин Бенчев ще кара в планинско.Може би и Христо Георгиев ще се пробва.Има май тенденция отбора със Субарутата да се прехвърлят към планинския и после към ралитата.Нека Любо да каже........афинитета му към гората е явен :mrgreen:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Планинско Своге 18-19 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот trouble » Вто Юни 07, 2011 09:53

Тъй някак няма ли да стане, че и Ясен изведнъж да е готов и да разработи колата малко на Своге :D А дали ще е пак в 1 ден, че миналата година награждаването беше в 22 часа.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Своге 18-19 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот GT 51 » Вто Юни 07, 2011 16:15

Два дни ще си е състезанието, поне така казаха от Своге.
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Своге 18-19 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот Lubo » Вто Юни 07, 2011 17:29

И аз така чух.
Гена няма да карат писти за сега.Колите не са подготвени да издържат на средно темпо 55 сек. (примерно на Дракона).Трябват големи вложения да се избият 10-те години разлика в концепцията м/у Скубитата и Ево9-ките.Колата на Калин падна вчера на тестове на Дракона на това време,а другата би трябвало и да даде по-добро време,но.... пистите са финансов ресурс непоносим на днешно време(хубави гуми,гориво и живот на двигател/трансмисия).За това ще има някое и друго планинско у нас и може би поне два старта в "съседни" планински (дай боже спринтове) и подготовка някой ден за ралита :wink: .
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Планинско Своге 18-19 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот kiko » Чет Юни 09, 2011 00:08

Ми да,то в гората е по-интересно:има мечки,дървета и всекакви такива неприятности :lol: :wink:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Планинско Своге 18-19 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот GT 51 » Пет Юни 10, 2011 01:00

В близките дни смятам да се кача няколко пъти по трасето , за да видя как е положението.Имам бегла информация , дано не съм прав , че в Неделя , горе след финала е събора на селото, и предполагам организаторите , ще имат проблеми и главоболия.Ще се опитам да разуча нещата.Поздрави 8) :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Своге 18-19 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот corsa1416v » Пет Юни 10, 2011 16:26

Здравейте, вчера бях на трасето и има много пясък дано да го изчистят до събота, защото ще изправяме калници ! Ако някои научи нещо повече за състезанието / програма / или дали ще бъде двата дни, нека да пише. Благодаря предварително !
Аватар
corsa1416v
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2009 20:02
Име: Борислав Георгиев

Re: Планинско Своге 18-19 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот Saratov » Пет Юни 10, 2011 16:59

Здравейте всички.Планинско Своге ми любимото състезание.Можеби защото имам вила в миланово и това е най-посещаваното от мен планинско.Преди два дни ходих по работа,но кмета не си беше вкъщи и неможах да го разпитам за тазгодишната организация.Пътя наистина е целия в пасък,дъждовете са нанесли доста на места,но предполагам че ще го изчистят.А събора мина преди 3 седмици такаче не се очаква събиране :)Поздрави на всички ще се видиме там:)
Saratov
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Юни 15, 2010 13:14
Име: Atanas Penkov

Re: Планинско Своге 18-19 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот GT 51 » Съб Юни 11, 2011 23:00

Привет колеги,
Днес имах малко време и минах по трасето,измерих го и според старт -финала ми излиза 6.300 км.Наистина има много пясък, но е нормално след тези дъждове.Настилка идеална за каране, без дупки и бабунки.Нови мантинели и една разбита,явно е имало инцидент , но предполагам ще я оправят :D Направи ми впечатление днес , че имаше четири коли с хора които караха по трасето, спираха, описваха,коментираха и обсъждаха трасето.На 2,8 км след старта има пропадане на асфалт,в дясно,100 метра по нагоре,изровен асфалт в обратния,много пясък на третото мостче,а петото мостче е без мантинели.До средата някъде трасето е сухо, после едни рекички по асфалта, причината е ясна, няма канавки.Многото стичаща се вода може да бъде и предпоставка за нещо по сериозно за пилотите.и нещо много интересно, някой си е направил труда и е белязал завоите със спрей.На всяко по интересно място има белези в червено и зелено,по знаците , по мантинелите,даже по скалите :D :D :D Предполагам , че преди състезанието организатора ще почисти трасето, но ако вали така , днес сутринта пак валя в горната част, не ми се мисли,няма как да се изчисти.Аз днес преброих три места на който евентуално може да има свлачища....в смисъл паднали камъни и скали.Най лошото от всичко е , че самото разположение на трасето не предлага места за гледане отблизо.Много е стръмно и няма възможност за разполагане на коли, кемпери и палатки.Иначе трсето е страхотно.В село Миланово , днес не бяха много словоохотливи и не можаха да ми дадат подробности,община Своге почива, а с ченгелите дето днес видях и си говорих , казаха , че нямат представа за самата организация, имало мач в Своге или наоколо и още не си знаели програмата.Ако някой има друго инфо да казва.Също ми направи впечатление, че на километър след сервизния парк ,по главния път има някакво селище с нови вилички, и си мисля за вариянт нощувка , ако все пак е два дни.В цяло Своге днес никой нищо не знаеше за планинското , а има една седмица.Поздрави и наздраве. :D :D :D
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Своге 18-19 юни 2011, Нац. ш-т III кръг

Мнениеот kiko » Нед Юни 12, 2011 08:27

Тази сутрин и аз врътнах едно кръгче докато не са се събудили местните.
Не съм се качвал преди повече от 2 км. нагоре по отсечката,но днес останах очарован.Във втората част има на два обратни много фракция - дори и да се изчисти,ако завали в последния момент ще е доста интересно на тези завои :mrgreen: .Може някой да се врътне и да напише писмо,че планинското е много опасно :mrgreen: .Има и един ляв със свлачище,което е оголило доста неприятно завоя.
За маркерите.....някой си е играл,ама ако колата е по-силничка :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: идват малко тегави,защото някои от червените са сложени много близко до завоите :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Другата седмица съм там.Предполагам ще има поне 30-на участника.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Следваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта