Imali KORUPCIA V SYDISTVOTO.

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Imali KORUPCIA V SYDISTVOTO.

Мнениеот veselin » Пон Авг 07, 2006 14:16

Mogat li sydiite da se podkupvat ili nemogat e golemia vypros ?

Mogat li VREMENATA da se Namestvat Kakto pilotite Reshat
;-) ;-) ;-)
veselin
 
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Юни 25, 2006 19:47

Мнениеот Vladimorka » Пон Авг 07, 2006 14:46

Не могат.
Vladimorka
 
Мнения: 107
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 12:43
Име: Владимир Лозанов

Мнениеот veselin » Пон Авг 07, 2006 15:33

Vladimorka написа:Не могат.

koe nemogat? Da si otvoriat ochite li ? dokaji go ?
;-) ;-) ;-)
veselin
 
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Юни 25, 2006 19:47

Мнениеот K_Power » Пон Авг 07, 2006 18:33

Абе могат, ама малко хора го виждат това нещо! И сега дочух, че е имало подобни неща!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот madGRaF » Пон Авг 07, 2006 21:31

Никога не съм се съмнявал че в България стават такива неща :wink:
Изображение
Аватар
madGRaF
 
Мнения: 288
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 14:52
Местоположение: Велико Търново
Име: Пламен Илиев

Мнениеот Lubo » Пон Авг 07, 2006 22:32

Мойта камера показва някои много странни неща.Времената на някои хора нещо се различават доста от официалните.Имам кадри на около 5 км от финала на Пещера/Добра Вода и ................ :shock: :shock: :shock:
Ще помоля хората които са снимали с камера да драснат по някое лично съобщение и ако може да събера инфо от тяхните часовници.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот yozwrc » Вто Авг 08, 2006 10:11

естествено,че могат и те са хора :)
Аватар
yozwrc
 
Мнения: 168
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 01:37
Име: Клечо Клечев

Мнениеот asblb » Вто Авг 08, 2006 12:04

Явно хората които пишат тук не са компетентни и май нямат никаква представа как става времеизмерването.
Предлагам им на следващто рали да дойдат да стоят до нас за да ни видят как работим и тогава да говорят има ли възможност за въздействане върху времената.
Винаги сме били открити в нашата работа и всеки може да дойде да го види.
За тези които не знаят много ги моля да не ни бърката със съдиите. Ние сме екип ВРЕМЕИЗМЕРВАНЕ и се занимаваме единствено с времеизмерването.
asblb
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 22:10
Име: Георги Балабанов

Мнениеот DDD » Вто Авг 08, 2006 12:13

Май и вие не сте наясно как точно да го правите!
DDD
 
Мнения: 35
Регистриран на: Пон Юни 05, 2006 11:44
Име: Христо Будаков

Мнениеот asblb » Вто Авг 08, 2006 12:21

DDD написа:Май и вие не сте наясно как точно да го правите!

Според мен сме
как мислиш, колко състезания годишно измерва нашия екип
предположи
asblb
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 22:10
Име: Георги Балабанов

Мнениеот yozwrc » Вто Авг 08, 2006 13:50

1 000 000 ли? :roll:
Аватар
yozwrc
 
Мнения: 168
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 01:37
Име: Клечо Клечев

OBQSNI!!!

Мнениеот veselin » Вто Авг 08, 2006 15:15

asblb написа:Явно хората които пишат тук не са компетентни и май нямат никаква представа как става времеизмерването.
Предлагам им на следващто рали да дойдат да стоят до нас за да ни видят как работим и тогава да говорят има ли възможност за въздействане върху времената.
Винаги сме били открити в нашата работа и всеки може да дойде да го види.
За тези които не знаят много ги моля да не ни бърката със съдиите. Ние сме екип ВРЕМЕИЗМЕРВАНЕ и се занимаваме единствено с времеизмерването.

DObre togava obqsni kak stava to4no VREME IZMERVANETO nali se seshtash che ima letqsht final a do deistvitelnia stop ima okolo 300-400 metra apak neznam dali znaesh che ne se zasicha na dolnia a na gorni ti na dolnia chasovnik moje da trgvash na edno vreme a na gornia da finishirvash na drugo po tochno s nqkolko sekundida ti e po dobro vremeto ako gresha me popravi . i iskam da mi kajesh kak sava tova vremeizmervane
;-) ;-) ;-)
veselin
 
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Юни 25, 2006 19:47

Мнениеот asblb » Вто Авг 08, 2006 15:42

yozwrc написа:1 000 000 ли? :roll:

около 100
asblb
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 22:10
Име: Георги Балабанов

Re: OBQSNI!!!

Мнениеот asblb » Вто Авг 08, 2006 15:46

veselin написа:
asblb написа:Явно хората които пишат тук не са компетентни и май нямат никаква представа как става времеизмерването.
Предлагам им на следващто рали да дойдат да стоят до нас за да ни видят как работим и тогава да говорят има ли възможност за въздействане върху времената.
Винаги сме били открити в нашата работа и всеки може да дойде да го види.
За тези които не знаят много ги моля да не ни бърката със съдиите. Ние сме екип ВРЕМЕИЗМЕРВАНЕ и се занимаваме единствено с времеизмерването.

DObre togava obqsni kak stava to4no VREME IZMERVANETO nali se seshtash che ima letqsht final a do deistvitelnia stop ima okolo 300-400 metra apak neznam dali znaesh che ne se zasicha na dolnia a na gorni ti na dolnia chasovnik moje da trgvash na edno vreme a na gornia da finishirvash na drugo po tochno s nqkolko sekundida ti e po dobro vremeto ako gresha me popravi . i iskam da mi kajesh kak sava tova vremeizmervane


Има един едиствен часовник който е на летящия финал и е свързан с фотоклетка, която дава импулс и се отчита финалното време на съответния екипаж.

На стоп финала по RS485 се предава същата стойност на финалното време, каквато е и на летящия финал и тя се записва в карнета на състезателя, като финално време. До скоро тази стойност се предаваше по радиостанция или по телфон.

Ако има нещо друго неясно по времеизмерването - питайте
asblb
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 22:10
Име: Георги Балабанов

Мнениеот Spike » Вто Авг 08, 2006 15:52

DObre togava obqsni kak stava to4no VREME IZMERVANETO nali se seshtash che ima letqsht final a do deistvitelnia stop ima okolo 300-400 metra apak neznam dali znaesh che ne se zasicha na dolnia a na gorni ti na dolnia chasovnik moje da trgvash na edno vreme a na gornia da finishirvash na drugo po tochno s nqkolko sekundida ti e po dobro vremeto ako gresha me popravi . i iskam da mi kajesh kak sava tova vremeizmervane


от това ти мнение съдя, че въобще не си наясно за какво става на въпрос при времеизмерването.
ако дори малко си се интересувал как точно се засича времето щеше да знаеш, че времето на финиширане на състезателя се засича на летящия финал и се препредава на стоп финала за да му бъде записано в карнета и изчислен резултата за съответната скоростна отсечка. а синхронизирането на уредите на старта се осигурява от друга техника и кола за сверяването на всичката времеизмерителна техника преди началото на етапа.
Spike
 
Мнения: 65
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:40
Местоположение: София/Пловдив
Име: Александър Спиров

Следваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 3 госта