Царя продава ПУНТОТО?!

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот plm » Пон Авг 21, 2006 21:04

techfan написа:..Имаш ли идея, това как може да бъде чекирано от техн.комисари -например на рали България? Аз нямам идея, как са го направили тук.Надявам се все пак да са били спазени правилата...Прокраднаха се коментари,че ДВГ на Пунтото е разполагал с малко повече оборотен ресурс от допустимото.Дали ако е било така , Басо е получил някакво предимство от това!? Има информация ,че този двигател спокойно би понесъл за кратки моменти, около 9500 об в мин...

Чакай малко. Нека не бъдем дребнави. Техническите комисари не са задължени да проверяват колата на Басо/или другите коли/ за максимални обороти. Освен това ниkакъв проблем не е да бъде в колата резервно ECU.
Нека по-конкретно, защото с тези ресурси, дино графики, съединители, телеметрия, Ф1,...нещо ни замая и прокара съмнения за редовносттa на колата на Басо.
Имаше и други подобни мнения за нередовно бутане на колата на Басо в парка.
Винаги съл казвал, че има начин и ред за установяване на нередностите.
Състезанието отмина, сега продължаваме- "ама, неговия мотор правеше 9+++оборота"...
Я ни разясни как в СШ, където се контролират максималните обороти на мотора могат да се правят /и се правят/ измами.
Разбира се, че тази кола е пистова. НТехнолоджи подготвя пистови коли и там им е силата. Ралито изисква много по-различна кола, особено на макадам. Точно там Фиата е много слаб. Има инфо, че още тази година ще стартират в СШ. Ако е истина това - ще е на макадам.
И ще видим какво ще стане.
Май и Пежо вървят по този път за С2000. Ползват за база пистовата си кола С2000
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот K_Power » Пон Авг 21, 2006 22:26

Фиат ползва базата на Алфата от WTCC!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот techfan » Пон Авг 21, 2006 23:14

О.К.! Всички знаем ,че от дълги години големият спорт ,не само автомобилния, е едно голямо надлъгване.Едни дават пари и искат успех на всяка цена -другите трябва да го постигнат на всяка цена.И посредата някъде са правилата,които нарочно са направени, за да са с една крачка назад от реалността.Кой, пред кого води -вие си знаете ! В това ,което казвам, няма нищо ново и за това не мисля да продължавам с безмислени писания.Само ще обобщя:не искам да насаждам съмнения относно автомобила или състезателя.Според мен това е един доста интересен и переспективен автомобил ,който те първа ще доказва възможности в различни условия.Това е и един нов клас -С2000, с нови правила (малко е гадно, ограничение и в обороти 8500 макс., и макс. диаметър 64мм на дросел и още куп други,но това е избрания път от ФИА за евтин спорт) и от тази гледна точка, създава по особен интерес в тези ,които се интересуват от автомобилен спорт (трудно ми е да преценя ,доколко ще са конкурентноспособни в СШ,но ще видим и това съвсем скоро ).А до колкото се отнася до Ntechnology -мога да кажа,че това е продължението на славната и дългогодишна спортна традиция на концерна FIAT...:) Малли ,как го казах само...:)
techfan
 
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Юли 23, 2006 01:14
Местоположение: Sofia
Име: Emil Boshnakov

Re: Царя продава ПУНТОТО?!

Мнениеот BradurS » Вто Авг 29, 2006 20:43

Sedan написа:

Не знам наистина колко е верно за цената , но аз го про4етох в интернет[/quote]

Дай някакъв линк да го видим това де. Незнам според мен няма смисъл да се коментира преди Царски да го обявил пред някои журналисти даречем.[/quote]
Ето. Явно всички мои измислици са си съвпаднали... :?
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Предишна

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron