На Yanakiev и федерацията

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот P.Solberg » Пет Юли 15, 2005 18:32

Поредния балон от измишльотини се спука.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот damon » Пет Юли 15, 2005 18:58

Мартин Сурилов написа:...


Поздравления, Мартине!
Иначе ако всичко, което се пише тук беше вярно, щеше да е много добре... Гледай напред и е се ядосвай на такива "публикации"... :wink:
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот automobiliste » Пет Юли 15, 2005 19:40

Тази информация ми я каза не кой да е,а ПЛАМЕН СТАЙКОВ и то веднага след като заварши ралито и колите бяха прибрани в парка,той е човека който най-добре знае дали е имало такова нещо и мисля че аз не съм от хората,който дрънкат глупости във форума.Пламен няма абсолютно никви причини да ме лъже.Съжалявам ако информацията,която са ми предоставили е била погрешна
Аватар
automobiliste
 
Мнения: 106
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 22:08
Местоположение: Plovdiv
Име: Maria Ilcheva

Мнениеот automobiliste » Пет Юли 15, 2005 19:44

Не ме разбирайте погрешно,аз нямам нищо против Мартин Сурилов,,Мартин е един много добър пилот за мен!
Аватар
automobiliste
 
Мнения: 106
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 22:08
Местоположение: Plovdiv
Име: Maria Ilcheva

Мнениеот PAS_RALLY » Вто Юли 19, 2005 15:43

браво Марти
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот ragnotti » Вто Юли 19, 2005 22:46

Най-сетне някой да се изправи и да каже " Аз съм еди кой си..... и тава е еди как си...." Човека си каза че не е имал намерения за контестации, ама този пък продължава - кой, кво му бил казал.....
The Power Without Control is Nothing!!!
ragnotti
 
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 12:34

Мнениеот Гост » Съб Юли 23, 2005 01:06

[quote][/quote]Тази информация ми я каза не кой да е,а ПЛАМЕН СТАЙКОВ и то веднага след като заварши ралито и колите бяха прибрани в парка,той е човека който най-добре знае дали е имало такова нещо и мисля че аз не съм от хората,който дрънкат глупости във форума.Пламен няма абсолютно никви причини да ме лъже.Съжалявам ако информацията,която са ми предоставили е била погрешна

Ами има два варианта -
1. След като е завършило ралито Стайков е знаел, че Мартин е отпаднал и най-малкото няма за какво да подава контестация срещу когото и да било-значи ако си го е мислел, значи бил притеснен за нещо(относно колата си), иначе защо да го коментира най-малко с теб?.Ако пък наистина го е казал, то е най-малко неуважение към колегата му .
2.Втория- случайно си чул отнякъде , че се говори за контетсация срещу Стайков и казваш, че Стайков лично ти е казал.Ами като сте толкова близки питай го пак ,а пък като го жидя на Херос и аз ще го питам..

P.s Ако си толкова грамотен , трябва да ти е ясно , че автомобила на Мартин е доста по-слаб от този на Пламен. Ако им бяха конкурентни автомобилите, да има за какво да се дебнат, нали?
Гост
 

Мнениеот automobiliste » Нед Юли 24, 2005 14:45

Виж сега Първо-Сурилов е предлагал на други екипажи от Н3 да отварят Стайков и Второ-аз съм приятелка на Стайков и съм постоянно до него.И Трето-вече се извиних за МОЖЕ БИ нрвярната информация която дадох във форума и мисля че въпроса е приключен.
Аватар
automobiliste
 
Мнения: 106
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 22:08
Местоположение: Plovdiv
Име: Maria Ilcheva

Мнениеот automobiliste » Нед Юли 24, 2005 14:52

А между другото сега точно се чух с Пламен и той каза че тва бил някав слух,който някви познати му го пуснали,друго не ми каза
Аватар
automobiliste
 
Мнения: 106
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 22:08
Местоположение: Plovdiv
Име: Maria Ilcheva

Мнениеот Гост » Нед Юли 24, 2005 14:53

Ами Вълко Стайков случайно да е приятел с майка ти?
Гост
 

Мнениеот Гост » Нед Юли 24, 2005 20:26

Ако обичаш ми кажи на кои от N-3 Сурилов е предлагал да подават контестация , тъй като и аз съм негов приятел , а никога не съм чул подобна глупост.А това било слух, който друг е пуснал...ясно, нали ти беше в сервизния парк , като са влизали колите и тогава Стайков ти е казал...Нещо не се връзва, но както и да е . Явно някой си измисля, но това не съм аз.
Гост
 

Мнениеот luda_fenka » Нед Фев 26, 2006 11:07

Абе хора вие май наистина си нямате понятие от рали спорт!За Гого беше много по-добре контестацията да беше приета от баща му защото Митко щеше да излезе от играта,а тогава първото място чие беше?
luda_fenka
 
Мнения: 34
Регистриран на: Съб Фев 18, 2006 10:22

Мнениеот P.Solberg » Нед Фев 26, 2006 11:52

Именно. Но моля те, недей да вадиш тези "кирливи" теми, защото пак ще започнат поредните глупости. Всеки от водещите пилоти през този сезон си позволи "малки допингчета", така че няма смисъл да продължаваме с тези простотии. Ще видим как ще е тази година и мисля, че всички са си взели пример и няма да допуснат такива конфликти.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот PAS_RALLY » Нед Фев 26, 2006 23:42

Дано :!:
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Предишна

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron