Малко ретро ама,ако можете помогнете

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Малко ретро ама,ако можете помогнете

Мнениеот LAADRACINGTEAM » Сря Яну 04, 2006 19:16

Помнните ли, до преди 3 години мисля,ако не баркам,по българските писти(главно) летеше една невероятна лада карана от Веско Лазаров,която по принцип беше на Полицая №51.Може ли някои да ми каже ако има информация каде е тая лада какво стана с нея и кой я кара.Може ли който има снимки на нея да ми ги прати или да ми каже от кой сайт да си ги намера че ми трябват.А също така искам да ви помоля ако някой продава или знае да се продава лада 2105 или 2107 със здраво или изкарпено добре купе независимо от състоянието на двигателя за около 700-800лв да ми се обади или да ми пише на майла тел.0888922277 e-mail:[email protected]!Благодаря ви предварително за съдействието и по двата въпроса.
LAADRACINGTEAM
 
Мнения: 37
Регистриран на: Съб Авг 20, 2005 20:57

Мнениеот derby33 » Сря Яну 04, 2006 21:22

Ладата я кара един "световен шампион" от Русе - Ваньо Василев. Човека е известен с невероятните траектории, които може да измисли за преминаване на завой. Колата е собственост на интернет оператор в града - Нетуоркс. Кара се само на писта Русе и понякога и на полигона край града в неделя. Впечатлението което остави автомобила в мен след писта Русе, че върви значително повече от която и да е лада на състезанието, но дори и това не помогна на "световния шампион" да изпревари предпоследния. Само човек виждал на живо въпросния "състезател" ще ме разбере. Колата е боядисана в сиво. Снимки има на сайта на Нетуоркс. потърси фирмата в гугъл или дир.бг, би трябвало да я намериш.
derby33
 
Мнения: 99
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 23:02
Име: Антоний Тодоров

Мнениеот littleredaudi » Чет Яну 05, 2006 09:36

Стига бе! С тая кола Полицая редовно разплакваше доста хора! Я дай повечко инфо за "световния шампион" моля!?
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот Ferjancz » Чет Яну 05, 2006 10:31

littleredaudi написа:Стига бе! С тая кола Полицая редовно разплакваше доста хора! Я дай повечко инфо за "световния шампион" моля!?


да , Митьо полицая редовно преавеше така , че доста хора дори и не с лади да се чудят за какво иде реч! но може би се сещаш , че мотора на тази лада отдавна не е същия, дори до някъде смея да твърдя , че когато Полицая се отказа и продаде ладата не я продаде с якия мотор :)
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот LadaTunning » Чет Яну 05, 2006 14:42

Ferjancz написа:да , Митьо полицая редовно преавеше така , че доста хора дори и не с лади да се чудят за какво иде реч! но може би се сещаш , че мотора на тази лада отдавна не е същия, дори до някъде смея да твърдя , че когато Полицая се отказа и продаде ладата не я продаде с якия мотор


В къкъв смисъл не е същия :roll: .Имаш предвид,че не е Ладов :?:
Аватар
LadaTunning
 
Мнения: 172
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 13:46
Местоположение: Нова Загора
Име: Живко Йорданов

Мнениеот derby33 » Чет Яну 05, 2006 15:01

Не знам дали двигателя е същия като на Лазаров, но определено нямаше лада, която да върви така на писта Русе. Веско Лазаров беше на състезанието да дава напътствия на въпросния "световен шампион", но когато самия "шампион" взе да обяснява на Веско, че той си има свое виждане за вземане на завоите.... не мога да си представя какво е чувствал Веско като гледа този....да му мъчи колата. Въпросния "световен шампион" е ентусиаст, направил си една лада и ходи да кара на полигона край града всяка неделя с други такива. Намират се заблудени хора от въпросната фирма, купуват кола и той им разправя как преди години за малко не е станал "световен", без да има и един професионален старт. Колата се кара само на писта русе. Когато я изкарат на полигона - гаврата е пълна. Последния път когато ги видях, тъкмо бяха счупили шпера на колата от въртене в кръг (по думите на очевидци), но общо взето колата само за това се ползва. Жалко за възможностите на този автомобил. На сайта на фирмата имаше клипове от състезанието в русе и как се подготвя колата. но са с отвратително качество.
derby33
 
Мнения: 99
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 23:02
Име: Антоний Тодоров

Мнениеот krastev_rallysport » Чет Яну 05, 2006 16:38

"Полицая" продаде Ладата с коравия мотор,просто защото Веско го изненада след финала на писта"София" и му връчи парите,ако не се лъжа някъде около 7500лв., а въпросния "световен шампион" доста здраво се изложи на писта "Русе" тази година :wink:,жалко че най-добрата Лада попадна в ръцете на такъв човек...
krastev_rallysport
 
Мнения: 141
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 07:50
Име: Красимир Кръстев

Мнениеот derby33 » Чет Яну 05, 2006 17:36

krastev_rallysport, защо смяташ че се е изложил? Станах случаен свидетел, когато той обесняваше как е завършил в Х2 - първи и май бил подобрил рекорда на пистата с лада! Хората се смеят а той им обеснява, че било благодарение на неговите траектории?! :roll:
derby33
 
Мнения: 99
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 23:02
Име: Антоний Тодоров

Мнениеот LAADRACINGTEAM » Чет Яну 05, 2006 23:19

Незнам дали е известно на повечето от вас,но лада имаше един кратък период от време в който се караше с подредена скоростна кутия но доколкото знам се е строшила.А относно снимките ще помоля ако може да ми пратитенякъкъв линк защото немога да намера никаде дори и в сайта на тия Нетуоркс.
LAADRACINGTEAM
 
Мнения: 37
Регистриран на: Съб Авг 20, 2005 20:57

Мнениеот siky » Пет Яну 06, 2006 09:30

Аватар
siky
 
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 15:08
Местоположение: София
Име: Светлин Славчев

Мнениеот txl » Пет Яну 06, 2006 14:45

LAADRACINGTEAM написа:лада имаше един кратък период от време в който се караше с подредена скоростна кутия


Ами мен лично силно ме съмнява това нещо, поради няколко причини от различно естество...
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот plm » Пет Яну 06, 2006 20:29

LAADRACINGTEAM написа:Незнам дали е известно на повечето от вас,но лада имаше един кратък период от време в който се караше с подредена скоростна кутия но доколкото знам се е строшила.А относно снимките ще помоля ако може да ми пратитенякъкъв линк защото немога да намера никаде дори и в сайта на тия Нетуоркс.

И аз много се съмнявам да е имало такова нещо.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот LAADRACINGTEAM » Пет Яну 06, 2006 21:21

Ами чесно казано и аз невярвах много но са ми го казвали състезатели които бяха много партия с Веско Лазаров.А и скоро едно приателче бачкаше с Танев и ходиха у ЧЕХИЯ НА СЪСТЕЗАНИЕ И ТОИ МИ КАЗА че там е имало една единствена лада и тя също е била с подредена правозъба скоросна кутия така че защо пък и някой от наще състезатели да не се е докопал до нещо подобно.Незнамде,аз лично не сам го виждал така че немога да говоря на 100% просто споделям какво са ми казвали
LAADRACINGTEAM
 
Мнения: 37
Регистриран на: Съб Авг 20, 2005 20:57

Мнениеот plm » Пет Яну 06, 2006 21:27

Ми питай Веско.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот Milanoff » Съб Яну 07, 2006 02:11

Само правозъба,но не и подредена.Кутията бе на Ники Златков,но за съжаление Веско я кара само една тренировка на писта "Стара Загора"2003. :?
Аватар
Milanoff
 
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Май 19, 2005 01:13
Местоположение: Sofia
Име: Любомир Миланов

Следваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron