БОГ ДА ПРОСТИ БЪГЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО АВТОМОБИЛЕН СПОРТ

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

БОГ ДА ПРОСТИ БЪГЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО АВТОМОБИЛЕН СПОРТ

Мнениеот road-king » Съб Яну 07, 2006 02:42

:shock:
здравей те колеги,
аз сам Тодор Каделкож от Алфа-Т рали тим през 2006 имам желание да карам в хобикар на писта и рали и какво става събирам аз парици правя си една лада 21074 всичко си е наред и изведнъж някакъв си чиновник от бфас решава че неможе така. всичко това е много хубаво но... така за жалост се унищожава автомобилния спорт в нашата мила татковина. е то май и тази година няма много да се кара жалко наиситна много жалко
road-king
 
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Юни 17, 2005 10:13

Мнениеот RaPiD » Съб Яну 07, 2006 02:45

Много жалко наистина, БФАС-най тъпото нещо на света, те такова животно никъде нема, "самоизяжда се", така да се каже. Абе кво очакваш, както винаги поредната гениална идея - made in BG-BFAS
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот road-king » Съб Яну 07, 2006 02:51

искам само едно да ти кажа вземи пример една франция всички класове карат имат си отделно класиране дори карат ретро коли в англия е същото просто хората мислят за развитиети на спорта и как няма да имат световни шампиони ами те си карат от хоби та до врц и хоп в свет рал шам. е за това ми е болката и най-накрая са си продам всичко и са ида някаде по белия всят да си карам. почна да ми писва от тази държава където нищо неможеш да направиш без да си вътре и с нерви и с пари и с време и със здраве.
много гадости пиша но това е реалноста за съжаление
исках да карам тук и да се реализирам но май няма да е в бг
road-king
 
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Юни 17, 2005 10:13

Мнениеот PAS_RALLY » Съб Яну 07, 2006 13:40

За жалост е така :roll:
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот makadam » Съб Яну 07, 2006 22:16

Не пишеш гадости, а отвратителната действителност на на българския начин... Е това ли е начина за развитие на рали спорта в БЪЛГАРИЯ господа - А??? Грешка - НЕ ТАКА !!!
e mi tova e mai.
Аватар
makadam
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 21:30
Местоположение: Плевен
Име: Иван Бенов

Мнениеот K_Power » Нед Яну 08, 2006 01:16

Те работят против себе си, силно съжалявам за теб момче, знам какво е да правиш нещо и да видиш накрая, че е било напразно, но не мога и да си представя колко ти е гадно в момента. Ето господа от БФАС, това ли искате да стане, едно момче се отказва, колко искате да станат или може би това ви е целта!? Каква е причината да се забранят хобикарите в рали шампионата? Обещавам на всички, че в понеделник ще се обадя в Българската Федерация по Автомобилен Спорт и ще ги попитам, каква е причината за забраната им!? Също ще ги питам на какво основание ще казват дали една каска или една седалка претърпяла катастрофа ще се допуска или няма да се допуска състезание след катастрофа или директно няма да се допуска. Ще ги попитам също защо се забранява на автомобилите в А6 да кара с рестриктори, а суперите си карат със, и накрая хоп, общо класиране! Интересно ми е да видя какъв ще е отговорът им, но мисля, че ако имат малко мозък в главата, като забраняват или разрешават едно нещо трябва да имат обяснение за стореното. Всичките въпроси към БФАС започват не с КАК, а със ЗАЩО!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот chefo » Нед Яну 08, 2006 16:16

Аз пък ще пиша до АвтоТруд...Даже вече съм го измислил :roll:
Пък дано помогне с нещо.
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот yozo » Нед Яну 08, 2006 17:40

Каквото и да се пише и казва,нищо няма да се промени.
Лудите сме на изчезване!!!

МОМЧЕТА БЕЗ РАБОТА
Аватар
yozo
 
Мнения: 526
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 20:23
Име: Ивайло Василев

Мнениеот PAS_RALLY » Пон Яну 09, 2006 00:26

Аз не мисля така като никой нема да ни чуе дай да не пишем ако не пишем пък как ще станат работите да си седим и да си приказваме само кое как било :roll: точно пък според мен само това е начинат
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот road-king » Пон Яну 09, 2006 12:07

пуснах тази тема за да видя реакцийте на всички след тъпотията сътворена от милата родна федерацийка. прочетох внимателно какво всеки от вас е писал и ще ви кажа едно замислете се над това как обикновения пилот си скъсва задника от бачкане а някакво бащино синче жъне успехи. в началото на 2005 основах алфа-т рали тим започнах кола да правя парите бяха малко и реших да намеря още пари и да направя пълен рали сезон и писта сезон и така надежда за 2006 имаше до онзи ден. немога да спя от удивление една ракийка немога да преглътна. мъка ми е че сам на 31 и нямам вече будеще в БЪЛГАРИЯ а няма нищо по-хубаво от БЪЛГАРИЯ
но докато имаме такива тоталитарни началници всичко ще е една ебана система от която няма измъкване е гераджиев се измъкна колко още трябва да отидат и да карат за други държави. ВРЕМЕ Е ЯНАКИЕВ И КОМПАНИЯ ДА СИ ВЪРВЯТ СТИГА ТОЛКОВА БАСТА. МИСЛЯ ЧЕ В ТОЗИ СИ ВИД АВТОМОБИЛЕН СПОРТ В БЪЛГАРИЯ ЩЕ ИМА ОЩЕ МАКСИМУМ 5 ГОДИНИ. А ВЛЕЗНЕМ ЛИ В ЕВРОСЪЮЗА ДУПЕ ДА НИ Е ЯКО ТОГАВА ВЕЧЕ ЩЕ ВИДИМ КАК ЩЕ СЕ ОПРАВЯМЕ.
road-king
 
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Юни 17, 2005 10:13

Мнениеот txl » Пон Яну 09, 2006 15:40

Ти си един от хората, които могат да променят нещата. Неслучайно преди няколко дни писах за устава на БФАС. Председателят и управителният съвет се избират от общото събрание, а то се формира от членовете на БФАС, т.е. клубовете. Общото събрание трябва да контролира работата на БФАС. Направете го, единствено от вас зависи.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот plm » Пон Яну 09, 2006 19:57

Какво да коментирам. Ние сме само фенове и гледаме цирка БФАС-състезатели-шампионат.
Основно, това е проблем на активните състезатели.И съвсем наскоро в друга тема "посъветвах" Иван Шопов като активен пилот да си намерят местото, т.е. да прочетат устава, да си осмислят позицийте, да направят конкретни предложения на БФАС и т.н.Според мен ,състезателите трябва да бъдат на такова место, че не те да обслужват федерацията, а обратно-БФАС трябва да гледа в очите всеки състезател.И трябва да е ясно, че ако няма състезатели няма да има и федерация.А предполагам се знае какво означава думата "федерация".
На нас, феновете това ни е хоби. Ние се вълнуваме, но сме с ограничени права. Активните състезатели са фактора, който трябва да регулира нещата. В БФАС официално аз съм никой, но например Иван Шопов е фактор и то не за леличката от пропуска, а за Георги Янакиев,т.е. иска ли среща Иван трябва да я получи.
В случая използвам името Иван Шопов, защото знам, че ще го прочете, но разбирайте "активен състезател".Нищо лично срещу Иван.
Надявам се, че сте ме разбрали правилно.

Цитат от друга тема преди три дена.
Та, както си го направите, драги състезатели.
Ние ще ви подкрепим, но вие трябва да бъдете активните.
В противен случай ще ви мачкат както си искат.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот BradurS » Пон Яну 09, 2006 20:43

Всичко това е много гадно!
Аз мисля че трябва да направим една среща на клуба и мисля че форума не е някаква измислица и ще можем заедно - ние феновете да променим нещата!(поне ще се опитаме...)
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот K_Power » Пон Яну 09, 2006 22:26

Забрави го това нещо Иво!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот plm » Пон Яну 09, 2006 22:33

Крисо, кажи защо мислиш така.
Защото в .../нали обещах да не споменавам това име/ така са се окопали и обвързали, че е трудничко да ги помръднем.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Следваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron