Дамско рали ''Пирин'' 2009

Дискусия за Българския Гимкхана Шампионат

Re: Дамско рали ''Пирин''

Мнениеот malkiq_sustezatel » Съб Мар 07, 2009 21:37

Такааа...ралито беше,бих казал,отлично! :) Много силен старт за дамския шампионат за тази година и една наистина сериозна конкуренция от страна на участничките! :)Браво на техническата комисия-Ганди и Лени,за добре свършената работа! :)Поздравления и за организаторите на това рали! :)
Честито на победителите както в генералното класиране,така и в отделните класове и отборното класиране! :) А ето ги и тях:
Клас 1:
1.Цветомира Георгиева/Мария Минева
2.Мануела Костадинова/Цветелина Манолова
3.Ростислава Белниколова/Благовеста Мекки

Клас 2:
1.Боряна Карагьозова/Надежда Дошева
2.Звезделина Белниколва/Нели Белниколова
3.Антоанета Стайкова/Лили Миланова

Клас 3:
1.Росица Серафимова/Мариана Андонова
2.Златка Джалева/Диана Зашева
3.Диана Стоянова/Моника Стоянова

Клас 4:
1.Недялка Христова/Ани Христова
2.Веселина Лакова/Аделина Александрова
3.Мариета Евтимова/Милена Коцева

И сега отборното:
1.АСК Младост
2.АСК ИРТ
3.АСК Рангелов-мотор-спорт! :)
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Дамско рали ''Пирин''

Мнениеот Victor » Съб Мар 07, 2009 22:35

Аааа, нещо не ти е вярна информацията! Според новините на ВВТ, Мануела е първа, а Яна Маринова - втора! :mrgreen: :twisted: :wink:
Тия хора са уникални!!! хихихихи

Поздравления за всички дами!

И най-вече БРАВО на мойта пилотка, естествено! :D :mrgreen: :D :mrgreen:
Дано и на "мъжките" ралита се представя така! Че иначе бой по каската :twisted:
Аватар
Victor
 
Мнения: 242
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 18:45
Местоположение: София
Име: Виктор Георгиев

Re: Дамско рали ''Пирин''

Мнениеот malkiq_sustezatel » Нед Мар 08, 2009 10:53

Ако трябва да бъдем честни,хората,съдейки по надписа отзад на Тикото,си мислеха,че Цветомира е Яна! :mrgreen: И публиката вместо за Цвети,викаше за Яна! :D Тъй че оттам може да е дошла грешната информация на ББТ! :D
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Дамско рали ''Пирин''

Мнениеот tsveti » Пон Мар 09, 2009 14:01

Поздравления и от мен за всички дами! :D
Беше супер весело това състезание, нашия екипаж си прекара страхотно.
Поздравления на организаторите!

ПП. Роска, давай в същия дух! Напълни ми душата твоето обръщане в квадрата! :mrgreen:

ППП. Да помолим администраторите за една галерийка за снимките... :oops:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Дамско рали ''Пирин''

Мнениеот txl » Пон Мар 09, 2009 14:49

Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Re: Дамско рали ''Пирин''

Мнениеот the best one » Пон Мар 09, 2009 16:38

Хайде и аз да драсна няколко реда :D
Първо да поздравя Георги Стоянов,за организацията.Браво :!:
Искаше ми се лично да го поздравя,но...емоцията ми беше в повече :oops:
Състезание без проблеми,никога няма да има,той живота като цяло е такъв,нямаше да сме живи ,ако всичко беше иделано и безпроблемнно;-)
Доволни и недоволни също знам че има,но не смятам че организатора е бил виновен за това


Да си дойдем на думата сега за класирането.
Радвам се че точно двата екипажа,оплючвани ,че са шампион и вице,заради хидравиличните ръчни се наредиха начело на класирането.
Мисля че всъщност хора,които са ни наблюдавали ,са си знаели че едва ли показаното предната година е било от хидравличната ръчна,но пак казвам не спряха други,и ние нямаше как да седим и да гледаме отстрани.

От доста време си мисля и друго да напиша, :arrow: някъде в по-предни теми за дамски ралита,бяхте писали,че е хубаво да се направят повече изпитания като на картинг пистата в Красна поляна,за да може по-големите автомобили да покажат и те какво могат.
Е аз мисля че такова изпитание имаше,и ако сте забравили,първото мятсо беше за мен ( с жълт фиат,без подобрения тогава,така както беше купен,без да спирам с левия крак,щото чувам и такива коментари,без никой нищичко да ми е показал,знам че ми е одумвана тогава траекторията,но правилна или неправилна,времето е факт).
Дано не прозвучи самохвално,но когато някой може ,кажи си го,а нека спрем да се плюем един друг.

Браво на ,Цвети,много добро каране показа с тая бръкма;-)

Браво на Роси и на Боряна също,това са хората,които ми направиха добро впечатление в това рали.

Относно казаното по ББТ,и изписаното на много места тва е,кой както се уреди :D

И пак щото никой не ни похвали:Купата на кмета на Благоевград е спечелена от нашият екипаж.(за трета поредна година)

Поздрави и на мойта нова навигаторка ,добре познатата Цвети Манолова

ААА,още нещо,техническата комисия,тоя път добре,ама още мисля че може да искаме от тях.

Като намеря повече време ще пусна един видео материал,да ми помогнете,да видим,толкова ли съм зле с очичките,принципно съм с корекция,но знам ли.....

Чао за сега
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Дамско рали ''Пирин''

Мнениеот tsveti » Вто Мар 10, 2009 14:55

the best one написа:
Браво на ,Цвети,много добро каране показа с тая бръкма;-)

ААА,още нещо,техническата комисия,тоя път добре,ама още мисля че може да искаме от тях.



Ама аз ще ви набия накрая...как само обиждате милия ''Андрейчо'' (тикото), той толкова се старае...а вие бракма... :lol: :lol:

Колкото до техническата комисия...да, горе долу беше добре, след толкова скандали и обсъждане оставаше и да не е добре. Но...имаше такива решения, които след споделяне с компетентни лица от моя страна, се оказва, че има още мноооого какво да искаме от тях!
До сега не бях чувала ''стандартен туристически автомобил'' да се движи без въздушен филтър!!! :lol:
И респективно да участва в Дамския ш-т, който е със ''стандартни туристически автомобили''.
Явно просто трябва за догодина да се поработи маааалко повече в тази насока.
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Дамско рали ''Пирин''

Мнениеот the best one » Вто Мар 10, 2009 16:09

Една интересна статийка;-)

ДАМИ ЗАД ВОЛАНА В ЧЕСТ НА 8-МИ МАРТ
победи Цв. Георгиева, Зл. Джалева с навигатор Д. Зашева - най-добри от домакините “Диамо”




Зад волана Катя остана далеч от класата на своя съпруг, републиканския шампион по автомобилизъм Румен Дунев, и донесе 9-о място за клуба си “Дунев Мотор Спорт” /Сф/ в крайното генерално подреждане. Първа е Цветомира Георгиева с “Тико” от “Интерспийд” /Сф/. Веднага след нея се класира настоящата шампионка Мануела Костадинова с “Фиат Чинкуеченто”, която обаче заслужи най-много награди. Примата на “Младост” /Сф/ се наложи в паралелния слалом и взе купата на кмета, наред с това бе определена за най-атрактивен пилот, което й донесе новоучредения приз в памет на големия приятел и основоположник на автомобилизма в областния център Васил Сотиров. Най-добре от състезателите на домакина “Диамо” се представи Златка Джалева /с навигатор Диана Зашева/ с “Пежо 1007” - 11-та от 20 коли. Съекипничките им Недялка Христова /Ани Христова/ с “Фиат Браво”, Диана Стоянова /Моника Стоянова/ с “Фолксваген Голф” и Мария Геренска /Димана Геренска/ с “Форд Фиеста” са съответно 13-и, 14-и и 19-и. Дъщерята на местния общински съветник Стоян Митев-Картала Александра Митева бе на седалката до бившата републиканска шампионка Констанца Томова от “Младост” /Сф/, която изведе своя “Фиат Сиеченто” до 8-о място и допринесе за отборната победа на софиянци.
ИВАН ДЕЛЧЕВ
Последна промяна the best one на Сря Мар 11, 2009 08:56, променена общо 1 път
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Дамско рали ''Пирин''

Мнениеот dankata » Вто Мар 10, 2009 16:28

Здравейте,
Като цяло уникални решения на съдиите имаше много ...според мен на фона на общата лежерна обстановка явно този път дамите са били по-тихи и гръмки скандали не се чуваха , макар че поводи имаше много ... аз лично не съм доволна от съдиите и от получените обяснения. Бях поразена от начина на описване на грешките на всяко ИК или МУ и как преценката дали има допуснато нарушение е изцяло в "ръцете" дадения съдия. Мисля че е добре състезателите да бъдат запознати с начина на съдийстване и оценка и самите съдии да знаят, че има кой да ги проверява , а не да драскат чертички по листа както им дойде . Забелязах също така ,че записите от камерите не се взимат под внимание освен ако автомобила не е прегазил брутално конуса. Смятам ,че докъто има мрънкане и чудене от страна на наблюдателите от фед-а и съдиите този наш толкова интересен и приятен шампионат ще подължи да бъде гнездо на ...каквото гадно там се сетите ..и вместо да носи удоволствие на всички дори и на загубилите ще е повод единствено за скандали.
Относно спортния филтър и в последствие липсата на такъв ...според мен ни се отварят очите на всички за допълнителни разрешени подобрения .....а вярвам всички знаем как върви една кола с филтър и без такъв :lol: ...може би освен техническите лица.
Толкова от мен, нека никой не се чуства засегнат не такава е била целта на написаното по-горе .
Аватар
dankata
 
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 10:44
Местоположение: sofia
Име: Даниела Нешева

Re: Дамско рали ''Пирин''

Мнениеот iskren_2.0 » Сря Мар 11, 2009 23:00

malkiq_sustezatel написа:Такааа...ралито беше,бих казал,отлично! :) Много силен старт за дамския шампионат за тази година и една наистина сериозна конкуренция от страна на участничките! :)Браво на техническата комисия-Ганди и Лени,за добре свършената работа! :)Поздравления и за организаторите на това рали! :)
Честито на победителите както в генералното класиране,така и в отделните класове и отборното класиране! :) А ето ги и тях:
Клас 1:
1.Цветомира Георгиева/Мария Минева
2.Мануела Костадинова/Цветелина Манолова
3.Ростислава Белниколова/Благовеста Мекки

Клас 2:
1.Боряна Карагьозова/Надежда Дошева
2.Звезделина Белниколва/Нели Белниколова
3.Антоанета Стайкова/Лили Миланова

Клас 3:
1.Росица Серафимова/Мариана Андонова
2.Златка Джалева/Диана Зашева
3.Диана Стоянова/Моника Стоянова

Клас 4:
1.Недялка Христова/Ани Христова
2.Веселина Лакова/Аделина Александрова
3.Мариета Евтимова/Милена Коцева

И сега отборното:
1.АСК Младост
2.АСК ИРТ
3.АСК Рангелов-мотор-спорт! :)


Колега искам само малко да ти поправя грешната информация относно Клас 4.Класирането в този клас е следното:
1.Недялка Христова/Ани Христова
2.Веселина Лакова/Аделина Александрова
3.Галина Христова/Емилия Ангелова
Ако не си разбрал стана грешка при награждаванвто на Клас 4 и класиралите се на четвърто място бяха наградени за трето място.И за да бъде спортсменско оставихме едната купа на Мариета Евтимова и Милена Коцева.
P.S GH Power
iskren_2.0
 
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 00:50

Re: Дамско рали ''Пирин''

Мнениеот malkiq_sustezatel » Чет Мар 12, 2009 14:30

Оу... :( тази подробност съм я пропуснал! :oops: Съжалявам за неволната грешка! :D
А щом е така,поздравления за вашия екипаж! :)
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Дамско рали ''Пирин''

Мнениеот Sali » Съб Мар 14, 2009 14:52

Да добавя малко повече информация за тези който не са точно запонати,грешка при награждаването не се разбра дали има поради простата причина,че изведнъж възникна конфликт със 30 те н.с. премахнмато наказание на отбора на
Галина Христова/Емилия Ангелова в последния момент в който се изчисляваха крйните резултати...Реално погледнато не бяхте вие който оставихте едната купа за да бъде спортменско,а точно обратното ние ви подарихме тези купи ПРЕНОСНО И БУКВАЛНО,пояснявам защо,подарихме ви третото място не защото сте си го заслужили,а за да се почувствате,4е сте участвали в играта,но едвали ще можете да го разберете,защото докато едни хора отиват да покарат заради спорта и тръпката други не оценяват тези неща и просто отиват за да печелят КУПИ и някакви точки защото са нов клуб и трябвало да се развиват(за това се изискват и умения)... :D Не е там работата важно е пак казвам тръпката и умението да усетиш,че автомобила е част от теб,която контролираш.А,на въпросните госпожици мога да пожелая успешно колекциониране на купи и точки и много късмет с риск да прозвучи като хвалба,но той ще им е нужен,както го имаха и сега защото ако ги нямаше 60 н.с. дадени на отбора на Мариета Евтимова и Милена Коцева щяха да си помечтаят да докоснат така блянуваните купи...
На всички участнички пожелавам успех!
Аватар
Sali
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 15:01

Re: Дамско рали ''Пирин''

Мнениеот Victor » Пет Мар 27, 2009 12:59

Моля ако някой някъде е качвал клипчета, да пуска линкове и насам! :)
Аз започвам с това:
http://vbox7.com/play:9f68e056
Аватар
Victor
 
Мнения: 242
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 18:45
Местоположение: София
Име: Виктор Георгиев

Re: Дамско рали ''Пирин''

Мнениеот the best one » Пет Мар 27, 2009 14:05

БРАВО НА МОМИЧЕТОООО :D
И АЗ ИМАМ ЕДНО
http://www.vbox7.com/play:88063ac6

Кръстила съм я гледна точка едно,тъй като има и втора(която ще кача по-късно),където се вижда парвата част от МУ,тук бях наказана с 5 секудни,тъй като съм обвинена :D в бутане на конус,там горе където дърпам ръчничка :D
Била съм бутнала конуса,и съдията е отишъл да го премести.
Това ,което виждате беше показано на Бекяров,(който май беше главен съдия на ралито) и той заяви че ,вярва на съдията (на трети пост май беше....)
и така....контестация не съм подавала,з акоето сега малко съжалявам..но не ми се искаше да развалям настроението су,пък и да пълна гушата на някого;І)
Е тва е ,така е на дамските ралита.... :evil:
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Дамско рали ''Пирин''

Мнениеот tsveti » Пет Апр 03, 2009 09:31

За другите не зная, но аз още си чакам другото видео, което каза, че ще пуснеш... :oops:
Интересно ми е да видя как никакъв съдия не отива на трасето, но твърдят обратното... :twisted:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

ПредишнаСледваща

Назад към Български Гимкхана Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron