Първите 30 в рали шампионата/кой след кого ще стартира/

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот ДОКТОРА » Чет Мар 02, 2006 00:12

Нали ги изброих критериите,т.1 т.2,т.3,и т.4. А за Кордев наистина съм сгрешил - да се брои на мястото на Игнат Исаев.
Аватар
ДОКТОРА
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:32
Местоположение: Сливен(Бургас)
Име: Христо Попов

Мнениеот plm » Чет Мар 02, 2006 00:21

Критериите т.1, т2, ...
Мисля, че бъркаш.
Пак питам-какво прави Гераджиев след Георги Василев?
То няма сравнение между двамата.
Не държа на отговор. И аз спирам за днес.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот ДОКТОРА » Чет Мар 02, 2006 00:37

Пак ще поясня.Тази тема написах с цел да се възбуди любопитството на пишещите тук, отностно начина на подреждане от организатора, на което и да е рали.И ето има различни въпроси и мнения, което е хубаво.
А ето и отговора за Г.Василев-той е на това място по класирането от 2005г.и няма как Гераджиев да го измести защото няма класиране.В 99% съм сигурен ,че поне до 15-то число,няма причина да има промяна ,така че в този ред смятам,че ще стартират пилотите през 2006.Изключение ще има разбира се на Стари столици и Твърдица които не са международни и там с N-1,ще бъде Ясен.Естесвено и на рали България с първите номера ще са чюжденци с приоритет А,после с Б и тогава нашите.
Аватар
ДОКТОРА
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:32
Местоположение: Сливен(Бургас)
Име: Христо Попов

Мнениеот plm » Чет Мар 02, 2006 00:49

Няма значение -национални, регионални, окръжни...Приоритетните състезатели са първи в списъка.
Това твоето е абсолютно формален подход- имам предвид Георги Василев и Г.Гераджиев.
Друго нещо е например с Данчо Данчев на Стари Столици.
С пълно основание може да бъде номер 2 там/ след приоритетния ни състезател/.
Май много ни се разминават разбиранията и представите.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот ДОКТОРА » Чет Мар 02, 2006 01:00

Много си прав!Много ама много се разминаваме. Когато човек не разбира нещо, редно е да пита ,ако го мързи да прочете.Така ,че като не искаш да разбереш ,че не си измислям аз тези правила ,вземи и ги прочети,та после и ти да учиш другите които расъждават като теб повърхностно.Е ако искаш ти да пишеш нови закони,обърни се към ФИА,там може и да те послушат.А относно Гераджиев,на място сред първите 10 може да разчита през 2007,ако се класира в 10-ката за 2006-та,разбира се./на какъв език да го напиша за да разбереш/
Аватар
ДОКТОРА
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:32
Местоположение: Сливен(Бургас)
Име: Христо Попов

Мнениеот ДОКТОРА » Чет Мар 02, 2006 01:46

Мога да се обзаложа .че на първото рали,което и да е то, първите 15 ще са тези ./Ако Данчони и Ради карат все пак/А като говориш за резултатите от първите отсечки,разбрах ,че наистина въобще не си наясно,затова ще ти обясна/затова е и този разговор /И така, независимо от резултатите от скоростните етапи,подрежането на екипажите не се променя до края на първата секция на ралито/преди се казваше 1-ви етап/Понякога тази секция е даже в два дни пр.рали България.Чак на вторият етап подреждането е по класиране от първия етап т.е секция.Но все пак мисля ,че тези неща са ясни за повечето тук и се учудвам,че на теб/ plm / точно не е ясно.
Аватар
ДОКТОРА
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:32
Местоположение: Сливен(Бургас)
Име: Христо Попов

Мнениеот FX7 » Чет Мар 02, 2006 12:24

ДОКТОРА написа:Нали ги изброих критериите,т.1 т.2,т.3,и т.4. А за Кордев наистина съм сгрешил - да се брои на мястото на Игнат Исаев.


Аха ясно изброил си ги докато съм го писал и не съм ги видял .
Значи ли Царски е толкова напред заради точка 4? :D
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот ДОКТОРА » Чет Мар 02, 2006 12:52

Илия Царски е след Пламен Стайков в генералното класиране за 2005,следователно това му подреждане е по т.2,след него е Турал Метков,но тъй като тази година Т.Метков ще бъде в Н-3,то той ще бъде ''прескочен'' от Г. Гвоздейков,който пък ще кара в А-6. / Т.3 /
Аватар
ДОКТОРА
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:32
Местоположение: Сливен(Бургас)
Име: Христо Попов

Мнениеот MARVI » Чет Мар 02, 2006 13:41

plm написа:Няма значение -национални, регионални, окръжни...Приоритетните състезатели са първи в списъка.
Това твоето е абсолютно формален подход- имам предвид Георги Василев и Г.Гераджиев.
Друго нещо е например с Данчо Данчев на Стари Столици.
С пълно основание може да бъде номер 2 там/ след приоритетния ни състезател/.
Май много ни се разминават разбиранията и представите.


Еее плм виж сега,миналата година Гераджиев колко състезания караше,две(рали България и рали Хеброс) и дори на награждаването(доколкото си спомням) го нямаше в първите 10,докато Георги Василев си кара целия сезон ис ис заслужи това място в класирането :wink:
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот txl » Чет Мар 02, 2006 14:46

ДОКТОРА написа:В моето съм се съобразявал все пак с основните изисквания и даже ги написах.Те са:
1.приориет на FIA-/само за международни ралита/
2.класиране в генералното подреждане от предходната година
3.групи и клас в последователност-N-4, A-6, A-5, N-3, N-2
4.решение на организатора-обикновенно т.2 и т.3 не се спазват след 15-ти, 20-ти номер./имам впредвид в БГ/


Може ли да кажеш кой е източникът ти за тези изисквания? Аз също имам спомени, че съм чел нещо подобно, но сега не можах да го намеря. Единственото, което намирам сега, са изискванията на ФИА за Европейския шампионат и регионалните купи, които са:
1. Приоритет А
2. Приоритет Б
3. По преценка на организатора
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот ДОКТОРА » Чет Мар 02, 2006 15:37

Това е наредбата за организиране и провеждане на автомобилни състезания на БФАС ,която за съжаление е публикувана в годишното издание на БФАС в много съкратен вариант.Ако намерите издания от минали години там може нещо да се открие.Другия вариант е да попиташ Боби Капев от федерацията.
Аватар
ДОКТОРА
 
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:32
Местоположение: Сливен(Бургас)
Име: Христо Попов

Мнениеот P.Solberg » Чет Мар 02, 2006 21:51

Пламене, защо не спреш с глупостите си? Тука сме решили ей така да направим един примерен списък с пилотите - защо Гераджиев бил зад Георги Василев. Ми щото примерно е карал две ралита в България, а Георги Василев 3. Спри да се заяждаш за всяко нещо щото почва да ми писва и си мисля, че не само на мен. И не мисля,че Гераджиев ще настигне Георги Василев на всяка отсечка. Аман вече от глупости. :evil:
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот mincho_bs » Съб Мар 04, 2006 12:56

Искам да попититам Катя Стратиева - Ситроен Саксо Н2
с саксото дето се състезаваше до сега Георги Янакиев ли ще е???
Аватар
mincho_bs
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Мар 03, 2006 16:58
Местоположение: Бургас
Име: Минчо Стоянов

Мнениеот txl » Съб Мар 04, 2006 12:57

Саксото на Георги Янакиев определено не беше Н2.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот mincho_bs » Съб Мар 04, 2006 13:17

да бе сори аз изобщо не видях че пище клас H2
Аватар
mincho_bs
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Мар 03, 2006 16:58
Местоположение: Бургас
Име: Минчо Стоянов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта

cron