Планинско "Правешки Връх"

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Мнениеот Ivaylo ignatov » Вто Мар 27, 2007 20:10

Аз и vader правихме клип4ета и снимки и 6е ги ка4име скоро до 1-2дни станаха добри клип4ета и най ве4е как ме снима да нося по4етната стълби4ка с на Ясен Попов механиците направо тва е номер едно :lol: за състезанието мога да кажа 4е има6е една две коли които неможеха да хванат пътя и летяха с 140км по правите направо незнам как няма6е инциденти .. трасето пове4е прили4а6е на писта.. абе въоб6те бе6е стра6но летят по 2-3 джипа по завоите.. полицаите назнам кво правеха ама има6е 2ма с колела който се движеха по трасето докато се кара6е абе направо :lol:
Аватар
Ivaylo ignatov
 
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Юни 25, 2006 20:06
Местоположение: Sofiq
Име: Ivaylo Ignatov

Мнениеот touza » Сря Мар 28, 2007 00:48

Май първи успявам да кача нещо макар и само от старта прегледа и награждаването но такава ми е работата .http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=24633&AlbumId=89710



P.S. Шампанското освен малко беше и трудно!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
touza
 
Мнения: 44
Регистриран на: Вто Авг 08, 2006 16:35
Местоположение: София
Име: Йордан Славчев

Мнениеот touza » Сря Мар 28, 2007 01:16

Аватар
touza
 
Мнения: 44
Регистриран на: Вто Авг 08, 2006 16:35
Местоположение: София
Име: Йордан Славчев

Мнениеот Иван Шопов » Чет Апр 05, 2007 10:37

Общо взето всяко чудо за три дни...
Малко по-долу ще пусна две снимки от писмо до Федерацията, в което е упоменато, че копие ще има и до Рали Клуб "България".
Искам изрично да подчертая, че това не е плод на лична неприязън, а подсещане за всички участници в този спорт, че той се гради на взаимното уважение и подкрепа. Автомобилните състезатели без организатори и БФАС няма да могат да се състезават, но обратната връзка е също толкова важна. Респективно това важи и за съобразяването с Правилника и прилагането му с еднаква сила за всички - от зрителя до БФАС!

Ето и писмото:
Изображение
Изображение

Искрено се надявам, че ще бъде прието правилно и някои проблеми, които се появяват в доста състезания ще бъдат своевременно решени.
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот Ferjancz » Чет Апр 05, 2007 12:04

Иване , ако бяхме очи в очи в този момент , бих ти стиснал ръката ! Прави ти чест ! По същия начин всеки състезател и клуб е редно да защитава правата си пред БФАС ! Стига с мрънкания и негодувания без съответни решителни действия! В случея ти не само защитаваш своите права , но и на всички състезатели взели участие във въпросното състезание! Надявам се, че ще ни държиш в течение с развитието на въпроса и да споделиш отговора , които ще получиш от Федерацията! ( Дано да получиш такъв !! )
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот the best one » Чет Апр 05, 2007 19:00

Иване,аз също бих ти стиснала ръката,ако бяхме очи в очи.

За съжаление се съмнявам,че някой във федерацията ще си размърда задника.
Писала съм подобна Жалба преди година и половина,но развитие по въпроса гледам,че няма и си е все същото.
ВСЕ ПАК УСПЕХ!!!
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Мнениеот BradurS » Чет Апр 05, 2007 21:06

Еваларката!
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот plm » Чет Апр 05, 2007 21:27

Браво , Иване!
Винаги съм смятал, че това е правилния начин за решаване на подобни проблеми - официално изразяване на мнение с посочване на факти. Само така може да се борите за правата си като активни състезатели. При такъв подход ще получите подкрепата и на фенове, и на милеещи за този спорт.
Имаш моята подкрепа!
Надявам се да ни информираш за развитието на случая.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот RaPiD » Чет Апр 05, 2007 22:03

Браво Ванка! С теб сме, да видим дали г-н Янакиев е бил сериозен или пак само на приказки го е докарал...
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот org » Чет Апр 05, 2007 22:09

Браво и от мен.Поздравявам Ви,но и Ви съчуствам защото знам какво значи да се бориш с вятарни мелници.Честно казано не знам какво трябва да се случи та някой от БФАС да обърне внимание на В.Пантелеева. Колкото повече глупости върши, толкова повече и гласуват доверие.Очевидно тя се ползва със специален статут.Добре дошъл сред нас пишещите до БФАС за подобен род проблеми,ние отговори не получихме,дано Вие получите.УСПЕХ
org
org
 
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Мар 29, 2007 21:37
Местоположение: sofia

Мнениеот Astra_26 » Пет Апр 06, 2007 20:36

Отлично изложени агументи и факти, които е видно че са в разрив с регламентиращите този вид мероприятия документи. Явно Иван Шопов е човек с достойнство и това писмо му прави чест. Само по този начин можем да очакваме адекватни реакции от страна на федерацията. След като е заведено под номер в кореспонденцията на БФАС, аз съм сигурен че то ще бъде разгледано от компетентните органи и ще бъдат взети мерки, за недопускане на подобен вид "пропуски" (меко казано) в организацията на една такава проява. В най-скоро време всички ние ще бъдем свидетели дали действително системата за обратна връзка работи. Искрено се надявам да е така. В противен случай аз сигурно ще се пренасоча в друг спорт - най-вероятно :roll: кърлинг на трева :roll: (поне там все още не е учредена федерация).
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Мнениеот Иван Шопов » Съб Апр 07, 2007 20:02

Благодаря на всички за подкрепата!
Бих искал ако някой смята, че не съм прав да сподели...
Колкото до отговора - със сигурност ще има такъв. Това е и причината отгоре вляво да има входящ номер.
Ако и когато има резултат - ще споделя.
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот EVOsport » Нед Апр 08, 2007 20:20

Аз бих ти стиснал и двете ръце, замо заради това че си един от малкото хора които не ги мързи да си размърдат задниците за такива неща... ЕВАЛА! (:

С нетърпение очаквам отговора, искренно се надявам да има такъв!
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Мнениеот Иван Шопов » Чет Апр 12, 2007 15:34

Искам да помоля ако някой има "Спортен Труд" от вчера - 11.04.2007г. да сканира статията с Валя Пантелеева, да я пусне тук или да ми я прати на мейла.
Благодаря предварително!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот swrt » Чет Апр 12, 2007 15:39

Добре де-тая овца колко старта трябва да прецака та да ударят по задните части и да отиде на май... .
СПОРТЕН ТРУД-ще го потърся по сергиите около нас.......... .
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 15 госта

cron