Ще успее ли българския фен...

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Ще успеете ли да промените рали спорта?

да
37
44%
не
41
49%
с помоща на...(добавете в отделен отговор).
6
7%
 
Общо гласове : 84

Ще успее ли българския фен...

Мнениеот swrt » Вто Ное 13, 2007 12:06

...да промени нещата в рали спорта.Как мисли те?Какво трябва да се промени?
ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - ИСТИНСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА 2010 ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

Мнениеот НИКИ » Вто Ное 13, 2007 12:22

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение-нема какво да го мислиш какво може да се промени.
Изображение
PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
НИКИ
 
Мнения: 270
Регистриран на: Съб Апр 29, 2006 12:05
Местоположение: София.

Мнениеот kiko » Вто Ное 13, 2007 13:02

Защо да не успеем?Трябва да се бутне федерацията,какво си мислят че може да се гъбаркат с нас.Вижте какво правят фътболните фенове в Италия
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Мнениеот P.Solberg » Вто Ное 13, 2007 13:16

Мисля, че този форум промени много неща. Ако искайте ме наричайте глупак, фантазьор, мечтател или каквото искате. Но когато форума бе създаден през зимата на 2002 година, спорта беше замрял. Имаше 4 хубави коли и 60 лади, не че имам против хората и ладите. Спонсори нямаше. Състезанията бяха ужастни, никаква визия - нищо, нито медии, никой. И защо беше така, защото имаше зяпачи, но не и разбиращи фенове. Форума създаде онази група, колкото и малка да е тя, която е цел на спонсорите. Затова се влязоха ОМВ, Петрол, Мтел, Глобул и който още искате. Ние можем да променим много неща, но трябва да бъде сериозни, да правим акции, а не да се караме като махленски футболни фенове. Това си мисля аз.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

здравеите балгарски фенове на автомобилния спорт

Мнениеот joni_racing » Вто Ное 13, 2007 13:53

аз мислия че за да се оправи бг автомобилния спорт триябва да има колкото се може повече фенове и мислия че за да има повече фенове триябва по ниякакав начин ние да ги запалим за да има повече интерес към спорта!!!! :D
joni_racing
 
Мнения: 67
Регистриран на: Пон Ное 12, 2007 14:39
Местоположение: SOFIA
Име: tzvetomir hristov ivanov

Мнениеот Lubo » Вто Ное 13, 2007 13:56

Опаа-бутане на федерация.Много дълбоки и бурни води са това,а лодчицата ни е малка :wink: ;.Ването Шопов се беше пробвал да плува-дори не му подадоха ръка като тръгна да се дави.Доста голями кораби потънаха също :wink:

До сега някой се опитваше да вземе власта-все едно е драснал клечка и тя угасва след малко.......5% шанс за успех.Ако сега някой рипне и каже:хайде фенове помагайте и феновете кажат добре,най-много някой от "малките",които гласуват,да се съобразят с нас и да променят своя глас.В общи линии "огън и жюпел"-40% шанс за успех,но сигурна победа на власта.
За успех трябва да се обединят:разбиращи хора(като Владо Илиев,......),можещи хора(като Боби Танев,Емо Маринов,....),екип от ентусиасти,на които им пука за спорта и са готови да слушат горестоящите(когато е за добро) и фенове.Всички те трябва да направят една обща платформа-ти това,ти това,аз онова :wink: .Тогава ще има един,единствен удар-бърз и силен.Това ще е краят.Всичко останало,което се прави ще е обречено на провал.

Иначе като промяна-доста е писано тук.Аз лично бих наблегнал на:абсолютна помощ от страна на федерацията към малките мероприятия.Търсенето на тотална отговорноост при издънка на някой(директор,комисар,времеизмервач...),от страна на организатори и спонсори.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот joni_racing » Вто Ное 13, 2007 14:03

мислия сашто така че за да се оправи спорта триябва да подържаме приятелски отношения както по между си така и с автомобилните састезатели за да сме едно цияло :!: :!: :!:
joni_racing
 
Мнения: 67
Регистриран на: Пон Ное 12, 2007 14:39
Местоположение: SOFIA
Име: tzvetomir hristov ivanov

Мнениеот Lubo » Вто Ное 13, 2007 14:03

Ааа забравих-има и по-лесен начин да станеш шеф на федерацията.Правиш си Н брой клубове.Даваш по някой и друг комплект гуми на пилотите в тях(предполага се,че това са участници в пистовия,кросовия и планиски шампионат) и на събранието "глей кво става" :wink: :wink: :wink:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот Astra_26 » Вто Ное 13, 2007 17:12

За да се направи, каквато и да била промяна в документите регламентиращи дейността на БФАС, съгласете се че трябва да има основание за това. Съществуват основания за промяна на доста пункта, от „Националния кодекс по автомобилен спорт”, ежегодно утвърждаваната Наредба, както и специалните правилници за отделните дисциплини. Ние тук колкото и да си говорим, нямаме законното право да внесем предложение, защото форума не е юридическо лице.
Решението е следното:
Администратора (примерно :D ) сформира управителен съвет, от конкретни физически лица (не НИК-ове), Рали Клуб-България се регистрира по „Закона за юридическите лица с нестопанска цел”, гласува се устав на клуба, насрочват се периодични заседания, излиза се с конкретно становище по даден въпрос и се внася за разглеждане във федерацията. Само тогава предложенията ще се завеждат под номер и ще подлежат на разглеждане. След като придобие статут на юридическо лице, Рали Клуб-България ще играе роля на синдикат и защитник на всички лица (физически и юридически) имащи пряко, или косвено отношение към автомобилния спорт. По този начин форума може да се превърне в национален и компетентен коректив на БФАС.
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Мнениеот onTe » Вто Ное 13, 2007 18:58

Защо да се бута федерацята Любо ? Просто трябва да се вземе в ръце и такива СТРАХЛИВЦИ като Славейков да си отидат . Идва рали България , група 20-30 фена застават на 5км в отсечката и като идва кола н1 излизат и затварят пътя , провал на отсечката и на ралито , да му ммислят организаторите . Като си правят ташак с феновете и те това заслужават .
onTe
 
Мнения: 202
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 20:26
Име: Михаил Божков

Мнениеот Lubo » Вто Ное 13, 2007 19:01

Това е обсъждана идея от преди време.Като цяло съм на мнение,че има хляб в нея,НО.......след това ставаме глас в пустиня :wink: .Без стабилен гръб не можем да влезем в тея среди :wink: .Едно пиленце ми каза :lol: ,че се работи върху обособяването на истински фенски клуб,със стройна организация,неговата финансова стабилност и едва след това може да се мисли за влизане по някакъв начин във федерацията.Както по-горе бях го писал,че всякакви опити за слаби атаки към федерацията са безсмислени,така и сега ще кажа:рали клуба без силна финансова и пилотска подкрепа нищо няма да направи със своите предложения към шефовете на тоя спорт.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот Lubo » Вто Ное 13, 2007 19:02

onTe написа:Защо да се бута федерацята Любо ? Просто трябва да се вземе в ръце и такива СТРАХЛИВЦИ като Славейков да си отидат . Идва рали България , група 20-30 фена застават на 5км в отсечката и като идва кола н1 излизат и затварят пътя , провал на отсечката и на ралито , да му ммислят организаторите . Като си правят ташак с феновете и те това заслужават .


:lol: :lol: :lol: Аз не искам да се бута федерацията :wink: .Не може :wink: Писах го как може да стане.Но радикалната ти идея със сигурност ще се приеме от много хора :wink: .
Последна промяна Lubo на Вто Ное 13, 2007 19:04, променена общо 1 път
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот onTe » Вто Ное 13, 2007 19:04

аз не съм казал да се бута , а да се стяга .
onTe
 
Мнения: 202
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 20:26
Име: Михаил Божков

Мнениеот Lubo » Вто Ное 13, 2007 19:09

Стягане в тоя формат на организацията не става.Значи самата федерация като цяло е изчерпала своите жизнени сили.Има отделни хора,които държат фронта,но въпроса е до кога.Прекалено ясно е,че апатията е обзела всички,всяка една нова идея адски трудно може да пробие,всяко начинание е обречено на тотални мъки.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот chefo » Вто Ное 13, 2007 19:10

До следващите избори на председател на БФАС рали-клуб България не може ли да издигне свой кандидат,който трябва да има ясна стратегия за развитието на спорта,който да работи само и единствено за спорта,не да мисли как да влачи и да отбие поредния работен ден...кажете какво мислите за идеята!
Темата е добра и мисля че ще се заформи дискусия!

П.С.Кой беше онзи, който искаше да се кандидатира освен Бончо Дунев???Той да не разбира от рали-спорт случайно???
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Следваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта